Gönderen Konu: SAÇ DÖKÜLMESİ(lütfen bir göz atın)  (Okunma sayısı 1026 defa)

AGAdüşmanı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ DÖKÜLMESİ(lütfen bir göz atın)
« Yanıtla #15 : 05 Ağustos 2024, 17:49:06 »
Onların dışında sadece dua ederek koruyabilirsin. Saçın durumu iyi haftada 3 kez finasteride korumaya yeter diye düşünüyorum.

Finansterid kullandım 3 ay meni sıvılaşması yaptı bir sene oldu bırakalı ve halen aynı bir düzelme olmadı.

O yüzden bu tarz ilaçlardan uzak durmaya çalışıyorum

Dutasteridli mezoterapi yaptırmayı düşünüyorum sistemik değilde lokal olarak DHT baskılasın ve yan etki yapmasın yapsa bile minimum düzeyde olsun sonuçta bir ömür yapmamız gereken şeyler bunlar.

AGAdüşmanı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 05 Ağustos 2024, 17:54:19 »
Maalesef başka bir çözüm yolu yok. Yeşil çay, dermaroller vs. sadece geçici şeyler DHT bloklanmadığı müddetçe kafandaki DHT'ye duyarlı her kıl kökü zarar görecek ve dökülecek.

Her gün 2-3 bardak yeşil çay tüketimi ve yine günlük kabak çekirdeği alımı (ar5 inhibitörü) gibi DHT blockerlerle devam edeceğim
Alternatif bitkisel yollarla işleri çözmeye çözümden kastım dökülmeyi ertelemeye çalışacağım. En azından 40 yaşına kadar korursam çok iyi olur.

Ve yine dutasteridli mezoterapi yapmayı düşünüyorum yaptıranınız var mı sonuçlar nasıl

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 05 Ağustos 2024, 18:25:33 »
Her gün 2-3 bardak yeşil çay tüketimi ve yine günlük kabak çekirdeği alımı (ar5 inhibitörü) gibi DHT blockerlerle devam edeceğim
Alternatif bitkisel yollarla işleri çözmeye çözümden kastım dökülmeyi ertelemeye çalışacağım. En azından 40 yaşına kadar korursam çok iyi olur.

Ve yine dutasteridli mezoterapi yapmayı düşünüyorum yaptıranınız var mı sonuçlar nasıl
Dutlu mezo güzel sonuçlar veriyor fakat yaptıran yer sayısı çok kısıtlı nereler yapıyor bilmiyorum.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

AGAdüşmanı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 05 Ağustos 2024, 23:50:18 »
Dutlu mezo güzel sonuçlar veriyor fakat yaptıran yer sayısı çok kısıtlı nereler yapıyor bilmiyorum.

Teşekkür ederim sağ olasın

Hermes4646

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 06 Ağustos 2024, 12:39:29 »
Bence gayet Normal

AGAdüşmanı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 06 Ağustos 2024, 14:09:02 »
Bence gayet Normal

Dökülme aktif devam ediyor yastıkta odada her yerde saçlarım var ve fark ediyorum saçların sıklığı şuan için normal ama bu dökülme anormal
Yani dökülme durmaz veya azaltılmazsa sonuç hüsran olur

Hermes4646

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 08 Ağustos 2024, 01:53:53 »
Dökülme aktif devam ediyor yastıkta odada her yerde saçlarım var ve fark ediyorum saçların sıklığı şuan için normal ama bu dökülme anormal
Yani dökülme durmaz veya azaltılmazsa sonuç hüsran olur

Vallaha inan bende fin kullanıyorum ama bir iyiye gidiyor bir kötüye saldım artık. Fin içiyorum kontrollerimi yaptırıyorum. Bıktım artık inan kafaya takmasam bu kadar daha az dökülürdü

AGAdüşmanı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 08 Ağustos 2024, 23:05:18 »
Vallaha inan bende fin kullanıyorum ama bir iyiye gidiyor bir kötüye saldım artık. Fin içiyorum kontrollerimi yaptırıyorum. Bıktım artık inan kafaya takmasam bu kadar daha az dökülürdü

Psikolojisi zaten çok illet bir şey dökülmeyi çok etkiliyor umarım tamamen dökülmeden bir çare buluruz.

Hermes4646

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 23 Ağustos 2024, 11:24:28 »
Dökülürse peruk çare 😂

Facebook Twitter Instagram