Gönderen Konu: Donör bölgem nasıl  (Okunma sayısı 207 defa)

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgem nasıl
« : 30 Temmuz 2024, 16:18:01 »
Arkadaşlar Saç Dökülmem İyice Göze Batmaya Başladı O Yüzden Şuan Araştırma Yapıyorum Yaşım 25 Aşağıya Dökülen Yerlerin Fotoğraflarını Koyucam Şakaklar Ve vertexi Daha Sonra da Donör Bölgemi Yakın çekim olmak üzere ekleme yapıcam yorumlarınızı bekliyorum

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör bölgem nasıl
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2024, 16:19:32 »
Ön taraf ve şakaklar

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2024, 16:20:13 »
Vertex

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2024, 16:21:11 »
Ve donör bölgem
Bütün resimler karanlık yerde flaş ile çekilmiştir

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2024, 16:26:35 »
Donör bolgemin saç diplerinden resmimide ekliyorum

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 31 Temmuz 2024, 00:41:10 »
25 yaşına göre çok iyi denemez çok kötüde denemez.orta halli bence ,allahtan açıklığın az.

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Temmuz 2024, 11:53:35 »
25 yaşına göre çok iyi denemez çok kötüde denemez.orta halli bence ,allahtan açıklığın az.
Finasteride kullansam nasıl olur hocam önleri zaten geç ekim düşünüyorum oraya vertexi tutarsam kafi

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 31 Temmuz 2024, 15:32:20 »
Vertex e ekime ihtiyaç yok . Oraya ekim olursa mevcut saçlara zarar verirler . Önde de yaklaşık 1,5-2 cm lik açıklığın var . Çok rahatsız ediyorsa 2200-2500 greft ile güzel sonuç alırsın .

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Temmuz 2024, 15:59:21 »
Vertex e ekime ihtiyaç yok . Oraya ekim olursa mevcut saçlara zarar verirler . Önde de yaklaşık 1,5-2 cm lik açıklığın var . Çok rahatsız ediyorsa 2200-2500 greft ile güzel sonuç alırsın .
Valla hocam ön rahatsız ediyor mu aslında çok etmiyor ekim istesem yaptırırım ama öndeki saçlar taklaya gelecek belli ne kadar beklesem tamamen gitmesini mi bekleyeyim bazı arkadaşlar ekim dökülen saçları da kurtarıyor diyor arada kaldım

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 31 Temmuz 2024, 19:12:12 »
Hocam yapılacak olan mantıklı ekimi size söyleyeyim yeni ön çizgi belirlenir çünkü saçınızın ön hattı bozulmuş saçlı alandan itibaren yarım veya 1 cm daha içeri girecek şekilde (çünkü oralarda 1 2 yıl içerisinde gidici görünüyor cansızlaşmalar olmuş) ekiminiz geçekleştirilir ön çizginizi fazla ileri alınmasını istemeyin ilerde daha da dökülürse diğer ekimlere de dönör alan kalsın yaklaşık 2200 greftlik bir ekimle işiniz görülür geçmiş olsun.

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Temmuz 2024, 19:22:15 »
Hocam yapılacak olan mantıklı ekimi size söyleyeyim yeni ön çizgi belirlenir çünkü saçınızın ön hattı bozulmuş saçlı alandan itibaren yarım veya 1 cm daha içeri girecek şekilde (çünkü oralarda 1 2 yıl içerisinde gidici görünüyor cansızlaşmalar olmuş) ekiminiz geçekleştirilir ön çizginizi fazla ileri alınmasını istemeyin ilerde daha da dökülürse diğer ekimlere de dönör alan kalsın yaklaşık 2200 greftlik bir ekimle işiniz görülür geçmiş olsun.
Bende öyle düşünüyorum çünkü dediğiniz gibi öndeki saçlarda gidici kesin donör nasıl sizce is görür mü

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 31 Temmuz 2024, 19:42:50 »
Bende öyle düşünüyorum çünkü dediğiniz gibi öndeki saçlarda gidici kesin donör nasıl sizce is görür mü
dönör iyi hocam iş görür o konuda hiçbir sorun yok sizin düşünmeniz gereken ekimden sonra ekim saçlarının bakımı ve kendi saçlarınızı güçlendirmek

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 31 Temmuz 2024, 20:02:28 »
dönör iyi hocam iş görür o konuda hiçbir sorun yok sizin düşünmeniz gereken ekimden sonra ekim saçlarının bakımı ve kendi saçlarınızı güçlendirmek
Eyvallah hocam teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Ağustos 2024, 18:57:04 »
Yoğunluk güzel donör  alanda Ama saç yapım çok çok ince ve dökülme devam ediyor üst bölgede de bayağı bir İncelmeler var
Global Moderator

Hardy99

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Ağustos 2024, 19:27:29 »
Yoğunluk güzel donör  alanda Ama saç yapım çok çok ince ve dökülme devam ediyor üst bölgede de bayağı bir İncelmeler var
Napicam hocam şimdi ben finasteride artı ne yapabilirim yada finasteride uygunmu toparlar mi biraz

Facebook Twitter Instagram