Gönderen Konu: Saç Ekimi Şu an için Gerekli Midir?  (Okunma sayısı 378 defa)

rebelle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Şu an için Gerekli Midir?
« : 13 Temmuz 2024, 19:24:31 »
Arkadaşlar selam, forumu bir haftadır takip ediyorum, yeni üye oldum, yaşım 35, şimdiye kadar saçla ilgili herhangi bir ilaç ve takviye kullanmadım, kendimi bildim bileli alnım genişti ama son bir kaç yılda sanırım saçlarımın yanları açıldı ve ön çizgi biraz geriye gitmiş olabilir, tepede sorun yok, fikrinizi merak ediyorum saç nakli şu an yapayım mı, gerek var mı, yaptırmam iyi olur diyorsanız neresi daha iyi olur, Şişli'deyim, bir çok saç ekim merkezi yakın bana, yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Edgar X

• Hero Member
Ynt: Saç Nakli Şu an için Gerekli Midir?
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2024, 01:27:04 »
Çizgiden şikayetçi isen yaptır ,onun dışında bir saç problemin gözükmüyor.çizgiye yapılacak ekimlerde profesyonellik gerektirir her ekim merkezi iyi iş çıkaramaz .sonuç doğal ve sık olmalı yoksa çok sırıtır ve ekim olduğu çok belli olur.

rebelle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Nakli Şu an için Gerekli Midir?
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2024, 08:32:06 »
Cevabın için teşekkürler, genetik olarak alnım normalden geniş ve yaşla birlikte saç çizgisinin geriye gitmesinden dolayı saç ekimine olumlu bakıyorum, bunun için Dr. Hakan Clinic'ten bir randevu aldım, sanırım oraya yaptıracağım, doğallık konusunda başarılı bir klinik araştırmalarıma göre.

rebelle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Şu an için Gerekli Midir?
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2024, 19:08:14 »
Son durum şöyle oldu; forumda biraz zaman geçirip araştırınca saç ekiminin şu an benim için doğru zaman olmadığını anladım, saç ekimi bir kere bilemedin en fazla 2 kere yapılan bir olay olduğundan donör bölgemi daha doğru zamanda kullanmaya karar verdiğimden Dr. Hakan Clinic ile yapılan  25 Temmuz'daki randevuyu iptal ettirdim, ikinci olarak ise finastride kullanmaya karar verdim saçların daha sağlıklı olup dökülmemesi için.

Saç ektirmeme kararı alırken forumdaki paylaşılan özellikle bir saç ekimi süreci çok etkili oldu, teşekkür ediyorum bu süreci paylaşıp yazan arkadaşlara.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2024, 14:41:33 »
şu an ki saçınızdan mutluysanız gereksiz
mutlu değildesiniz estetik bir müdehale gerekir

bu müdehalede

dr koray erdoğan
dr muttalip keser
dr hakan doğanay
dr bekir bek

tarzı doktorları seçebilirsiniz estetik bir saç ekimi olacak çünkü
Global Moderator

rebelle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2024, 12:04:39 »
Yorum için teşekkürler Hintel, iyice araştırınca şimdilik saçlarımdan memnun kaldım, saç ekimi süreci her şeyiyle 1 yıl süren bir operasyon için doğru zaman ve doğru şartlar önemli, sonsuz donör bölgemiz yok maalesef, yazdığın isimlerden sadece biri İstanbul'da diye biliyorum ve o isimden de randevu almak kolay değil ve ücreti de baya ortalamanın üstünde sanırım.
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2024, 22:18:18 Gönderen: rebelle »

stark55

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2024, 20:59:34 »
ben olsam bu saça müdahale yapmam gayet sağlıklı görünüyor saçlar.
  • Yaşınız 29
Tedavim
Minoxidil Sprey(Günde 2 5'er fıs)
Ketoral Şampuan(haftada 1)
Capicade Şampuan
Velavit
Omega 3

rebelle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2024, 00:07:57 »
ben olsam bu saça müdahale yapmam gayet sağlıklı görünüyor saçlar.

Yorum yazan arkadaşlar teşekkür ediyorum sizlere, forumdaki yorumlar değerli, insan her zaman kendisi için en doğruyu düşünemiyor, bu yüzden başkalarına danışmak önemli, en az 1 yıl kesin olarak saç ektirmemeye karar verdim, gelecek yıl önlerde ciddi bir açılma olursa seçenekleri yine değerlendiririm.

Facebook Twitter Instagram