Gönderen Konu: ASMED/ Sn. Dilek Çakır-26.07.2024-Greft Sayısı 3814-Yaş 42  (Okunma sayısı 2856 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED/ Sn. Dilek Çakır-26.07.2024-Greft Sayısı 3814-Yaş 42
« Yanıtla #75 : 17 Eylül 2024, 10:59:51 »
Merhabalar,
Bugün ekimin 53. günü  sizlere danışmam gereken bir kaç husus var.
Öncelikle saç derim asiri yağlı, her gün yıkıyorum ancak sanki kafama sıvı yağ dökülmüş gibi parlıyor.
Bir de bu durumdan kaynaklı olabilir, oldukça sivilce çıkıyor.
Son olarak günde bir kaç tane dökülme oluyor. Bu şok dökülmenin devamı olabilir mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Yalanma Dht hormonu demek  finasterid kullanıyormusun?

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 17 Eylül 2024, 11:25:17 »
Yalanma Dht hormonu demek  finasterid kullanıyormusun?

Evet hocam, proscar kullanıyorum.

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 17 Eylül 2024, 11:40:57 »
Teşekkürler. Bu arada benim de sizin kadar olmasa da cildim yağlı ve hem ekim bölgesinde hem de donör bölgede sivilcelenme oldu ekim sonrası. Klinik sadece sivilcenin üzerine sürülecek şekilde günde iki kez terramicyn önermişti. Evet faydalı oluyor fakat sivilcelenme bitmemişti sadece çıkan sivilceyi daha hızlı kurutmaya yarıyor diye düşünüyorum. Sivilcelenme bu işin doğasında var endişe edilecek bir durum değil. Selamlar

Evet hocam, bunları ben de kullandım. Hatta dermatolog Aksef antibiyotik verdi. Gerçekten her sivilce kurudu ancak belli bir süre sonra tekrar boy gösterdi. Canımı sıkan konu aşırı yağlanma, yıkıyorum bir kaç saat sonra hemen kafam parlıyor.

Seven

• Sr. Member
Fin kullanmanız çok iyi olmuş hocam bu ekim için zor bir açıklık
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Fin kullanmanız çok iyi olmuş hocam bu ekim için zor bir açıklık

Evet, maalesef çok açıklık var. İnşallah bir an önce istediğim şekle yakın bir sonuç alırım.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor saclarin sağlam ekim çok güzel tam emin olmamakla birlikte bana güzel olur gibime geldi bu saç istediğin sonucu alırsın insallah
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donor saclarin sağlam ekim çok güzel tam emin olmamakla birlikte bana güzel olur gibime geldi bu saç istediğin sonucu alırsın insallah

Evet hocam, donör gerçekten çok iyi. Sanki hiç alınmamış gibi, inş dediğiniz gibi güzel bir sonuç alırım. Tabi ki beklentiyi yüksek tutmamak kaydıyla...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
asmed in tüm ekimleri böyle donör de sanki hiç alım yapılmamış gibi bu durum saç ekiminde büyük lüks donör sorunu yaşamak gerçekten zor çeken bilir bunu forumda bir çok arkadaş var o yüzden bu kaliteye ulaşmak şans kişiler için
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram