Gönderen Konu: Saç ekimi tavsiye  (Okunma sayısı 377 defa)

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi tavsiye
« Yanıtla #15 : 13 Ekim 2024, 15:06:33 »
Senin zaten saçların iyi durumda masallah nazar degmesin . Eğer İstanbulda oturuyorsan Doğal ve orjinal bir bir görüntü istiyorsan Dr Hakan clinic Serkan aygın yada asmed'i tercih etmelisin bana göre.

Emir1992

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 13 Ekim 2024, 16:16:30 »
Senin zaten saçların iyi durumda masallah nazar degmesin . Eğer İstanbulda oturuyorsan Doğal ve orjinal bir bir görüntü istiyorsan Dr Hakan clinic Serkan aygın yada asmed'i tercih etmelisin bana göre.

Teşekkür ederim görüşünüz için. Bütçem 80-85 k bandında. İzmirde oturuyorum ama istanbula gidebilirim yeter ki memnun kalacağım bir ekim olsun. Asmed ilk tercihimdi aslında ama bütçemi fazlasıyla aşıyor. Haliyle bütçeme göre iyi bir merkez seçmeliyim diye dusunuyorum.

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 13 Ekim 2024, 16:23:48 »
O halde Dr hakan clinic yada Serkan aygın düşünebilirsiniz.  Bu clinickler doğallık olarak açık ara hepsinden önde .

Emir1992

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 13 Ekim 2024, 16:52:21 »
O halde Dr hakan clinic yada Serkan aygın düşünebilirsiniz.  Bu clinickler doğallık olarak açık ara hepsinden önde .

Forumda Asuman hair'da da oldukça doğal ve başarılı ekimler gözlemledim, şuan bütçeme göre orası var ve izmirde yaşadığım için dr sibel ulusan ile de yüz yüze görüşüp ikisinin arasında bir tercih yapacağım sanırım

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 13 Ekim 2024, 17:08:49 »
Nereye ekim yaptırırsan yaptır.  Ama kritik soruyu sormayı unutma . Ekimden sonra minoxil kullanmamı tavsiye edecek misiniz diye  kesinlikle sor . Hangi clinic olursa olsun minox önerecekse oradan hızlıca uzaklaş :)

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 14 Ekim 2024, 01:10:17 »
Nereye ekim yaptırırsan yaptır.  Ama kritik soruyu sormayı unutma . Ekimden sonra minoxil kullanmamı tavsiye edecek misiniz diye  kesinlikle sor . Hangi clinic olursa olsun minox önerecekse oradan hızlıca uzaklaş :)

böyle diyorsun ama dandik ekim merkezlerinin çoğu minoxil kullandırdığı için az çok ektikleri saçlar çıkıyor minox olmasa bunların ektiği saçların yüzde 90 ı çıkmaz yatsınlar kalksınlar minoxa dua etsinler .adam gibi saç eken yerler müstesna bunların ektiği saçlar her türlü çıkıyor.yalnız adam gibi eken yerlerde minox tavsiye edebilir  sonuçta kanlanma konusunda ondan iyisi yok .döngü dersen senin gibi takıntılı kişilerin meselesi o .bırakınca eski haline dönüyorsun ve psikolojin bozuluyor ama aslında fark eden bir şey yok ve birde minox kullanması gereken adam var gerekmeyen adam var .adamın ekimden önce hiç saçı yoksa ve ekim merkezi minox önerdiyse bunun bu adama ne zararı var önce bunu bir açıklayabilirmisin ?

Captain07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 14 Ekim 2024, 01:44:43 »
Sen bu konuyu açan arkadaşın kafasındaki saçın farkında mısın  ? Adamda maşallah tarla gibi saç var . Bu adam o saça minox vurunca ne olur biraz mantıklı düşün.  Ekim bölgesi %100 sonuç alacak diye adamın ekime gerek olmayan bölgesindeki saçlar minoxu bırakınca patır patır gidecek . Minoxa takıntı değilm kardeşim.  Minox tamamen damarları acıyor kullandığın sürece fayda ediyor . Bırakınca da o açılan damarlar inceliyor kanlanma azalıyor.  Forum da minox kullanıp pişman olan yüzlerce insan varken nasıl oluyor da minox'u övuyorsun hayret yani . Birde kafasında hiç saç olmayan adamlar ekimden sonra minox kullanmazsa nasıl başarılı olur demişsin.  Kafasında hiç saç olmayan adam saç ektirir mi kendinle çalışıyorsun.  Hadi onu da geçtim bu adamın kafasındaki saça bak oluk oluk saçı var adamın :) bu saça minox vurmak intihar olur. Forum siteleri makale siteleri minox üzerine şikayetler doluyken tutunda kimseye minox önerilmez.

Batu90

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 14 Ekim 2024, 11:00:16 »
Sen bu konuyu açan arkadaşın kafasındaki saçın farkında mısın  ? Adamda maşallah tarla gibi saç var . Bu adam o saça minox vurunca ne olur biraz mantıklı düşün.  Ekim bölgesi %100 sonuç alacak diye adamın ekime gerek olmayan bölgesindeki saçlar minoxu bırakınca patır patır gidecek . Minoxa takıntı değilm kardeşim.  Minox tamamen damarları acıyor kullandığın sürece fayda ediyor . Bırakınca da o açılan damarlar inceliyor kanlanma azalıyor.  Forum da minox kullanıp pişman olan yüzlerce insan varken nasıl oluyor da minox'u övuyorsun hayret yani . Birde kafasında hiç saç olmayan adamlar ekimden sonra minox kullanmazsa nasıl başarılı olur demişsin.  Kafasında hiç saç olmayan adam saç ektirir mi kendinle çalışıyorsun.  Hadi onu da geçtim bu adamın kafasındaki saça bak oluk oluk saçı var adamın :) bu saça minox vurmak intihar olur. Forum siteleri makale siteleri minox üzerine şikayetler doluyken tutunda kimseye minox önerilmez.

Kaptan müsade edersen birsey eklemek isterim, bu minox konusu arapsacina döndü forumda, bende şahsen cok temkinliyim ve senin düşüncelerini anlıyorum, yabancı forumlardada cok araştırdım, döngü meselesi kişiden kişiye farklı oluyor, bazıları düzgün bıraktıktan sonra anormal döküntü yaşamıyor, bazılarında ise döküntü cok oluyor, ama ekilen sacların cıkış yüzdesini arttırmak icin kullanılıbilir diye düşünüyorum. Mesela iyi merkez dedikleri asmed de finasteridi hemen hemen şart koşuyor, onu da bi zaman bıraktıktan sonra saçlar patır patır dökülüyor, fin alacagıma minoxu tercih ederim şahsen ki herkes kendi bilir ama ben finasteridi katiyen kimseye tavsiye etmem. Mevcut sacların dökülme evresinde olan arkadaslar ekim yaptırdıysa ve planlamaya göre bi kac sene içinde zaten ikinci bi ekim gerekiyorsa bu kişi minox kullanabilir diye düşünüyorum cünkü o saçlar zaten dökülecekti, en azından önündeki 2-3 sene iyi bi saç görüntüsü ile yaşar ve ikinci ekimi yaptırır. Konuyu açan arkadaş icin gecerli değildir bu

Facebook Twitter Instagram