Gönderen Konu: finasterid kullanırken yüzünde ve cildinde değişim yaşayan var mı ?  (Okunma sayısı 170 defa)

dejavuu86

• Sr. Member
merhaba arkadaşlar fin. kullanırken cildi daha iyi olan yada daha kötü olan  kırışıklıkları artan  ,göz altı morluğu artan  daha kuru ve nemsiz bir cildi olan  yada göz kuruluğu yaşayan,  kendini daha yorgun hisseden ,saçlarında beyaz artışı olan  vs.... böyle yan etkiler yaşayan var mı ? bazı yabancı forum sitelerine baktım bu şekilde yan etkiler yaşayan kişiler var  ve foto paylaşmış   .

Alper1

• Hero Member
Benim bildiğim kadarıyla finasterid cildi daha da güzelleştiriyor sivilceleri kurutuyor ve cildi daha berrak yapıyor sadece biraz cildi fazla kurutuyor onun için nemlendirici tavsiye ediliyor. Beyaz artışının finasterid ile alakası yok o tez tahminimce yoğun stres yaşayan birisi finasteride başladıktan sonra beyazların arttığını söylemiş olabilir fakat bunun sebebi fin değil stres.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar, konu ile alakalı değil ama bu finasterid nereden alınıyor. İnternet'e aratiyorum böyle bir ilaç bulamıyorum. Mutlaka eksik bir bilgim var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alper1

• Hero Member
Arkadaşlar, konu ile alakalı değil ama bu finasterid nereden alınıyor. İnternet'e aratiyorum böyle bir ilaç bulamıyorum. Mutlaka eksik bir bilgim var. Yardımcı olursanız sevinirim.
Eczanede 5mg ve 1mg olmak üzere 2 tane versiyonu var ikiside eczaneden reçetesiz bir şekilde satın alınabiliyor. 5MG olan 150 küsür 1mg olan ise 1000 civarında.
1MG olanın ismi propecia 5mg olanın ismi proscar.
  • Yaşınız 22

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim öncesi başlamak istiyorum. Doktor kontrolünde mi başlamalıyım yoksa direkt başlayabilir miyim? Gunluk kac mg baslamak uygundur? Bir de neden o kadar fiyat farkı var hocam. Etkisi ile alakalı mıdır?

Alper1

• Hero Member
Ekim öncesi başlamak istiyorum. Doktor kontrolünde mi başlamalıyım yoksa direkt başlayabilir miyim? Gunluk kac mg baslamak uygundur? Bir de neden o kadar fiyat farkı var hocam. Etkisi ile alakalı mıdır?
Doktor kontrolünde başlamanız daha iyi olur. Günlük 1mg veya 1.25 mg yeterli oluyor. Fiyat farkının sebebi birisi tamamen kozmetik için piyasaya çıkmış bir ilaç diğer prostat büyümesi için eczanelerde satılan bir ilaç bu yüzden prostat olan ilacı devlet daha uygun fiyattan piyasaya sürüyor fakat içeriğindeki bütün etkiler aynı bir farkı yok sadece ben her gün ilacı 5'e bölmekle uğşraşamam derseniz 1mg alabilirsiniz.
  • Yaşınız 22

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram