Gönderen Konu: Tavsiyelerinize ihtiyacim var  (Okunma sayısı 82 defa)

megadeth123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tavsiyelerinize ihtiyacim var
« : 02 Temmuz 2024, 05:18:37 »
merhaba, 30 yasindayim ve aralik ayina dogru sac ekimi yaptirmayi dusunuyorum. Önler baya acildi, tepede henuz kellik yok ama seyreldiler ve hala kurtarabilecegime inanmak istiyorum. Bu surecte saclarimi daha iyi besleyebilmek icin makinayla cok kisa tutmak ve mumkun olan en iyi sekilde takviyelerle desteklemek istiyorum.

Ancak, bu konuda neredeyse hicbir sey bilmiyorum. Finasterid gibi yan etkisi olan urunler kullanmadan saclarimi nasil guclendirebilirim?

Maddi olarak sorunum yok butun onerilere acigim, yardimci olabilirseniz cok sevinirim tesekkur ederim.

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tavsiyelerinize ihtiyacim var
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2024, 07:06:10 »
Merhaba, ilk adım olarak kan ve hormon testleri yaptırmanızı öneririm, genetik dışında altında yer alan bir faktör (D-vitamini eksikliği, vb.) varsa o ortaya çıkar. Fin. konusunda risk almak istemiyorsanız xpecia gibi bir multivitamin takviyeyi hayatınıza dahil edebilir paralelde de prp, mezoterapi, kök hücre gibi farklı alternatifleri değerlendirip hem mevcutu koruma hem de donörünün Aralık ayına kadar güçlendirme yoluna gidebilirsiniz. Son adımda da doğru bir merkez seçimi (bu forumun altını üstüne getirin) ile sürecinizi finalize edersiniz.

megadeth123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2024, 08:02:35 »
Merhaba, ilk adım olarak kan ve hormon testleri yaptırmanızı öneririm, genetik dışında altında yer alan bir faktör (D-vitamini eksikliği, vb.) varsa o ortaya çıkar. Fin. konusunda risk almak istemiyorsanız xpecia gibi bir multivitamin takviyeyi hayatınıza dahil edebilir paralelde de prp, mezoterapi, kök hücre gibi farklı alternatifleri değerlendirip hem mevcutu koruma hem de donörünün Aralık ayına kadar güçlendirme yoluna gidebilirsiniz. Son adımda da doğru bir merkez seçimi (bu forumun altını üstüne getirin) ile sürecinizi finalize edersiniz.

Merhaba, bu detayli cevap icin cok tesekkur ederim benim icin iyi bir yol haritasi olacak. Durumuma bakacak olursaniz, bu isin sonunda sizce iyi bir sonuc almam mumkun mu?

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2024, 08:49:24 »

Merhaba, bu detayli cevap icin cok tesekkur ederim benim icin iyi bir yol haritasi olacak. Durumuma bakacak olursaniz, bu isin sonunda sizce iyi bir sonuc almam mumkun mu?

Genetik yatkınlıklardan tutunda, yaşam stiline kadar çok sayıda parametre var aslında. Bu sebeple kesin birşey söylemek mümkün olmuyor. Tüm tedaviler bünyeden bünyeye farklı sonuçlar verebiliyor. Örnek; düzenli minoxil kullanan biri 6 aylık kullanım sonucu nw7 den nw3 skalasına gelebilirken yine düzenli kullanan başka biri nw3 den nw2 bile olamayabiliyor.

megadeth123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2024, 06:55:10 »
Genetik yatkınlıklardan tutunda, yaşam stiline kadar çok sayıda parametre var aslında. Bu sebeple kesin birşey söylemek mümkün olmuyor. Tüm tedaviler bünyeden bünyeye farklı sonuçlar verebiliyor. Örnek; düzenli minoxil kullanan biri 6 aylık kullanım sonucu nw7 den nw3 skalasına gelebilirken yine düzenli kullanan başka biri nw3 den nw2 bile olamayabiliyor.

ilginize tekrar tesekkur ederim

Facebook Twitter Instagram