Gönderen Konu: Finasterid ve minoxil başlıyorum lütfen yardım ?  (Okunma sayısı 105 defa)

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba yaşım 28 saçlarım seyrek durumda tepe bölgem son 2 yılda çok açıldı ön taraflarım da hafif seyrek durumda saçlarım sarı ve ince telli olduğu için fazla belli oluyor siyah saça göre , ilerleyen zamanda resim atacağım siz bilgili arkadaşlara şunu sormak istiyorum, Finansteride başlayacağım propecia aldım saç için olanı ayrıca dermastamp ile de destekleyeceğim her gün düzenli içeceğim aksatmadan  finasterid yanında destekleyici ne kullanabilirim gerek var mı sizce bazıları minoxil ile destekle demişti minoxil bırakınca döküyor diye bir söylenti var kişiden kişiye değişir tabi konu açıp fikir almak istedim lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Alper1

• Hero Member
Ynt: Finasterid ve minoxil başlıyorum lütfen yardım ?
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2024, 19:24:19 »
Evet minoxil kullanıldığı sürece etkilidir daha sonra bırakırsan çıkarttığı bütün saçları döker. Bence ilk etapta 6 ay Finasterid kullan sonuca bak memnun kalırsan hep ondan devam edersin bir şey eklemene gerek kalmaz. finasteridin yanında her hafta 2 defa dermaroller uygula vitamin ve kan değerlerine baktır eksik varsa yerine koy.
Saç masajı çoğu kişinin es geçtiği bir konu ama çok önemli bir şey hatta sadece masaj yaparak saçını çıkartan var yani bir nevi Minoxidil etkisi yaratıyor.
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2024, 20:01:20 Gönderen: Alper1 »
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Aventus8888

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid ve minoxil başlıyorum lütfen yardım ?
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2024, 11:19:30 »
Evet öinoxil kullanıldığı sürece etkilidir daha sonra bırakırsan çıkarttığı bütün saçları döker. Bence ilk etapta 6 ay Finasterid kullan sonuca bak memnun kalırsan hep ondan devam edersin bir şey eklemene gerek kalmaz. finasteridin yanında her hafta 2 defa dermaroller uygula vitamin ve kan değerlerine baktır eksik varsa yerine koy.
Saç masajı çoğu kişinin es geçtiği bir konu ama çok önemli bir şey hatta sadece masaj yaparak saçını çıkartan var yani bir nevi Minoxidil etkisi yaratıyor.
teşekkür ederim değerli yorumun için ben de aynı şeyi düşünüyordum en az 6 ay tek denemek lazım bence de minoxil en son çağre

Facebook Twitter Instagram