Gönderen Konu: Lutfi Kecici saç ekimim 3800 greft  (Okunma sayısı 168 defa)

Mnevzat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Lutfi Kecici saç ekimim 3800 greft
« : 09 Temmuz 2024, 10:04:35 »
Herkese merhaba saç ekim islemi ve yikamasi yapıldı 10 gün sonra kabuk dökümü  3805 greft ekildi dhi teknik ve aracı bir sistemleri var robotik diye geçiyor öyle yaptilar iğne fobim olduğu için sedasyon yapıldı ağrı yada acı hissetmedim. Hepsi için toplam 70 bin ödedim. Surec uzun inşallah beklentim karşılanır. Saç kalitem iyiymiş 2li 3lu kökler var. Sonrasi için herhangi bir ürün kullanmama gerek yok dediler prp için ziyaretlerine gideceğim. Uskudarda temiz lux bir klinik Lütfi Bey samimi net ve gerçekten tecrübesi ile güven veriyor.
Ekte fotolarımı paylaşıyorum.
Konum burada dursun güncel tutmaya çalışacağım.

Mnevzat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Lutfi Kecici saç ekimim 3800 greft
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2024, 16:03:57 »
Herkese merhaba saç ekim islemi ve yikamasi yapıldı 10 gün sonra kabuk dökümü  3805 greft ekildi dhi teknik ve aracı bir sistemleri var robotik diye geçiyor öyle yaptilar iğne fobim olduğu için sedasyon yapıldı ağrı yada acı hissetmedim. Hepsi için toplam 70 bin ödedim. Surec uzun inşallah beklentim karşılanır. Saç kalitem iyiymiş 2li 3lu kökler var. Sonrasi için herhangi bir ürün kullanmama gerek yok dediler prp için ziyaretlerine gideceğim. Uskudarda temiz lux bir klinik Lütfi Bey samimi net ve gerçekten tecrübesi ile güven veriyor.
Ekte fotolarımı paylaşıyorum.
Konum burada dursun güncel tutmaya çalışacağım.

Merhaba arkadaslar kabuk dökümü sonrasi güncel durum böyle

Facebook Twitter Instagram