Gönderen Konu: Propecia-Xpecia Öneri  (Okunma sayısı 299 defa)

Alper1

• Hero Member
Ynt: Propecia-Xpecia Öneri
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2024, 19:31:01 »
Propecia gayet yeterlidir.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2024, 19:41:03 »

Teşekkür ederim, hocam.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2024, 16:35:59 »
Xpecia da gerekli bu arada ek tedavi olarak iyi iş yapar,İnsanlar xpecia nın içinde sadece dht nin etkilerini azaltan saw palmetto var sanıyorlar fakat durum bundan farklı içeriğindeki Ginkgo biloba doğal bir pgd2 inhibitörüdür,İsoflavone Dht nin köke bıraktığı hasarı engellemeye yardım eder,Xpecia yıda hafife almamak gerek oda oldukça etkili bir ilaç hemde serum dht seviyeleriyle oynamadan yapıyor bunların hepsini.Bence ikisinin kombine tedavisi çok daha etkili.

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2024, 16:46:32 »
Xpecia da gerekli bu arada ek tedavi olarak iyi iş yapar,İnsanlar xpecia nın içinde sadece dht nin etkilerini azaltan saw palmetto var sanıyorlar fakat durum bundan farklı içeriğindeki Ginkgo biloba doğal bir pgd2 inhibitörüdür,İsoflavone Dht nin köke bıraktığı hasarı engellemeye yardım eder,Xpecia yıda hafife almamak gerek oda oldukça etkili bir ilaç hemde serum dht seviyeleriyle oynamadan yapıyor bunların hepsini.Bence ikisinin kombine tedavisi çok daha etkili.
Xpecia son zamanlarda mahvoldu hocam benim xpecia bırakmamın sebebi de oydu. Eczaneden almama rağmen son parti kutuların tadı değişmiş ve kullandıktan sonra pürüzsüz olan yüzümün her tarafında sivilceler çıktı 3-4 ay onları yok etmeye uğraştım bir de bu sorunu yaşayan tek ben değilmişim forumda konuları açıldı başkaları tarafından.
Eğer buna benzer bir şey içmek isterlerse AGA-E falan daha iyi bence.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2024, 17:07:21 »
Xpecia son zamanlarda mahvoldu hocam benim xpecia bırakmamın sebebi de oydu. Eczaneden almama rağmen son parti kutuların tadı değişmiş ve kullandıktan sonra pürüzsüz olan yüzümün her tarafında sivilceler çıktı 3-4 ay onları yok etmeye uğraştım bir de bu sorunu yaşayan tek ben değilmişim forumda konuları açıldı başkaları tarafından.
Eğer buna benzer bir şey içmek isterlerse AGA-E falan daha iyi bence.
Bende kullandım bıraktım bi ara geçen aylarda yeniden başladım ben pek herhangi bir değişiklik farkedemedim.

İsmail Aydın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Ağustos 2024, 17:10:30 »
Xpecia kullanıp bırakan biri olarak kesinlikle önermem.

https://drive.google.com/drive/folders/1gmOgaf8T6hYknENyzWvNhqJTRbKpzWZp?usp=sharing

İlk açıklığı görün kısa sürede verteximi çok hızlı toparladı açıklık kapandı.
Son partide tat ve kutu değişmişti, ilk 10-15 gün umursamadım dökülmeler başlayınca sahte olduğunu düşünerek orijinal satıcıdan tedarik ettim aynı geldi. Aylardır bu ilacı kullanıyorum o acımsı tadı gitmiş, kutusu değişmiş bariz formülle oynamışlar. Mail attım kaç sefer dönüş alamadım firmadan. Dökülmeler çok şiddetlendi elimi saçıma attığımda 10 15 saç geliyordu. Labavoda 1dk saçımı ovalamam oranın saç gölü olmasına yetiyordu. İmzamdaki tedaviye yöneldim, yine aynı sonuca düşmemek için iki dht blocker kullanıyorum artık.

Ekstra bir dht blocker düşünüyorsanız aga-e mantıklı olabilir.
Günlük Rutin
Aga-e - Günde 2 tablet
Finasteride 1.25 mg
Kabak Çekirdeği Yağı 320mg
Biotin 5mg
Multivitamin
Biberiye Yağı
Masaj
Dermaroller ( 2 günde 1)

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Ağustos 2024, 17:16:58 »

https://drive.google.com/drive/folders/1gmOgaf8T6hYknENyzWvNhqJTRbKpzWZp?usp=sharing

Son partide tat ve kutu değişmişti, ilk 10-15 gün umursamadım dökülmeler başlayınca sahte olduğunu düşünerek orijinal satıcıdan tedarik ettim aynı geldi. Aylardır bu ilacı kullanıyorum o acımsı tadı gitmiş, kutusu değişmiş bariz formülle oynamışlar. Mail attım kaç sefer dönüş alamadım firmadan. Dökülmeler çok şiddetlendi elimi saçıma attığımda 10 15 saç geliyordu. Labavoda 1dk saçımı ovalamam oranın saç gölü olmasına yetiyordu. İmzamdaki tedaviye yöneldim, yine aynı sonuca düşmemek için iki dht blocker kullanıyorum artık.

Valla yalan olmasın ben bi fark göremedim.Acaba satın aldığımız ürünler farklı olabilir mi ? Ya da eczacıların bazıları sahte xpecia ssatıyor olabilme ihtimalleri var.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Ağustos 2024, 17:17:21 »

Bu arada benim elimdeki hala acımsı.

İsmail Aydın

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 11 Ağustos 2024, 18:16:05 »
Parti numarası ne kullandığının belki eski üretimdir.
Partiye göre kalite farkıda olabilir belki formül değişmemiş olup bu bizim bahsettiğimiz partide kalite düşüşü vardır. Yani o acımsı tadı aga-e de tekrar almaya başladım. Son içtiğim xpecialar sıfır tattı.
Günlük Rutin
Aga-e - Günde 2 tablet
Finasteride 1.25 mg
Kabak Çekirdeği Yağı 320mg
Biotin 5mg
Multivitamin
Biberiye Yağı
Masaj
Dermaroller ( 2 günde 1)

HS24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Ağustos 2024, 19:02:26 »
Benim kullandığım Xpecia da herhangi bir tat farkı olmadı. Daha önce kullandıklarımla aynı. Sivilce vb. bir yan etki de gözlemlemedim. Tedarik ettiğiniz eczaneleyi değiştirmenizi tavsiye ederim.

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2024, 19:15:28 »
Benim kullandığım Xpecia da herhangi bir tat farkı olmadı. Daha önce kullandıklarımla aynı. Sivilce vb. bir yan etki de gözlemlemedim. Tedarik ettiğiniz eczaneleyi değiştirmenizi tavsiye ederim.

Orijinal sıkıntısı yaşamamak adına ne tavsiye edersiniz. Misal, siz nereden alıyorsunuz? Teşekkür ederim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 11 Ağustos 2024, 19:50:15 »
 proscar al böl iç.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Ağustos 2024, 19:52:18 »
proscar al böl iç.

Proscar kullanıyorum hocam, ilave olarak xpecia kullanacağım.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 11 Ağustos 2024, 20:01:30 »
 2 si ağır gelir.5   6 ay sonra xpeciayı bırak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram