Gönderen Konu: Benim yerimde olsaydınız saç ekiminden önce bugün ne yapardınız ?  (Okunma sayısı 146 defa)

MrTyln

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar selam 4-5 ay sonrasına saç ekimi planlıyorum ama bu süreç içersinde saç ekiminden önce yapmam gereken bir şey varsa eğer bunlarla başlamak istedim. Uzun uzun araştırıyorum kendi sorunlarımı tespit etmeye çalışıyorum örneğin şampuanımı bugün değiştirdim artık marketten alınan sıradan şampuanlar yerine biraz daha bu işe özel üretilmiş şampuanları tercih etmeye karar verdim ve bioxin markasının bir şampuanını aldım. Ayrıca saçlı deride yağlanma problemimde var uzun zamandır. Ketakonazol şampuanların bu konuda çözüm olabildiğini öğrendim ve şuan ketakonazol içerikli bir şampuan arıyorum. Ayrıca saç ekimi operasyonundan önce bir doktora gidip kan tahlili yaptırıp saça etki edecek eksik vitaminim vs varsa eğer onların takviyesini alıp eksiklerimi tamamlama kararı aldım.

Şuana kadar araştırıp yapmaya karar verdiğim şeyler bunlar. Pekala siz 4-5 ay sonra saç ekimi yaptıracak olsaydınız bugün vücudunuzda neleri değiştirmeye saçlı deriyi saçı veya vücudunuzu nasıl değişikliklere tabi tutarak bu operasyona hazırlanırdınız bana önerebileceğiniz bişeyler varmıdır ?

Ayrıca saç yağlanması için önerebileceğiniz ketakonazol şampuan varmıdır ? PRP Mezoterapi gibi şeyler yaptırmamı önerir misiniz ? saç ekiminden önce faydası olurmu bu tarz şeylerin ? Minoxidil gibi ürünlerin saç ekiminden önce 4-5 ay kullanılmasının faydası dokunur mu ? Kafamda deli sorular :)

Kshvrz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Beslenme spor. Üzerine. Xpecia biotin 5000 & mezoterapi ekim ve dönör alanına ayrı ayrı

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
arada ketakonazollü şampuan kullanmakla iyi etmişsin özellikle ekimden öncede kullan dht bloker özelliği olduğu için ayrıca faydasını görürüsün .extra olarak ekimden önce kafa derine düzenli masaj yap hem kanlanmayı arttırır hemde kafa derini yumuşatıp ekime hazır hale getirmiş olursun. prp ekimden önce ve hemen bir hafta sonra falan yaptırırsan faydalı olur onun dışında pek bir faydası olmaz.

Facebook Twitter Instagram