Gönderen Konu: xpecia,aga e vb tavsiye var mı lütfen 🙏  (Okunma sayısı 377 defa)

Azimli Kel

• Jr. Member
  • **
  • Azimli Kel
xpecia,aga e vb tavsiye var mı lütfen 🙏
« : 01 Ağustos 2024, 17:09:01 »
Merhaba dostlarr ben 2 sene önce prp tedavimde xpecia ve hairforte kullandım ama düzensiz kullanmıştım yinede etkiliydi, hairforte yakın bir zamanda tekrar aldım fakat kafa derimde çok fazla ağrı ve şiddetli dökülme yaptı. şimdi diyorum ki bana önerebileceğiniz deneyimlerinizden yola çıkarak hangi gıda takviyesini tavsiye edersiniz fiyatı önemli değil. Aga e , xpecia falan yani en iyi sonuç alırsın diyebileceğiniz. ( şuan finas 1mg günlük kullanıyorum.)

umutsuzvaka

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: xpecia,aga e vb tavsiye var mı lütfen 🙏
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2024, 21:36:13 »
Ben 3 ay xpecia kullandım olumlu bir etki görmediğim için finasteride'e basladım. Toplu alım yaptığım icin 2 kutu xpecia var elimde onu da bitirmek icin günlük 1 adet olarak içiyorum ama bitince almayı düşünmüyorum. Doktorum panplus gold alabilirsin dedi o da aynı saç için gerekli vitaminleri falan içeriyor ama fiyatı çok yüksek geldiği için şimdilik araştırma aşamasındayım sizde panplus gold bakabilirsiniz

İsmail Aydın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2024, 06:48:56 »
Xpecia kullanıp faydasını görmüştüm
Tepe vertex bölgem kapanmıştı hemde 4 ay gibi kısa sürede.
Sonra ne olduysa yeni aldığım xpeciada hem tat hemde kutu tasarımı değişti.
O günden sonra saçlarım dökülmeye başladı öyle böyle değil var olan açıklık geri geldi.
Şimdi fin+aga e+ kabak çekirdeği ekstresi kullanıyorum (aga e içinde 80mg mevcut ben 320mg ayrıyeten ekledim)
Saç dökülmem durma noktasına geldi 7 8 tel civarı sayabiliyorum her sabah.
Günlük Rutin
Aga-e - Günde 2 tablet
Finasteride 1.25 mg
Kabak Çekirdeği Yağı 320mg
Biotin 5mg
Multivitamin
Biberiye Yağı
Masaj
Dermaroller ( 2 günde 1)

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2024, 22:01:10 »
Finasterid kullanıyordan xpecia gibi bir takviyeye ihtiyacın yok bence .Minox kullan .belki döngü falan diyebilirsin ama fin kullanıyorken beraberinde en etkili olacak destek malesef minox.

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2024, 02:36:15 »
Xpecia kullanıp faydasını görmüştüm
Tepe vertex bölgem kapanmıştı hemde 4 ay gibi kısa sürede.
Sonra ne olduysa yeni aldığım xpeciada hem tat hemde kutu tasarımı değişti.
O günden sonra saçlarım dökülmeye başladı öyle böyle değil var olan açıklık geri geldi.
Şimdi fin+aga e+ kabak çekirdeği ekstresi kullanıyorum (aga e içinde 80mg mevcut ben 320mg ayrıyeten ekledim)
Saç dökülmem durma noktasına geldi 7 8 tel civarı sayabiliyorum her sabah.
Kabak çekirdeği yağı hangi marka kullanıyorsunuz? Sıvı olarak kaşıkla mı alıyorsunuz günlük veya tablet olarak mı?

Facebook Twitter Instagram