Gönderen Konu: Fine tekrar başlıyorum kullanma sıklığımı belirtmek istiyorum bakabilir misiniz  (Okunma sayısı 313 defa)

Berat Bayındır

• Yeni üye
  • *
(1.gün 1mg fin) ( 2.gün aga e ) (3.gün aga e) (4.gün fin )… şeklinde döngü halinde yani üç günde bir 1mg 1.25mg arası fin kullanmayı planlıyorum reddite bu şekilde fayda sağlayanların olduğunu duydum . Bu kullanım sıklığımda sıkıntı var mı kendimi en rahat bu şekilde hissediyorum yorumlarınızı alabilir miyim?

Berat Bayındır

• Yeni üye
  • *
(1.gün 1mg fin) ( 2.gün aga e ) (3.gün aga e) (4.gün fin )… şeklinde döngü halinde yani üç günde bir 1mg 1.25mg arası fin kullanmayı planlıyorum reddite bu şekilde fayda sağlayanların olduğunu duydum . Bu kullanım sıklığımda sıkıntı var mı kendimi en rahat bu şekilde hissediyorum yorumlarınızı alabilir miyim?

İLİZAROV

• Hero Member
Herhangi bir işe yaramaz o şekilde kullanma ilaçlar hergün alınması gerekiyor ilaç kanda bir gün var diğer gün olmayacaksa çok bişi işe yaramaz yine fazla dht saçlı deriye ulaşır dökülme durmaz aga e tablet destekleyici bir ürün vitamin açısından fakat oda kurtarmaz diğer günler

Berat Bayındır

• Yeni üye
  • *
Herhangi bir işe yaramaz o şekilde kullanma ilaçlar hergün alınması gerekiyor ilaç kanda bir gün var diğer gün olmayacaksa çok bişi işe yaramaz yine fazla dht saçlı deriye ulaşır dökülme durmaz aga e tablet destekleyici bir ürün vitamin açısından fakat oda kurtarmaz diğer günler
Peki reis bir gün 1mg diğer gün aga e ondan sonraki gün fin gibi haftada 3 4 güne tekabül eden şekilde fin kullansam?

Alper1

• Hero Member
Peki reis bir gün 1mg diğer gün aga e ondan sonraki gün fin gibi haftada 3 4 güne tekabül eden şekilde fin kullansam?
Bir işe yaramaz ya her gün kullanacaksın ya da hiç kullanmayacaksın bu kadar basit.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

İLİZAROV

• Hero Member
Hergün kullanmadığın her 5 ar inhibitörü(dht baskılayıcı ilaç) bi boka yaramaz bu dediklerime 3 günde 1 yutulan dutasteride de dahil

İLİZAROV

• Hero Member
Her gün AGA E TABLET  kullanıcaksan oda işine yarar, bişeyi ya hergün aynı saatte yutucaksın ya da hiç yutmıcaksın.Bütün herşey bundan ibaret

Berat Bayındır

• Yeni üye
  • *
Her gün AGA E TABLET  kullanıcaksan oda işine yarar, bişeyi ya hergün aynı saatte yutucaksın ya da hiç yutmıcaksın.Bütün herşey bundan ibaret
uzun zamandır aga e tablet kullanıyorum günde bir mi iki mi alınmalı?

Alper1

• Hero Member
Sabır testi gibi adam yemin ediyorum ya  ;D
  • Yaşınız 22

Berat Bayındır

• Yeni üye
  • *
Psikolojk olarak aşamıyorum o yüzden böyleyim bakıyorum saçlar gidiyor hapdada bir korkum var ama kullanmak istiyorum çıkmazda olduğum için saçma sapan konuşuyor olabilirim özür dilerm

Berat Bayındır

• Yeni üye
  • *
Abi evet her gün konusundan haklısın ama her gün alınca psikolojik olarak etkileniyorum ama bir gün aga e bir gün fin şeklinde pek sıkıntı çekmiyorum o yüzden sordum aslında

umutsuzvaka

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Katılıyorum cidden   :D

umutsuzvaka

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Psikolojk olarak aşamıyorum o yüzden böyleyim bakıyorum saçlar gidiyor hapdada bir korkum var ama kullanmak istiyorum çıkmazda olduğum için saçma sapan konuşuyor olabilirim özür dilerm
Kral saçma konuşmak değilde forumda gördüğüm 10 konudan 5 i senin konun ve hep aynı şeyler. Kafaya takarsan psikolojik olarak yan etki görürsün zaten. Şahsen ben hiç kafaya takmıyorum herhangi bir yan etkide görmüyorum

Alper1

• Hero Member
Abi evet her gün konusundan haklısın ama her gün alınca psikolojik olarak etkileniyorum ama bir gün aga e bir gün fin şeklinde pek sıkıntı çekmiyorum o yüzden sordum aslında
Çünkü kendini eğer böyle yaparsam yan etki görmem tarzında şartlamışsın o yüzden yan etki görmüyorsun fakat bir diğer yandan her gün fin alırsam yan etki görürüm diye de şartlamışsın bu yüzden yan etki görüyorsun bu kadar basit.
1- 1 gün AGA-E 1 gün fin işe yaramaz!!
2- Sadece AGA-E kullanırsan şanslıysan vertexi kapatırsın değilsen sadece dökülme azalır.
3- Eğer 1mg dan yan etki göreceğinden korkuyorsan 0.5mg kullan.
  • Yaşınız 22

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Bu lanet olası ilacı hergün iç başka da bir sey düşünme cesur ol
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram