Gönderen Konu: Minoxidili Biraktiktan Sonra Tekrar Başlamak  (Okunma sayısı 228 defa)

Daimaİyiye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxidili Biraktiktan Sonra Tekrar Başlamak
« : 16 Temmuz 2024, 12:31:54 »
Evet dostlar ben de herkes gibi en uzak durulmasi gereken o hataya dustum ve minoxidili 4-5 ay boyunca kullanip etki etmedigini dusunup ardindan biraktim. Yeni sac cikisinda mucizevi bir etki yaratmamis olsa da saclari kalinlastirmis oldugunu fark ettim. Bu son iki ayda inanilmaz bir sac dokulmesi yasadim ve iki ayin sonucunda durdu gibi olan bizim saclara oldu. Normalde iki yilda kaybedecegim saci bu iki ayda kaybettim. Tecrubelerimi size aktardim. Ayriyetten sorum ise daha once boyle kullan birak yapan arkadaslar olduysa tekrar baslasam kaybettigim saclari geri kazanabilir miyim? ( Bu hale geldik maalesef :D) L. Daha once gordugum kadariyla forumda tamami olmasa da bir geri kazanim mevcut oldugunu gormustum bilgisi olan arkadaslar yorumlayabilirse sevinirim. Bol saçlar herkese.

Alper1

• Hero Member
Ynt: Minoxidili Biraktiktan Sonra Tekrar Başlamak
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2024, 16:59:08 »
Tekrar kullanımda yine de faydası olur fakat yanına mutlaka DHT blocker eklemeniz gerekiyor aksi takdirde bir faydasını göremezsiniz.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Daimaİyiye

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2024, 17:29:29 »
Kullan bırak kullanı deneyimlemiş arkadaşları konuma bekliyorum tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

İLİZAROV

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Temmuz 2024, 00:37:34 »
kullan bırak kullan yaptım aslında 5 ay kullanıp bıraktım öyle aşırı bi dökülmem olmadı ama finasteride dutasteride ve ketekonazal şampuanada devam ettim.

Facebook Twitter Instagram