Gönderen Konu: Finasteride e 1 haftalık ara verdikten sonra meydana gelen değişimler  (Okunma sayısı 736 defa)

RennieTR

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Abi zaten bizim daha doğrusu benim gözümü korkutan durum bu zaten libido neyse toplarız da uzun kullanımda sertleşme sorunu yaşayan insan sayısında oldukça fazla.

Alper1

• Hero Member
Hormon dengesi çok önemli o yüzden 1 gün bile ara vermeden stabil bir şekilde ilaçları kullanmak gerekiyor.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Coping Tranny

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam günde 6 ne :o Sana dutasterid değil direkt androcur lazım.

İLİZAROV

• Hero Member
Devletimizden ricam beni kısırlaştırmasıdır  ;D

BeRan

• Sr. Member
:D:dD  fsh öldürüyorsun, testo öldürüyorsun kendini oğlan yapıyorsun ne olacaktı ? boş iş bu fin dut bırakın doğal şekilde kendinizi evinizde ki elinizden gider sonra yuva kurarsınız.

Alper1

• Hero Member
:D:dD  fsh öldürüyorsun, testo öldürüyorsun kendini oğlan yapıyorsun ne olacaktı ? boş iş bu fin dut bırakın doğal şekilde kendinizi evinizde ki elinizden gider sonra yuva kurarsınız.
Testoyu nasıl öldürüyor anlamadım  ;D Asıl finasterid ve dutasterid kullanımından sonra testo artar eğer ilacı düzenli şekilde kullanmazsan tabi ki de hormonlarda dalgalanmalar olacağı için yan etki görürsün bu normal bir şey.
Eğer herkes kendini doğal bir şekilde bırakırsa hem psikolojik olarak etkilenir hem de karşı cinsle daha az etkileşimi olur. Evet şimdi diyebilirsiniz sadece saçına güvenerek mi sevgililik durumu olabiliyor diye açıkçası eğer yeni jenerasyondaysanız ve 20li 30'lu yaşlardaysanız herkes tip'e önem veriyor bu bir kesin hatta bunları geçtim eğer saçı dökülen birisi önceden yakışıklıyken sırf dökülmeden dolayı çirkinleşmeye başlıyorsa asıl kişi kendini etkiler ne psikoloji kalır ne de başka bir şey hatta norwood 5-6-7 gibi durumlara düşerseniz dutasteridin bile yan etkilerini mumla ararsınız.
O yüzden biz insanlara ''keşke tedaviyi erkenden uygulasaydım'' dedirtmemek için önceden bilgi ve cesaret aşılıyoruz.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Alper Tezcan

• Full Member
Bu forum beni her gün şaşırtıyor ahahahaha
  • Ekim Tarihi: 02.07.2024
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4700
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Finasterid + biotin + d vitamini

kelimsi05

• Sr. Member
Günde 2-3 5-6 falan iyi değilsin dostum 😁
  • Yaşınız 26

İLİZAROV

• Hero Member
Günde 2-3 5-6 falan iyi değilsin dostum 😁
Öyle tasarlanmışım napıyım

jakos

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ilk başta öyle olur. yavaş yavaş hormonların dengelenir normale eski hale dönersin.

Cardozoo

• Hero Member
Arkadaşlar yaklaşık 1 haftalık finasteride i kestim ve inanılmaz bir libido patlaması yaşadım normalde günde 2 3 kez mastürbasyon yapıyordum fakat bırakınca kendimi zapt edememeye ve gündelik sayının 5 6 ya çıktığını gördüm.İlaç gerçekten cinseliği belli oranda etkiliyor galiba.
Aynı durumu bende yaşamıştım. Performansı yarılıyor neredeyse bende de. Bu sebepten 2 yılldır oral finas macerama topikal olarak devam etme kararı aldım.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 21
Kalben - Saçlar

Facebook Twitter Instagram