Gönderen Konu: LifeHair Ankara Şahin Çelik 3600 Greft (2900 saç+700 sakal) 15 Şubat 2024 Yaş:36  (Okunma sayısı 981 defa)

emreblt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar,

İlk ekimimi 2019 yılında Şahin beye yaptırmıştım. Üstünden 5 sene geçti, ve ikinci ekim için de hiç tereddüt etmeden yine Şahin beyin yanında aldım soluğu. İlk ekimin konu linkini aşağıda paylaşıyorum.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6862.0;topicseen

Yoğunluk sebebiyle konuyu başlatamadım bir türlü, ekim üzerinden de yaklaşık 5 ay geçti, ama yine de sonuçları paylaşmak istedim. Sonuçlardan gayet memnunum, Şahin beyden yine muazzam bir iş.

Bu arada ekime 6 aylık PRP de dahil edildi, her ay gidip PRP yaptırıyorum, bu ay o da bitecek.

emreblt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ışık altında güncel durumu da paylaşıyorum.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ücretsiz revizemi oldu acaba 2. Ekim? Şuan için 2.ekim normal seyrin de...2 ay sonra daha netleşir...

karaprens

• Full Member
Bu merkezin takip ve prp olayları güzel.
ekim 1 yıla belli eder kendini hayırlı olsun
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2024, 10:08:01 Gönderen: karaprens »

emreblt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ücretsiz revizemi oldu acaba 2. Ekim? Şuan için 2.ekim normal seyrin de...2 ay sonra daha netleşir...
anlayamadım hocam ücretsiz revizeden ne demek istediğini ama 2. ekimi 5 sene sonra ücreti karşılığında yaptırdım.

süreç ilerliyor, ve şimdilik sonuç da benim açımdan gayet tatmin edici.

Brkclk95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı uğurlu olsun. İlk ekimden sonra dökülmeler mi oldu yoksa üst kisminda gözlemlenen seyreklikler ekim sonucu tutmayanlar miydi?

emreblt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı uğurlu olsun. İlk ekimden sonra dökülmeler mi oldu yoksa üst kisminda gözlemlenen seyreklikler ekim sonucu tutmayanlar miydi?

Hocam ilk ekimin linki de mevcut ama şöyle söyleyeyim. İlk ekimde tepede kendi saçlarım vardı, geçen 5 sene içinde onlar da döküldü. Ekimin başarı oranı %90 civarı diyebilirim. Kalanların hepsi ilk ekimden kalanlar. Şu an da vertex kısmında çıkışlar devam ediyor birkaç aya daha net olur.

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok iyi hocam maşallah  |-nazarboncugu-| devam fotolarını bekleriz.

Facebook Twitter Instagram