Gönderen Konu: Ekim Yapayım mı?  (Okunma sayısı 104 defa)

Bir Garip Yolcu

• Yeni üye
  • *
Ekim Yapayım mı?
« : 23 Haziran 2024, 21:55:26 »
Herkese Selamün Aleyküm arkadaşlar, saç ektirmek istiyorum ama bazı kararsızlıklarım var, saçım fotolarını paylaşıyorum, daha iyi anlayabilmeniz için ıslak halini de koydum, saçıma şekil veremiyorum, ruzgarda açıklığım belli ediyor, şakak bölgesinde dökülme var ve incelen saç var, saç ektirmekte kararsızım çünkü gerek olup olmadığına karar veremedim, acaba olan saçım zarar görür mü diye korkuyorum,  berbat bir saç çizgisinden  ve nekroz olayından korkuyorum, değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar herkese teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim Yapayım mı?
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2024, 23:32:01 »
asmed ya da dr keser gibi bir yere ektirmiyeceksen estetik bir ekim şimdilik gerek yok
Global Moderator

Bir Garip Yolcu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2024, 23:38:18 »
asmed ya da dr keser gibi bir yere ektirmiyeceksen estetik bir ekim şimdilik gerek yok
hintell hocam Büşra can düşünüyorum bana yakın olduğu için, tavsiye eder misin, estetik ekim konusunda yani

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2024, 00:59:24 »
Ekim yerine finasterid kullanmanızı tavsiye ederim ön bölgenizde incelemeler başlamış yani ekim yaptırsanız bile dökülmeler devam edecektir o yüzden en az 6 ay fin kullandıktan sonra sonuca göre ekim konuşulabilinir fakat şuanlık ekimi tavsiye etmem.
  • Yaşınız 22

Bir Garip Yolcu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2024, 01:08:53 »
Ekim yerine finasterid kullanmanızı tavsiye ederim ön bölgenizde incelemeler başlamış yani ekim yaptırsanız bile dökülmeler devam edecektir o yüzden en az 6 ay fin kullandıktan sonra sonuca göre ekim konuşulabilinir fakat şuanlık ekimi tavsiye etmem.
Hocam bu meredi bıraktıktan sonra dökülme tekrar olacaksa kullanmaya gerek var mı bilemiyorum, ilaçlar genelde kullanıldığını sürece etki ediyor bıraktığın gibi dökülmesi gerekip dökülmeyen saçlar bir anda hepsi dökülüyor  buda insanın psikolojisini daha çok etkiliyor.

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2024, 01:27:48 »
Hocam bu meredi bıraktıktan sonra dökülme tekrar olacaksa kullanmaya gerek var mı bilemiyorum, ilaçlar genelde kullanıldığını sürece etki ediyor bıraktığın gibi dökülmesi gerekip dökülmeyen saçlar bir anda hepsi dökülüyor  buda insanın psikolojisini daha çok etkiliyor.
Evet finasterid de aynı minoksil gibi bıraktıktan sonra dökülür fakat genetik dökülmeninde bundan başka bir çaresi ilacı yok. Yani siz finasterid kullanmadan ekim yaparsanız belki 1 yıl keyfiniz yerinde güzel gezersiniz ama hemen ardından geride kalan saçlarınızda dökülmeye başlayacak ve bundan dolayı çok komik bir görüntü ortaya çıkacak o yüzden finasteridden yan etki görmediğiniz sürece bırakmadan kullanmanız lazım.
  • Yaşınız 22

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Haziran 2024, 02:00:39 »
hintell hocam Büşra can düşünüyorum bana yakın olduğu için, tavsiye eder misin, estetik ekim konusunda yani

açıkcası senin saçına bu iki yer dışında bir de dr bekirbek diyebilirim

büşra hanım iyi ekimci ama senin saçın başka bir boyut dostum kulvar farklı kısaca vakaya göre

ben saç durumuna göre öneri veririm

herkes her saçta benim beklentimi yakalayamaz çünkü

tabi senin beklentin farklı olabilir.

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram