Gönderen Konu: ASMED Dilek Çakır / 4242 Greft / Yaş 32/ 25.06.2024  (Okunma sayısı 5791 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dilek Çakır / 4242 Greft / Yaş 32/ 25.06.2024
« Yanıtla #16 : 07 Temmuz 2024, 13:27:44 »
Selamlar maşallah dostum
Kabuk sonrası görüntü çok güzel duruyor umarım tümü çıkar ekilenkerin
Global Moderator

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 07 Temmuz 2024, 22:09:54 »
bu ekim tutar hocam hayırlı uğurlu olsun şimdiden. tertemiz ve sıkı bir işçilik. iyi bir açıklık güçlü donör alanı. kabuk dökümü sonrasıda iyi görünüyor. Maşallah. doğru yönlendirmenin önemide var tabi

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 07 Temmuz 2024, 22:36:16 »
Güzel bi ekim senin yaşa bu ön çizgi gider zaten
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

EllerYukarı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 10 Temmuz 2024, 21:15:01 »

Selamlar maşallah dostum
Kabuk sonrası görüntü çok güzel duruyor umarım tümü çıkar ekilenkerin

İnş hocam. I şeklinde dökülmeler artmaya başladı.

bu ekim tutar hocam hayırlı uğurlu olsun şimdiden. tertemiz ve sıkı bir işçilik. iyi bir açıklık güçlü donör alanı. kabuk dökümü sonrasıda iyi görünüyor. Maşallah. doğru yönlendirmenin önemide var tabi

İnş yanılmazsınız hocam. :) Donör seyrekleşti baya kısa kestirince seyreklik belli olacak herhalde. 15. Gün fotosunu yükledim aşağıya.

Güzel bi ekim senin yaşa bu ön çizgi gider zaten

Teşekkür ederim hocam. Beğenmenize sevindim.
ASMED Dilek Çakır 4200 Greft Saç Ekimim

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=35610.0

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 10 Temmuz 2024, 21:39:37 »

İnş hocam. I şeklinde dökülmeler artmaya başladı.

İnş yanılmazsınız hocam. :) Donör seyrekleşti baya kısa kestirince seyreklik belli olacak herhalde. 15. Gün fotosunu yükledim aşağıya.

Teşekkür ederim hocam. Beğenmenize sevindim.

hocam siz yinede beklentinizi düşük tutun ama bu kabuk dökümünde gördüklerinizin %90 ın çıkacağına iddaya girebilirim. maşallah |-nazarboncugu-|

EllerYukarı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 13 Temmuz 2024, 18:56:57 »
hocam siz yinede beklentinizi düşük tutun ama bu kabuk dökümünde gördüklerinizin %90 ın çıkacağına iddaya girebilirim. maşallah |-nazarboncugu-|

İnş hocam. Teşekkür ederim yorumların için. l şeklinde dökülmeler artarak devam ediyor. Kafama takılan donör bölgesi seyrek görünüyor baya. 18. gün fotoğraflarını ekledim.

Ragnarrokk

• Full Member
« Yanıtla #22 : 13 Temmuz 2024, 19:14:16 »
Hayırlı olsun, saçınıza masaj yapıyor musunuz, her gün yıkama yapıyor musunuz ? Sigara ve alkol kullanımız nasıl acaba ekimizin güzel ve yoğun saçlarınız genelde 2-3 lü

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 13 Temmuz 2024, 19:20:10 »
İnş hocam. Teşekkür ederim yorumların için. l şeklinde dökülmeler artarak devam ediyor. Kafama takılan donör bölgesi seyrek görünüyor baya. 18. gün fotoğraflarını ekledim.

İlk ekimimde manuel alım yapıldığı için efso bir donör bekliyordum. Sonra benim gözüme de donör çok iyi gelmemişti yazdım sizin gibi, deneyimli arkadaşlar biraz alaylı bir şekilde 14. Günde donörde ne bekliyordun diyerek takılmışlardı bana. Kıssadan hisse donör toparlar sıkıntı yapmayın. I şeklinde dökülmeler benim deneyimlerimin dışında ancak kökler yerleştikten sonra ki bu 10 gün ekstra dikkatin sebebi o, dökülmeler olsada içerden o saç büyüyüp geliyor.

EllerYukarı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 14 Temmuz 2024, 10:33:42 »
Hayırlı olsun, saçınıza masaj yapıyor musunuz, her gün yıkama yapıyor musunuz ? Sigara ve alkol kullanımız nasıl acaba ekimizin güzel ve yoğun saçlarınız genelde 2-3 lü

Bugüne kadar hiç masaj yapmadım. Forumda araştırdığım kadarıyla ilk aylarda sıkıntı olabileceği yönünde yorumlar okudum. Haftada 2 gün Kelual DS ile yıkıyorum diğer günler sadece suyla yıkamam gerektiği söylendi. Doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama hergün ıslatıyorum. Sigara ve alkol kullanmıyorum ama 2-3 günde bir nargile içiyorum. Analizde 2’li daha fazlaydı tekli ve 3’lü hemen hemen aynı sayıdaydı.

