Gönderen Konu: Medeks 3000 greft saç ekimi yaş 25 / 13.07.2024  (Okunma sayısı 1291 defa)

JasoNewsted

• Yeni üye
  • *
Ynt: Medeks 3000 greft saç ekimi yaş 25 / 13.07.2024
« Yanıtla #30 : 25 Ağustos 2024, 18:47:27 »
Rica ederim. Yaşımız yakın açıklığımız aynı ve ben de medekste ekim düşünüyorum. Merakla takip ediyorum hocam. Umarım sonucunuz çok iyi olucak
Hocam umarım ekimin istediğin gibi olur kafanda ne soru varsa hepsini yanıtlayabilirim  ;D ancak maksimum greft ve sabit fiyat çalışıyorlar. Bence açıklığın fazla değilse başka bir merkez tercih edebilirsin. Nedenini soracak olursan, ben 3000 greft için fazla para ödediğimi düşünüyorum. 5000-6000 greft ektiren kişiler de benimle aynı parayı ödüyor bana biraz saçma geliyor bu durum :-\ yaptıkları iş konusuna gelecek olursak benim sürecim çok güzel geçti ekip de güleryüzlü iyi insanlardı lâkin dediğim gibi ben diğer kişilere nazaran çok daha kısa bir operasyon geçirmeme rağmen sadece buradaki yorumlar ve sonucun güzel olacağına inandığım için medeksi tercih ettim. Berkay tulpar'ı düşünüyordum ancak ön çizgi konusunda pek iyi olmadıklarını düşünüyorum yaptığım araştırmalar neticesinde. Umarım sen de istediğin gibi bir sonuç alırsın hocam  ;D

Tello

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #31 : 25 Ağustos 2024, 18:55:30 »
Bana kalırsa fiyat performans yer seçmişsiniz ya. Greft başına fiyat biçen yerler euro üzerinden fiyatlandırma yaptığı için çok uçuk fiyatlar ortaya çıkıyo. Ama dediğiniz de haklısınız 7k greft ektirenle aynı parayı vermek üzer.

Tolgaatr

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 25 Ağustos 2024, 22:26:04 »
Fiyatın sabit olması avantajdır bence 7 k açıklığı olam birisi ile sizin sonucunuz aynı olmaz hiçbir zaman o bir seansa daha ihtiyaç duyacaktır verdiğin parasında önemi yok aslında sonuç esastır

JasoNewsted

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 25 Ağustos 2024, 22:58:48 »
Fiyatın sabit olması avantajdır bence 7 k açıklığı olam birisi ile sizin sonucunuz aynı olmaz hiçbir zaman o bir seansa daha ihtiyaç duyacaktır verdiğin parasında önemi yok aslında sonuç esastır

Kesinlikle, şuanda da tek temennim bu inanır mısın  ;D güzel sonuç alayım parası pulu gözüme bile gelmez şuan tek odak noktam maximum greft çıkışı sağlayıp, son güncellememi mutlu bir şekilde atmak ;D lakin şu kafamı vurma olayı bir sıkıntı çıkarmaz diye umut ediyorum

Facebook Twitter Instagram