Gönderen Konu: Finasteride başladım güncellenecek  (Okunma sayısı 4385 defa)

Samet

• Jr. Member
  • **
Ynt: Finasteride başladım güncellenecek
« Yanıtla #135 : 24 Eylül 2024, 22:52:34 »
hocam inceledim saçımı köklerine doğru incelme yok zayıf ve kalın saçları var çok nadir kısa saçlar var ağırlıklı olarak yüzde 70 kalın normal saçım 25 incelmiş saç yüzde 5 ufak saçlardan oluşuyor hala çok dökülmem var moral bozuyor gerçekten

wild horses

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 24 Eylül 2024, 23:07:52 »
Ben günde 10bin IU alıyorum fakat siz 5 bin alsanız da yeterli ama daha aşağısına düşmeyin.

Hocam saç ekimim nasıl olmuş 2100 greft ekildi dönör çok sağlam çıktı benim sayfamda şahin Çelik adında başlık actim ama cok detaya girmedim biraz rahatsızdım i
  • Yaşınız 36
Günlük 1 mg finasterid
Günde iki defa biotin

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #137 : 24 Eylül 2024, 23:10:00 »
Hocam saç ekimim nasıl olmuş 2100 greft ekildi dönör çok sağlam çıktı benim sayfamda şahin Çelik adında başlık actim ama cok detaya girmedim biraz rahatsızdım i
İnceledim gayet güzel olmuş saç çizgisi de güzel.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Harbi Getto

• Full Member
« Yanıtla #138 : 27 Eylül 2024, 01:32:44 »
hocam inceledim saçımı köklerine doğru incelme yok zayıf ve kalın saçları var çok nadir kısa saçlar var ağırlıklı olarak yüzde 70 kalın normal saçım 25 incelmiş saç yüzde 5 ufak saçlardan oluşuyor hala çok dökülmem var moral bozuyor gerçekten

Anladım hocam benim çoğu saç köklere doğru zayıflamış.
Bu arada güncelleme yapayım Finasteride bıraktım, 2 gün oldu. Günlük 0,5 Dutasteride geçtim. Sebebi ise Donör bölgelerim bile dökülüyor şakaklarda da çok seyrelme oldu. Yan etki görmezsem bu şekilde 2-3 ay  devam etmeyi düşünüyorum. Uzun süreli kullanım için tekrar finasteride geçeceğim zaten
7 gün 1,25 Fin (2 ay sonra bıraktım)
7 gün 0,5 Dutasteride (başladım)
1x8 %5 minoxilin+Dermaroller
Biotin, Demir(+C vit) ve D3
Ketoral Şampuan

Facebook Twitter Instagram