Anket

Bu saç ve bu donörle hangisini seçmem daha mantıklı?

Serdar Gökrem
Özgür Nalbant

Gönderen Konu: Bu saça hangisi daha iyi ekim yapar? (Anketime katılırsanız memnun olurum)  (Okunma sayısı 8594 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
esma serkan bazen ii ekio bazen doğal gelmio reklamcıları dolu piyasada yerleride merdiven altı ve dr değil denilio
sr
erdar gorkem kellerde iyi aralara pek giremio denilio
dr ozgurde geneiş alanlarda etkili dar alanda ekimini gormedim keni saçının arasına kişinin nasıl girer bilmiom ama dr ozguru onceliğe alıp arastır bence
ilk ekimini zaten saç işindeki parayı gorup hemoroidden saç işine saldıran ektikleri yarım yamalak çıkan atillaya yaptırmışsın bir sonraki ekimde hatav yapma one ekilce yanlış ekim hayat karartır one sıklaştırma ekimleirni arastır tepeyede ii ekebilenleri arastır
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
Esma Serkan çifti en son olasılığım. Ön çizgileri falan benim de çok hoşuma gitmiyor. Benim önceliğim zaten doktorlar. İlhan Serdaroğlu'nu da araştırdım ama onun çok sıkıntılı ekimleri var. Yoksa ücret olarak uygun. Bu parasızlığın gözü kör olsun :) Özgür Hoccayla çarşamba günü görüşeceğim. Orada işler tam şekillenecek.

bozkurt

• Hero Member
Esma serkan doktor yada sağlıkcı degil uygun büççeli doktorlar derseniz araya böyle bir secenek koyarsanız  bu bu sayfayı okuyan bilmeyen tanımıyan insanları yanlış yönlendirir bu konulara dikkat edelim.
Anketten kaldırdım.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
özgür hocayı daha doğal gormek isterdim son zamanlardada oyle ilhan hoca hoşuma gidio ama dengesiz diolar bir ii bir kotu bakıon guzel ekimide var bakıon biri çıkmadı diye konu açıo biride kafayı deşti diye konu açıo hatasını kabul edip duzeltiomuş çıkmayınca ama giden donor cekilen zahmet ne olcak ilhan hoca gununde olucağını bilsem hemen git diyecemde ya ters iş çıkartırsa bu ekimciler koray erdoğan ve bir kaç pahalı dr haric ucuzlarda istikrar yok aynı sartlarda aynı açıklık aynı kalınlıkta saç falan bazen ii ekiolar bazen kotu baslık açıcaz ekimcilerin nasıl gununde olmasını sağlarız piskolojik nasıl motive ederiz onları diye bazen gunundeler bazen değiller ama aldıkları para  sabit orda bir dengesizlik yok
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
Yorum yapıp oy kullanan kerkese teşekkür ederim. Haftaya Özgür Hocayla görüştükten sonra bana söylediklerini yine bu başlık altında paylaşacağım.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
arastır.dr ozgurle gorus baska drlarlada gorus onlara ektirenlerlede gorus bol ornek gor mumkunse canlı saç işi arastırma işi
saçları ekmeydi dersin

Sarı-

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Esma Serkan çifti en son olasılığım. Ön çizgileri falan benim de çok hoşuma gitmiyor. Benim önceliğim zaten doktorlar. İlhan Serdaroğlu'nu da araştırdım ama onun çok sıkıntılı ekimleri var. Yoksa ücret olarak uygun. Bu parasızlığın gözü kör olsun :) Özgür Hoccayla çarşamba günü görüşeceğim. Orada işler tam şekillenecek.
özgür hoca ile bende randevu aldım çarşamba gününe benimde sizin gibi sıkıntım var seyrek yerler için inş. yardımcı olur :)

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben özgür hocaya ektirdim 4 gun once. Donör bolgeye en az zarar veren ekimci benim gozumde. 15 yillik tecrubesi var. Siz onunla gorüşüp tavsiyelerine uyun bence. Ektirmeseniz bile kafanizda şekillenir durum. Saç çizgisine de onem verir

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benden sana tavsiye tek adam Koray Erdoğandır kardeşim.Açıklığın çok fazla yok o yüzden biraz kendini zorla Koray Hocaya ektir derim ben.Hayat boyu arkana bakmazsın bir daha.Saç ekimi çok önemli işini şansa bırakma derim ben.

bozkurt

• Hero Member
Maddi durumum uygun olsa buralara bunları yazmadan gider ektirir süreci de paylaşırım. 5000-6000 TL'yi ancak ayırabiliyorum. O bütçeye de en iyisinin peşindeyim.

bozkurt

• Hero Member
Ben özgür hocaya ektirdim 4 gun once. Donör bolgeye en az zarar veren ekimci benim gozumde. 15 yillik tecrubesi var. Siz onunla gorüşüp tavsiyelerine uyun bence. Ektirmeseniz bile kafanizda şekillenir durum. Saç çizgisine de onem verir
👍

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ucuza dr ilhan ekio hisar ekio levent acar ekio.dr ozgurun fiyatından hiç haberim yok
saçları ekmeydi dersin

bozkurt

• Hero Member
2 TL greft başı.

kararsizadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ucuza dr ilhan ekio hisar ekio levent acar ekio.dr ozgurun fiyatından hiç haberim yok

2 tl greft başı ama 6000 tavan fiyat. 3000 grefti de fazla gecmez zaten. Benden 3013 aldı. Özgür nalbant konularina bakin, hic biri yuvarlak sayi da değildir :D

Facebook Twitter Instagram