Gönderen Konu: Yaşı küçük Finasteride Minoxil kullanmak istemeyenler  (Okunma sayısı 177 defa)

İLİZAROV

• Hero Member
Arkadaşlar yaşınız küçük 16 17 18 19 20 yaşlarındaysanız ve minoxil finasteride kullanmak istemiyorsanız size en uygun ürün tavsiyem PANPLUS dediğimiz Assos yapımı losyon olucaktır,ürünü yakın zamanda temin edip denicem ürün hakkında geri dönüşler yüksek oranda olumlu.Losyon Panplusın yanında  xpecia da oldukça etkili bir tedaviye dönüşür. Yaşı genç arkadaşlara güzel bir kombinasyon olucaktır.PanPlus içinde minoxil yerine Melatonin içerir,saç dökülmesini yavaşlatma ve hatta saç büyümesini uyarma potansiyeline sahiptir.Panplus içerisindeki ana ürünler Saw Palmetto(dht nin etkilerini azaltır),kafein(topical bir uyarıcı),Melatonin(Saç büyüme uyarıcısı) ve Panthenol bizim için en çok işimize yarayanlar bu maddeler.

Xpecia İçerik ;Keratin, Biotin, Çinko, Folat, Cüce Palmiye (meyve), Mabet Ağacı Yaprağı, Mısır Nişastası, Pantotenik Asit (Vitamin B5), Kalsiyum D-Pantotenat, Sistin, Metiyonin, Soya İsoflavonu, Maltodekstrin, Mikrokristalin Selüloz, Laktoz Monohidrat, Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Silikon Dioksit.

PanPlus içerik ;Su, Lavanta, Çiçek Suyu, Denat Alkol, Mentha Piperita Çiçeği, Yaprak Suyu, Meyve Ekstraktı, Saw Palmetto, Isırgan Otu Ekstraktı, Kabak Meyve Ekstraktı, Pitum ​​Sativum Ekstraktı, Pantenol, Com Çekirdeği Ekstraktı, Melatonin, Siyanokobalamin, Üre, Allantoin, Hidroksprolin, Kafein, PEG-40 Hidrojene Hint Yağı, Disodyum EDTA, Fenoksietanol, Klorfenesin, Sodyum Benzoat

Merlot.

• Jr. Member
  • **
Ynt: Yaşı küçük Finasteride Minoxil kullanmak istemeyenler
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2024, 23:54:15 »
Şimdiye kadar bir sürü losyon denedim hep fos çıktı
Bu losyon uzun süredir hedefimdeydi aynı markanın minoxilini kullanıyorum
destek amaçlı tedaviye eklemek istiyordum
ama hiç konusunu ya da pek  kullananı görmediğim için mesafeli durdum

« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2024, 09:53:48 Gönderen: Merlot. »
  • Yaşınız 49

Facebook Twitter Instagram