Gönderen Konu: SAÇ ANALİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM  (Okunma sayısı 251 defa)

Sainzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SAÇ ANALİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM
« : 15 Temmuz 2024, 09:56:05 »
Merhaba arkadaşlar,                                                                                                                                                                                                                                       

1) yaş: 25
2) saç dökülmesi ne zaman başladı: 22,23 yaşlarımda
3) saç dökülme tipi (agresif ya da yavaş - stabil): şu an yavaş stabil diyebiliriz.
4) saç dökülmesi nereden başladı? (vertex, crown, ön bölge vs.) Ön bölge ve Arka üst bölge
5) ilaç kullanılıyor mu? etkisi nedir?: Bir ilaç kulanmıyorum.

ahmet turan

• Sr. Member
Ynt: SAÇ ANALİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2024, 02:27:27 »
bence dökülmen agresif .herhangi bir önlem almazsan 35 e kadar norwood 6 olursun .agresif bir tedavi istemiyorsam bence ekim yaptır .iyi bir yerde yapılmış başarılı bir saç ekimi işlemi dökülmeyi yavaşlatıyor .her ne kadar çoğu kişi tersini söylesede benim yıllardır ektirenlerden gözlemlerim bu şekilde oldu ama dediğim gibi işin püf noktası iyi bir yerde ektirmek ve sonucun dolayısıyla yüksek başarı ile sonuçlanması .bu şekilde bir ekim yaptırırsan uzun yıllar saç derdinden kurtulabilirin.

Sainzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Temmuz 2024, 17:59:04 »
Cevap verdiğiniz için teşekkürler,tespitiniz gayet yerinde oldu dökülme tipi babama benziyor 40 yaşında serüveni nw6 olarak tamamlamıştı.6 ay tedavi sonra ekim en mantıklısı gibi duruyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2024, 20:09:10 »
dökülmen devam edecek ya ilaç kullanıp saç ektireceksin ya da bekleyeceksin biraz daha dökümesini

ya da var olan saçlarını finasterid ile koraya bildiğin kadar koruyup seyrek alanlara sıklaştırma yaptıracaksın tabi merkez seçimi çok önemli saç ektirmek için saç ektirilmez belirteyim
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2024, 01:09:10 »
nerde ekim yaptırmayı düşünüyosun dostum  araştırdınmı merkezleri.

Sainzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2024, 07:56:26 »
dökülmen devam edecek ya ilaç kullanıp saç ektireceksin ya da bekleyeceksin biraz daha dökümesini

ya da var olan saçlarını finasterid ile koraya bildiğin kadar koruyup seyrek alanlara sıklaştırma yaptıracaksın tabi merkez seçimi çok önemli saç ektirmek için saç ektirilmez belirteyim

Finastride ile var olanları koruyabildigim kadar koruyup seyrek alanlara dediğiniz gibi sıkılaştırma yaptırmayı düşünüyorum suanlık ilerleyen zamanlarda da en kötü yan etki görürsem de saçı ekime hazırlamış olurum.Merkez seçimi için de uyardıgınız için teşekkürler hocam aklımda olan birkaç merkez var.

Sainzz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Temmuz 2024, 07:58:53 »
nerde ekim yaptırmayı düşünüyosun dostum  araştırdınmı merkezleri.
   Formda bi süredir geziniyorum,araştırdım aklımdaki merkezler bunlar.

1)Asmed-Dilek Çakır
                2)Asuman hair
                3)Dr.Bekir Bek

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2024, 14:42:29 »
güzel seçimler
Global Moderator