İlk ekimimde manuel alım yapıldığı için efso bir donör bekliyordum. Sonra benim gözüme de donör çok iyi gelmemişti yazdım sizin gibi, deneyimli arkadaşlar biraz alaylı bir şekilde 14. Günde donörde ne bekliyordun diyerek takılmışlardı bana. Kıssadan hisse donör toparlar sıkıntı yapmayın. I şeklinde dökülmeler benim deneyimlerimin dışında ancak kökler yerleştikten sonra ki bu 10 gün ekstra dikkatin sebebi o, dökülmeler olsada içerden o saç büyüyüp geliyor.

Benimki de manuel alındı hocam. Donörde seyreklik fazla olunca kapasitesinin üstünde mi alındı acaba diye aklıma geldi.Konularda hep toparlar yorumlarını gördüm ama nasıl toparlıyor konusunda bir şeye denk gelmedim. Toparlama olayı nasıl oluyor tekrar saç çıkmayacağına göre? I şeklinde dökülenler de sağlıklı-olması gereken diye yorumlar okudum bakalım.

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 14 Temmuz 2024, 10:53:33 »
Fotoğraflarda donör gayet iyi görünüyor aslında, hatta olması gerekenden daha iyi 😁 ışık/açı durumuna göre mi size seyrek görünüyor acaba?

Bu arada zaten biliyorsunuzdur; yanlar ve arkanın üstten kısa kesilmesi, üst bölgeyi dolgun gösterir. Benzer durum Ekim sonrası donör sıklığı için de geçerli, donörün hafif seyrek olması üst tarafı daha dolgun gösterir. Saçları düzelttirmeye gittiğinizde işinin ehli bir kuaför harikalar yaratabilir ;)

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 14 Temmuz 2024, 11:51:27 »
Ekimin ne kadarlık kısmını dilek Çakır yapıyor

Leonn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 14 Temmuz 2024, 15:19:13 »
Öncelikle hayırlı olsun hocam umarım dilediğiniz gibi olur. Ben de sizden iki gün sonra ektim bakalım sonuçları merakla bekliyorum. Sürecinizi de takip edeceğim
  • Ekim Tarihi: 28.06.2024
  • Ekim Merkezi ismi Asmed Dilek Çakır
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi proscar, zimaks,

Bogeda

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 14 Temmuz 2024, 15:51:25 »
Bugüne kadar hiç masaj yapmadım. Forumda araştırdığım kadarıyla ilk aylarda sıkıntı olabileceği yönünde yorumlar okudum. Haftada 2 gün Kelual DS ile yıkıyorum diğer günler sadece suyla yıkamam gerektiği söylendi. Doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama hergün ıslatıyorum. Sigara ve alkol kullanmıyorum ama 2-3 günde bir nargile içiyorum. Analizde 2’li daha fazlaydı tekli ve 3’lü hemen hemen aynı sayıdaydı.

Benimki de manuel alındı hocam. Donörde seyreklik fazla olunca kapasitesinin üstünde mi alındı acaba diye aklıma geldi.Konularda hep toparlar yorumlarını gördüm ama nasıl toparlıyor konusunda bir şeye denk gelmedim. Toparlama olayı nasıl oluyor tekrar saç çıkmayacağına göre? I şeklinde dökülenler de sağlıklı-olması gereken diye yorumlar okudum bakalım.

Yaralar iyileşiyor. Bu şekilde toparlıyor. Alınan saçların yerine saç çıkmıyor. Ama toparladığında ordan saç alındığını anlamıyorsun

EllerYukarı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 14 Temmuz 2024, 22:13:36 »
Fotoğraflarda donör gayet iyi görünüyor aslında, hatta olması gerekenden daha iyi 😁 ışık/açı durumuna göre mi size seyrek görünüyor acaba?

Bu arada zaten biliyorsunuzdur; yanlar ve arkanın üstten kısa kesilmesi, üst bölgeyi dolgun gösterir. Benzer durum Ekim sonrası donör sıklığı için de geçerli, donörün hafif seyrek olması üst tarafı daha dolgun gösterir. Saçları düzelttirmeye gittiğinizde işinin ehli bir kuaför harikalar yaratabilir ;)

Yukarıdaki fotoğrafta tam anlaşılmıyor gibi. Başka fotoğraf ekledim hocam. Ekimden önce üst tarafı daha uzun kullanıyordum yan ve arkaya göre. İlerleyen süreçte de aynı şekilde kullanırım muhtemelen.

Ekimin ne kadarlık kısmını dilek Çakır yapıyor

Ekim esnasında ilaç aldığım için detaylı hatırlayamadım. Dilek Hoca’nın kanal açımını, son rötuş için 200-300 greft kullandığı ve ara ara kontrole geldiği kısımları hatırlıyorum.

Öncelikle hayırlı olsun hocam umarım dilediğiniz gibi olur. Ben de sizden iki gün sonra ektim bakalım sonuçları merakla bekliyorum. Sürecinizi de takip edeceğim

Teşekkür ederim hocam. Size de hayırlı olsun. Umarım sonuçlarımız mutlu eder. Sizin konunuzu gördüm şimdi ben de takip edeceğim.

Yaralar iyileşiyor. Bu şekilde toparlıyor. Alınan saçların yerine saç çıkmıyor. Ama toparladığında ordan saç alındığını anlamıyorsun

Anladım hocam toparlar inş o zaman da seyrek görüntü çok dikkat çekmez.

Facebook Twitter Instagram