Gönderen Konu: 3 yıl geçti donör bölgem fazla kötü gözüküyor. Gold City Hair  (Okunma sayısı 786 defa)

berk_mt

• Yeni üye
  • *
Merhabalar, 3 sene önce gold city hairde 6000 greft ekim yapıldı, ekim bölgesi güzel bir problemim yok, saçım çok fazla seyrelmişti şu anda memnunum. fakat donör bölgenin görüntüsü çok can sıkıcı.

Zamanla daha iyi görüneceğini ümit etmiştim ama 3 senede düzelmediyse bir şeyler yanlış yapılmış gibi geldi.

Abartıyor muyum yoksa durum cidden sıkıntı mı sizce? Taradığımda elbette bu kadar kötü durmuyor fakat mesele o değil tabi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Abarttığınız  söylenemez evet donör de hasar bırakmışlar
Global Moderator

İLİZAROV

• Hero Member
Saçınızı uzatarak kapatın başka yapıcak bişi  yok.Oraları kapatmak için bir daha ekim işine felanda girmeyin,ekimlerin başarısız olma ihtimali var.

İLİZAROV

• Hero Member
Merhabalar, 3 sene önce gold city hairde 6000 greft ekim yapıldı, ekim bölgesi güzel bir problemim yok, saçım çok fazla seyrelmişti şu anda memnunum. fakat donör bölgenin görüntüsü çok can sıkıcı.

Zamanla daha iyi görüneceğini ümit etmiştim ama 3 senede düzelmediyse bir şeyler yanlış yapılmış gibi geldi.

Abartıyor muyum yoksa durum cidden sıkıntı mı sizce? Taradığımda elbette bu kadar kötü durmuyor fakat mesele o değil tabi.
Orantısız alımdan kaynaklı olmuş amatörce alınmış,Allahtan kafanızdakiler tutmuşta olayı kurtarıyor, forumda sizden daha kötü şeyler yaşayan arkadaşlarımızda var.Canınızı sıkmayın saçlarınızı uzun tutarak bu bölgeleri kapatabilirsiniz.

berk_mt

• Yeni üye
  • *
Abarttığınız  söylenemez evet donör de hasar bırakmışlar

Değil mi maalesef, yapacak bir şey yok sanırım değil mi?

berk_mt

• Yeni üye
  • *
Saçınızı uzatarak kapatın başka yapıcak bişi  yok.Oraları kapatmak için bir daha ekim işine felanda girmeyin,ekimlerin başarısız olma ihtimali var.

Uzatınca da yine böyle görünüyor maalesef, sadece taradığımda bu görüntüden kurtulabiliyorum. Teşekkürler.

Facebook Twitter Instagram