Gönderen Konu: Kafayı yiyeceğim  (Okunma sayısı 569 defa)

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kafayı yiyeceğim
« Yanıtla #15 : 27 Temmuz 2024, 22:07:53 »
Jinekomasti ve kulak çınlaması gibi yan etkileri yaşaman çok çok çok düşük bir ihtimal. Hadi diyelim dünyanın en şanssız insanısın ve jinekomastiye yakalandın 30 dakika süren basit bir operasyonla jinekomastiden de kurtuluyorsun hem de devlet hastanesinde ücretsiz bir şekilde yapılıyor.
Finasteridin en önemli yaşı genelde 35lere kadar kullanımıdır daha sonra yine dökülme devam edecek evet ama en agresif dökülmeler 35'e kadar olan dökülmelerdir daha sonra finasterid kullanmasan bile çok zor dökülür o saçlar.

Dökülmenin yaş sınırı yok benim 35den sonra hızlandı

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 27 Temmuz 2024, 23:17:12 »
Dökülmenin yaş sınırı yok benim 35den sonra hızlandı
Dökülmenin ne zaman başladığı önemli eğer 20li yaşların başında başlaydıysa çoğunlukla 35'den sonra yavaşlar ama durmaz tabi ki fakat 30'lu yaşlarda başladıysa 45-50'ye kadar agresifliğini koruyor.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 27 Temmuz 2024, 23:36:57 »
Değişir ya 40 yaşında bilinen ünlüler var saçlı durumda adam 45 46 yaşında neredeyse kel kalıyor kişiye göre değişiyor
AI GEM

karaprens

• Full Member
« Yanıtla #18 : 05 Ağustos 2024, 12:13:13 »
35 ten sonra yavaşlama olayı şehir efsanesi gibi geliyor.  Belki de dökülecek fazla saç kalmadığı için yavaşladığını düşünenler oluyordur.
Ciddi dökülme olayı genetik bir şey 20-25-30-35 değişiyor. kafa birkaç yıl içinde açılıveriyor.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 05 Ağustos 2024, 17:13:19 »
Aslında haklısınız ama en çok da meme büyümesinden ve kulak çınlamasından korkuyorum.Bu yan etki olduktan sonra ilacı bıraksan da düzelmiyor diye biliyorum çünkü
İlaca başlasam aslında stresim gider elimden geleni yapmış olacağım sonuçta.İçim rahatlar en azından ama bilemiyorum yine de

Meme direk buyumez dostum anlarsin. Ergenlige yeni girmis gibi hassaslasiyor meme uclarin ve rahatsiz edici bir agri yapiyor. Meme ucuna tisortun degdiginde bile bi hos oluyorsun. Oyle bir etki alirsan ilaci birakirsin. O tarz etkiler almaya baslayipta ilaca devam edersen 2 secenegin olur. Ya etkiler gecer 1 ay civari bir sure sonra hic jinekomasti olmaz ya da memede kitle olusur(bu iki secenek senin sacinin ne kadar kiymetli olduguna bagli ben mesela jinekomasti yan etkileri almama ragmen devam ettim ve sikinti olmadi  :)

Memede kitlenin olusmasi yine bi 2-3 ay surer. Yan etkiler yasandiktan sonra. Yani direk olan bisi degil o. Meme direk hic yanetki vermeden sessizce buyumez. Memede kitle olusumununda baslangic etkileri adami cildirtcak derecede zaten
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

HS24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 07 Ağustos 2024, 23:03:01 »
Selam herkese,
Forumu zaman zaman okur geçerim. Belki ekstra bir ürün vardır veya bilmem gereken bir şey var mı diye arada bir bakarım ama bu konu içeriğini okurken Finasteride önermenin kolaylığı açıkçası rahatsız etti arkadaşlar. Benim yaşım 38, bir çoğunuzdan iyi durumda saçlarım hatta ailede saçsız kimse yok diyebilirim. Yaş kaynaklı şakaklarda hafif gerileme oldu. Sadece bu forum değil; internet genelinin Finasteride önermesiyle ben de bir deneyeyim dedim. İlacı 6-7 ay kadar kullandım, tüm yan etkilerini yaşamadım. Evli ve 2 çocuk babasıyım, aynı zamanda düzenli de fitness antrenmanlarıyla meşgulüm. Şimdi bunları kafanızda oluşması gereken karakteri oluşturun diye anlatıyorum. Ne antrenman esnasında ağırlık artışımda fark oldu ne de cinsel hayatımda bir sorun oldu ancak bıraktıktan sonra çok ciddi düşük testo ve libido sorunu yaşadım. Bununla ilgili bildiğiniz tedavi gördüm. 1 Yıl kadar düzenli doktor kontrolüne gitmem ve belli testo arttırıcı doktor kontrollü kürler yapmam gerekti. Hala kullanmadığım dönemden öndeki süreci yakalayamadım. Eğer çocuklarınızın organ gelişimine kadar sağlıklı olmasını istiyorsanız ki bu konu bu kadar noktalara ulaşıyor; Finasteride türü ilaçları ürolog ile mevcut hormon testlerinizi sağlayarak kullanın. Benden bir abi tavsiyesi olsun. Kullanırken iyi hoş, sonrası mühim. Ha sende yan etki yapmaz bilemem; ama bu konu hurafe değil. Bizzat yaşadım ve yaşıyorum. Çok şükür çocuk düşüncem yok bu saatten sonra sperm kalitemle ilgili ama düşünerek doktor kontrollü yapmanızı şiddetle öneriyorum. Cildiye doktoru veya saç ekim merkezi değil; ürolog ile muhatap olun.

boldman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 11 Eylül 2024, 11:02:08 »
Bak ben uzun süredir hem ağızdan  hem dışardan uygulanan finasterid dahil Her şeyi kullanıyorum. Saçım tedaviye başladığım zamana oranla çok değişti. Sakın moralini bozma ve kullanman gerekenleri kullan. Ben şu ana kadar hiçbir yan etki görmediğimi düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram