Gönderen Konu: bir sorum var  (Okunma sayısı 110 defa)

kassadan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bir sorum var
« : 22 Temmuz 2024, 00:36:37 »
6 aydır minox kullanıyorum ve devam edeceğim. 1 yıl sonra da finasteride başlamayı düşünüyorum bir dorum olcak. ben diyelim ki seneye başladım minoxu da hala kullandığımı farz edelim. yanlış bilmiyorsam minoxidil ilk başladığım zamanlar daha efektif. şimdi eğer hiç minox başlamamış olsaydım finasteridle beraber başladaydım daha mı fazla verim alırdım yoksa o kadar fark etmez miydi? minoc u şu an saçım dökülüyor biraz şakaklar biraz açık diye kullanıyorum 17 yaşındayım.

Alper1

• Hero Member
Ynt: bir sorum var
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2024, 18:46:49 »
Birlikte kullanılsaydı evet daha iyi verim alırdınız ama yaşınız müsaade etmiyor 1 sene sonra 18'e gireceksiniz ben yine de o yaşlarda da kullanılmasını tavsiye etmem bana göre minimum 21 yaşında başlanılmasını tavsiye ederim.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

kassadan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2024, 19:02:11 »
Birlikte kullanılsaydı evet daha iyi verim alırdınız ama yaşınız müsaade etmiyor 1 sene sonra 18'e gireceksiniz ben yine de o yaşlarda da kullanılmasını tavsiye etmem bana göre minimum 21 yaşında başlanılmasını tavsiye ederim.

peki ben 1 yıl sonra finle beraber kullandığımda alacağım verim yeni başlamış bir şekilde minoxla fin in vereceği verimle hemen hemen aynı mı olur bilginiz var mı

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2024, 19:05:05 »

peki ben 1 yıl sonra finle beraber kullandığımda alacağım verim yeni başlamış bir şekilde minoxla fin in vereceği verimle hemen hemen aynı mı olur bilginiz var mı
Bir fark olmaz aynı etkiyi alırsınız.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

kassadan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2024, 21:35:16 »
tamamdır teşekkürler

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2024, 22:27:11 »
Daha 17 de minoxa başladıysan Allah yardımcın olsun