Gönderen Konu: Bu Saçları kurtarmak mümkün mü ?  (Okunma sayısı 265 defa)

İLİZAROV

• Hero Member
Ynt: Bu Saçları kurtarmak mümkün mü ?
« Yanıtla #15 : 27 Temmuz 2024, 00:03:02 »
finasteridin yan etkileri konusunda eminim bilgi sahibisinizdir fakat çoğu kimsenin bu konudaki en büyük yanılgısı finasteridin kişiye göre yan etkilerinin değişebileceği düşüncesi fakat bu doğru değil .finasterid kullanıcılarının yüzde 99,9 u uzun dönem kullanımında büyük oranda libido kaybı yaşar .bununla paralel olarak başka yan etkilerde ortaya çıkması yüksek olasılık ama bunlara şimdi girmeyi forumda  bu kadar çok finasterid kullanıcı varken doğru bulmuyorum  :) sadece şunu söyleyeyim bir kaç sene biraz faydası olacak diye bu riski almaya değermi diye kendinize bir sorun vereceğiniz cevaba göre kullanıp kullanmamaya karar verin.
Koskoca FDA onay vermiş Amerikan Gıda Dairesi onu geçtim Asya daki önemli nufus problemi yaşayan devler Güney Kore ve Japonya da bile finasteride hatta Dutasteride reçete ediliyor onaylanmış bir şekilde,burda bahsettiğim devletler insanına ve yeni doğan nufusa bizim devletimizden 40 kat daha fazla değer veriyor,şimdi bu ilaçlar kısırlık vb cinsel şeyler yapıyorsa neden bu saydığım başta gelen devletler izin versin??  hemde nufus problemi yaşarken(Japonya ve Kore).Bi taraflarınızdan element uydurmayın,adamlar istatistiğini yapmış cinsel yan etki vb semptomlar görme olasılığı %1 ve altı

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu Saçları kurtarmak mümkün mü ?
« Yanıtla #16 : 27 Temmuz 2024, 00:33:14 »
Koskoca FDA onay vermiş Amerikan Gıda Dairesi onu geçtim Asya daki önemli nufus problemi yaşayan devler Güney Kore ve Japonya da bile finasteride hatta Dutasteride reçete ediliyor onaylanmış bir şekilde,burda bahsettiğim devletler insanına ve yeni doğan nufusa bizim devletimizden 40 kat daha fazla değer veriyor,şimdi bu ilaçlar kısırlık vb cinsel şeyler yapıyorsa neden bu saydığım başta gelen devletler izin versin??  hemde nufus problemi yaşarken(Japonya ve Kore).Bi taraflarınızdan element uydurmayın,adamlar istatistiğini yapmış cinsel yan etki vb semptomlar görme olasılığı %1 ve altı

yüzde 1 derken  :) şaka heralde bu yazdığın . kaynak ?

bırak yüzde 1 i yüzde 99 .libido azalmasından bahsediyorum erektil disfonksiyondan değil. yüzde 1 dediğin erektil disfonksiyon görülme olasılığı .
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2024, 00:41:31 Gönderen: Hietzsche »

Facebook Twitter Instagram