Gönderen Konu: Finasterid ( lütfen yardım edin yardımınıza çok ihtiyacım var)  (Okunma sayısı 98 defa)

Berat Bayındır

• Yeni üye
  • *
Ya saçlar baya gidiyo tüm özgüvenimi hayatımı mahvediyor bu durum. Gözü kararttım fin kullanıcam topikal kullanamıyorum çünkü seboreik dermatit var oral kullanmam lazım meslela 1 gün aga e tablet diğer gün 1 mg fin döngü şeklinde ama o kadar yorum okudum ki güç kaybı bilişsel kayıp vs vs yaşım 21  6 ay sonra 22ye gireceğim bana bu saç dökülmemdeki izlemek istediğim yol ve yan etkiler hakkında bilgilendirir misiniz yol gösterir misiniz inanın cok fazla çaresizim..

Alper1

• Hero Member
Hocam bence sen hiç bulaşma finasteride. Forumda erkek tipi saç kelliği olan ve finasterid önermediğim sayılı kişilerdensin ben senin kadar kafaya takan birisini görmedim. Daha ilaca başlamadan kendine bütün yan etkileri yapıştırdın ama zaten artık çok geç çünkü ilaca başladığında yan etki göreceksin.
Neden bunu söylüyorum çünkü forumda eski hesabınla paylaşım yaptığın finasterid ile alakalı bütün konularda sana olacakların hepsini detaylıca anlattım ama hala korkularını yenememişsin. Fin'den yan etki gören kesimin çok büyük bir kısmı psikolojilerini buna inandırdıkları için görüyorlar ama senin ki pek düzelecek gibi de görünmüyor maalesef. Yapacak bir şey yok.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Berat Bayındır

• Yeni üye
  • *
Hocam bence sen hiç bulaşma finasteride. Forumda erkek tipi saç kelliği olan ve finasterid önermediğim sayılı kişilerdensin ben senin kadar kafaya takan birisini görmedim. Daha ilaca başlamadan kendine bütün yan etkileri yapıştırdın ama zaten artık çok geç çünkü ilaca başladığında yan etki göreceksin.
Neden bunu söylüyorum çünkü forumda eski hesabınla paylaşım yaptığın finasterid ile alakalı bütün konularda sana olacakların hepsini detaylıca anlattım ama hala korkularını yenememişsin. Fin'den yan etki gören kesimin çok büyük bir kısmı psikolojilerini buna inandırdıkları için görüyorlar ama senin ki pek düzelecek gibi de görünmüyor maalesef. Yapacak bir şey yok.
Reis aslında sıkıntı yoktu ben başlamıştım şans eseri gördüğüm yan etkilerden bahseden adamdan sonra yine psikolojik olarak etkilendiğim için bırakmıştım yani güç kaybı bilişsel gerileme gibi birsürü şey sayıyolar hani bunlar ne kadar doğrı ben onu sormak istiyorum aslında size

Facebook Twitter Instagram