Gönderen Konu: SAÇ EKİMİNE UYGUN MUYUM? DEĞERLİ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.  (Okunma sayısı 508 defa)

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar,
42 yaşındayım. 35 yaşından beri ekim düşünüyorum ancak ağrı sürecinden dolayı bir türlü cesaret edemedim. Şu an o durumu kısmen aştım ancak saçım ekim için uygun mudur? 150.0000-180.000 TL civarı bütçem bulunmaktadır.

Saç dökülmesi birkaç yıldır neredeyse hiç yok. Forumdan okuduğum kadarıyla, eğer saçlarım ekime uygun olsa bile 2 (iki) kez ekim yaptırmam daha mantıklı gibi görünüyor, tabi ki sizlerin fikirleri benim için daha değerli.

Araştırmalarım sonucu, sayın Dilek Çakır ve sayın Serkan Aygın öne çıkmaktadırlar.  Sayın Koray Erdoğan hariç (bütçeden dolayı:) sizlerin de tavsiyelerinizi bekliyorum. Çok teşekkür ederim.

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMİNE UYGUN MUYUM? DEĞERLİ YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2024, 20:52:35 »
Sayın @hintel yardımcı olabilir misiniz? Lütfen okuyan arkadaşlar fikir beyan ederseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2024, 22:12:22 Gönderen: ka.kenan »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Temmuz 2024, 22:54:59 »
tamamen kapanmaz bu açıklık tepe kalır
ön orta ve gerisi güzel olur tepeye sonra 2 ekim düşünürsün merkez seçimi de çok önemli
Global Moderator

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Temmuz 2024, 23:17:04 »
tamamen kapanmaz bu açıklık tepe kalır
ön orta ve gerisi güzel olur tepeye sonra 2 ekim düşünürsün merkez seçimi de çok önemli

Sayın @hintel dediğiniz gibi 2. ekim şart ancak tepe bölgelerinde başarı oranı çok düşük. Bu nedenle ön ve orta bölgenin çok iyi olması gerekiyor. Sizlerden ricam sizce hangi merkez benim için en uygun olur. Ben kendimce şöyle bir sıralama yaptım siz ne düşünürsünüz.
1) Asmed-Dilek Çakır
2) Serkan Aydın
3) Asuman Hair
4) Akl Hair
Veya sizlerin tavsiye edeceği yerlerle görüşeceğim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2024, 20:11:01 »
fiyat ortamlarına göre hepsi parasına göre iyi merkezler

ama dilek çakır bu saçı almaz koray hocaya yönlendirir bence
Global Moderator

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2024, 21:35:10 »
fiyat ortamlarına göre hepsi parasına göre iyi merkezler

ama dilek çakır bu saçı almaz koray hocaya yönlendirir bence

Anladım sayın hocam. Koray hocam fiyat olarak çok aşıyor beni, bütcem olsa düşünmem bile. Peki Koray hocanın ekibi olur mu? Veya direkt Serkan Aygin Hoca ile görüşeyim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Temmuz 2024, 14:59:31 »
siz genede gidin randevu alınız bir konuşunuz ne zaman düşünüyorsunuz saç ekimi en kısa sürede mesala ?

bakalım bir duruma ne olur plan yapalım hocam
Global Moderator

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Temmuz 2024, 15:11:49 »
siz genede gidin randevu alınız bir konuşunuz ne zaman düşünüyorsunuz saç ekimi en kısa sürede mesala ?

bakalım bir duruma ne olur plan yapalım hocam

Asmed ve Serkan Aygin hocamıza konsültasyon için fotoğraf gönderdim. Serkan Bey, yüz yüze görmek istedi. Asmed' den Artun Bey, 1-2 gün için dönüş yapılacağını söyledi.

Açıkçası mümkün olsa hemen ekime başlamak isterim. Ancak randevu durumları ve diğer etkenleri bilmiyorum.

Bir de ben hiç bir hazırlık yapmadım sayın hintel hocam. Propescia veya  Proscar etkili olur deniliyor forumda. Kullanmamda sakınca yok ama fiyat farkları arasında uçurum var. Hangisi etkili hangisi doğru olur bilemedim. Günlük kaç mg almalıyım bunlar hep soru işareti oluşturdu.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2024, 16:48:35 »
Ekilmemesi gereken kafa tipi bu fizik kuralları diye birşey var yan ve arkadaki tüm saçı alıp koysanız bile ön üst bölgelere yine olmaz.
Çok istekliyseniz protez saç ile uğraşabilirsiniz genetik bir tedavi yöntemi gelişmezse kel olmaya mahkumsunuz
AI GEM

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2024, 18:44:01 »
Ekilmemesi gereken kafa tipi bu fizik kuralları diye birşey var yan ve arkadaki tüm saçı alıp koysanız bile ön üst bölgelere yine olmaz.
Çok istekliyseniz protez saç ile uğraşabilirsiniz genetik bir tedavi yöntemi gelişmezse kel olmaya mahkumsunuz

Hocam, muhtemelen doğruları dile getirdiniz. Bakalım yarın 2 yer ile görüşeceğim. Umarım haklı çıkmazsanız  :) 

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2024, 18:47:16 »
Gönül ister ki olsun ama yandaki saçları kafanızın boş yerlerine koyuyorum kafamda fizik kurallarına aykırı geliyor 😁
Moral bozmak değil bu biraz gerçekçi düşünmek lazım
Keşke bir iğne olsa da hormonları genleri düzeltip cerrahı müdahale bile gerektirmeden 5 yaşındaki saçlı haline dönse herkes
AI GEM

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2024, 18:52:25 »
Gönül ister ki olsun ama yandaki saçları kafanızın boş yerlerine koyuyorum kafamda fizik kurallarına aykırı geliyor 😁
Moral bozmak değil bu biraz gerçekçi düşünmek lazım
Keşke bir iğne olsa da hormonları genleri düzeltip cerrahı müdahale bile gerektirmeden 5 yaşındaki saçlı haline dönse herkes

Hocam,  aslında niyetim sadece ön ve orta bölgeyi sıklaştırıp diğer yerler aynısı gibi kalsa da olur. Bu halimden kötü olmaz diye düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama ön taraftan pozitif görünmek iyi gelecektir diye tahmin ediyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Ağustos 2024, 18:36:06 »
Anladım sayın hocam. Koray hocam fiyat olarak çok aşıyor beni, bütcem olsa düşünmem bile. Peki Koray hocanın ekibi olur mu? Veya direkt Serkan Aygin Hoca ile görüşeyim.

Ne oldu asmed den cevap
Global Moderator

ka.kenan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Ağustos 2024, 18:41:58 »
Ne oldu asmed den cevap

Hocam, Dilek Hanım' a ekim yaptırdım bile :) Aslında saç ekimi kısmında konu açmıştım. 26.07.2024- Dilek Çakır-3814 greft-42 yaş

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Ağustos 2024, 18:43:37 »
Aa pardon evet doğru hadi hayırlı olsun hocam
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram