Gönderen Konu: Finasteride İlk Dökülme  (Okunma sayısı 208 defa)

umutsuzvaka

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Finasteride İlk Dökülme
« : 14 Temmuz 2024, 23:55:33 »
Selamlar, Finasteride başlanıldığı ilk zamanlar dökülme olması ilacın işe yaradığı anlamına mı gelir? Normalde sadece şakaklarda ve üstte bifaz dökülme varken şimdi Fin başladığımdan beri bu dökülmeler arttı ve yanlardanda saçlar dökülüyor. Nereden anlıyorsun derseniz benim saç stili yanlar kısa üstler uzun ve yastığımda sabah kalktığımda 8 10 tel kısa saç oluyor. Bu ekstra dökülme fazlalığı dışında hiçbir yan etki yaşamadım.

umutsuzvaka

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasteride İlk Dökülme
« Yanıtla #1 : 16 Temmuz 2024, 23:53:03 »
kimsede olmadı mı bu durum

ensklm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2024, 23:15:49 »
Selamlar, Finasteride başlanıldığı ilk zamanlar dökülme olması ilacın işe yaradığı anlamına mı gelir? Normalde sadece şakaklarda ve üstte bifaz dökülme varken şimdi Fin başladığımdan beri bu dökülmeler arttı ve yanlardanda saçlar dökülüyor. Nereden anlıyorsun derseniz benim saç stili yanlar kısa üstler uzun ve yastığımda sabah kalktığımda 8 10 tel kısa saç oluyor. Bu ekstra dökülme fazlalığı dışında hiçbir yan etki yaşamadım.
Okuduklarıma göre dökülme olmasıiyiymiş zayıf saçlar dökülüyor ne kadar dökülürse yenrine o kadar güçlü saçlar gelecek
  • Yaşınız 22

umutsuzvaka

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2024, 07:53:23 »
Okuduklarıma göre dökülme olmasıiyiymiş zayıf saçlar dökülüyor ne kadar dökülürse yenrine o kadar güçlü saçlar gelecek
insallah, suan cok dökülüyor ama hep ince saclar dökülüyor diğer sac tellerimde de kalınlasmayı bariz hissediyorum.. umarım olumlu sonuclanır herhangi bir yan etki yok bende

Facebook Twitter Instagram