Anket

Bu saç ve bu donörle hangisini seçmem daha mantıklı?

Serdar Gökrem
Özgür Nalbant

Gönderen Konu: Bu saça hangisi daha iyi ekim yapar? (Anketime katılırsanız memnun olurum)  (Okunma sayısı 8543 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bir arkadas arastırdı evet 10 numara sonuclar var sanalda.hasta mahremiyeti falan demişler gostermiolarmış orda resim bile ya yuzunu kapatır ceker hastanın.uzaklaştı arkadas ondan sonra o resimlerdeki gibi basarılı olsa herkese tek geceriz levent acarı ama kıvırıo hasta mahremiyet cart curt
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
İnstagram fotolarında yüzü kapatılmamış hastaları da var. Onlarınki mahrem olmuyor muymuş :) Fotolarda ekimleri çok iyi görünüyor. Özellikle doğallık çok iyi. Yaptıkları ön çizgileri çok beğendim. Ama 1 tane donör fotosu göremedim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
internetten yaptığımız arastırmalar sonucu bir arkadas için bakıyorduk levent acarı bulduk arkadas arayınca hasta mahremiyeti falan cart curt oyle demişler
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
Özgür Hoca ile görüştüm. 2000-3000 arası önden geriye doğru aralara girerek ekim yapılacak. 9 Temmuza gün belirledik.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
5 liraya falan halledicen yani aralara ii girio dimi ozgur hoca o rakam çok değilmi herhalde gelecekte sağlan gordu saçları finasterid gerekir amayoğun ekim olcak açıklığına gore otekileri koruman gerekir
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
 Hocaya güveniyorum. Planlamasına güveniyorum. Olmayacak duaya amin diyen birisi değil. Ayrıntılı konuştuk. Bu benim son ekimim olmayacak. Farkındayım. Hocaya da belirttim. Aralara girmeyle ilgili tedirginliğimi söyledim. İçin rahat olsun dedi. Bazı taleplerim oldu, kendi ilkeleri gereği olmayacak şeye olmaz diyor. Pişman olmam diye düşünüyorum.

bozkurt

• Hero Member
Bu arada Levent Acar'a mail göndeedim. 1900 avro dedi :) 4000 kadar ekecekmiş :)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
senin gibi saçlar da once asıl olan varolan dokulmeyi frenlemektir yoksa ekimde bir işe yaramaz dokulmeni frenlemeden bence ektirme
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
Abi şöyle düşün. Ön tarafta ilk ekimimden kalanlar var sadece. Gerisi zaten neredeyse döküldü. Onların arası ekilecek çoğunlukla. Biraz geriye doğru da girecek ama. Tüm bir kafa olarak düşünme. Mesela vertekse hiçbir şey yapılmayacak. O bölge için dediğin gibi frenleme yapılabilir.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
şurdan bak ALLAH gostermesin onle tepe arasıda dokulmeye baslamasın .yarın oburgunu bilmioz tac bolgesi yani.
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
Son ekimim olmayacak bunu biliyorum demiştim. Dökülme geriye doğru devam edecek. 3-5 yıl sonra yine yaptıracağım. Bunu da konuşmuştuk.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bloker losyon denesen finasteridden cekiniyorsan.3 5 sene zarfında azalcak saçlar diğer ekime kadar gene mutlu edici bir goruntu olmucak sonra gene aynı gun gelice donor biticek .en mantıklısı korumaya alıp oyle ektirsen zırt pırt uğraşmasan ve arada saçlar dokulurken moralin bozulcak.şimdi yaptırcan sonra otekiler tke tke gdierken şurasımı açıldı burasımı açıldı şumu bumu derken o aynada bak bu aynada bak şu bu çile doldurursun
saçları ekmeydi dersin

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bloker losyon denesen finasteridden cekiniyorsan.3 5 sene zarfında azalcak saçlar diğer ekime kadar gene mutlu edici bir goruntu olmucak sonra gene aynı gun gelice donor biticek .en mantıklısı korumaya alıp oyle ektirsen zırt pırt uğraşmasan ve arada saçlar dokulurken moralin bozulcak.şimdi yaptırcan sonra otekiler tke tke gdierken şurasımı açıldı burasımı açıldı şumu bumu derken o aynada bak bu aynada bak şu bu çile doldurursun
Peki hocam insan nereye kadar finans kullanacak dogru haklisin finans kullanmazsan dokulmenin enseye kadar yolu var ama finans da nereye kadar ? 10 yil kullandin diyelim ya sonra

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu surecte yeni urunler beklicez klonlama veya fda dan onayçı baska maddeler falan
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram