Gönderen Konu: Saç Ekimi hakkında bilgi isteği  (Okunma sayısı 99 defa)

Carl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi hakkında bilgi isteği
« : 13 Temmuz 2024, 10:17:35 »
 Şahin çelikte randevu aldım önerisi olan yada şikayeti olan varsa bilgilendirir ise çok memnun kalırım bende ekimden sonra bilgilendirme yaparım şimdiden teşekkür ederim. Ayrıca saç ekimi gerekli mi bende karar veremedim. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi hakkında bilgi isteği
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2024, 10:30:10 »
Merhaba, ön kısım için evet saç ekimi gerekli, ortadan arkaya 1000 greft muhtemelen daha çok sıklaştırmaya yönelik olacaktır. Yapılmasa max 3-5 sene sonra ikinci ekim işiyle uğraşman gerekir. Ankara’da isen fiyat performans anlamında güzel merkez seçimi. Ek olarak xpecia gibi takviyeler de fayda sağlayacaktır, merkeze bu konuda danışman ve yönlendirme alman faydalı olur. Yine bir kan tahlili ile eksik değerlerin varsa (D vitamini gibi) bunlara yönelik takviyeleri de almalısın. Donör ve vertex konusunda şanslısın ;)

Carl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2024, 10:38:28 »
Hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim. Evet belkide biraz daha beklemeliyim 2. Ekime gerek olmaması için ama saçtan kaynaklı kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Bu nedenle şuan ektirmeyi düşünüyorum. Ahmet tosun ile Şahin çelik arasında çok kararsız kaldım. Sizce bu saç için hangi Merkez iyi.

Carl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2024, 10:39:46 »
Hintel hocam sizinde fikriniz benim için çok önemli lütfen yardımcı olur musunuz?

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2024, 11:49:52 »
Bu arada eğer bütçe ile ilgili sıkıntı durumu yok ise Ankara için farklı alternatif yerleri de değerlendirebilrisin; Dr. Bekir Bek, Dr. Muttalip Keser, Dr. Kaan Pekiner; HLC gibi.

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Temmuz 2024, 16:40:14 »
ankarada isen şahin çelik iyidir bütçeyi biraz yükseltebilirsen dr bekir bek'te çok iyi.

Facebook Twitter Instagram