Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN & DİLEK ÇAKIR / 5060 GREFT / YAŞ 35 / AÇIK ALAN / 19.06.2024  (Okunma sayısı 5137 defa)

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Son halini paylaşmak istedim. Bugün ekimin tam 20. günü durum bu şekilde bilmiyorum açıkçası gidişat iyi mi kötü mü ama tam böyle ön tarafta sivilce gibi bir şey çıktı o rahatsız ediyor. Umarım büyümez. Bir de bana merkezden bilgi vermediler yıkama talimatı olarak sanırım bir gol yedim ordan.

Simetri konusunda helal olsun valla iyi yakaladın. Ekim yapılmadan önce Koray Hoca 10 saniye de çizdi hatta asistana sordum simetrik değil dedim. Koray Hoca dünya da hiç bir şey simetrik değil der hep dedi konuyu kapattı. Açıkçası simetri olayı benimde içime sinmedi

Son durum nasıl gidiyor arkadaşlar sizce

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
neden kimse cevap vermiyor.

B.A.C

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
20 gün için hersey yolunda

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
20 gün için hersey yolunda
Teşekkür ederim kardeşim içim rahatladı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kabuk sonrası görüntü gayrt başarılı bence bu çizgi sana çok yakışacak saçlar çıkınca artık kızlar düşünsün :)
Global Moderator

Bogeda

• Sr. Member
hocam merhabalar ekiminiz hayırlı uğurlu olsun. vallahi güzel bir ekim göreyim gözüm gönlüm açılsın diye geldim.öylede oldu. maşallah çiçek gibi ekim olmuş. açık alan büyük olduğu için on çizginizi geride tutmuşlar ki çok mantıklı. ilk fotoğraflarınıza baktığımda doldurma ekimi gerekir diye düsünmüştüm kabuk dokumunu gördükten sonra hiç ihtiyacınız olmayacak gibi gorunuyor. finsaterid kullanımına gelince baslamadan önce mutlaka Google a post Finasterid syndrome yazmanızı tavsiye ederim. ve makaleleri okumanızı.eskisi kadar zararsız bulunmuyor Finasterid. eskiden bırakınca yan etkilerinde geçtiği söyleniyordu şimdilerde yapılan çalısmalarda ise şüphe uyandıracak bildirimler yapıldığı söyleniyor. mesela ilacı bırakmasına rağmen 3 senedir spermde şeffaflaşma sorununun devam ettiğini söyleyen kullanıcılar olmus. bende bugün kestim. 7 aydır kullanıyordum. neredeyse tüm yan etkileride gordum, depresyon, jinekomasti,isteksizlik, semende şeffaflaşma,bel bölgesi yağlanması... gerisi size kalmış

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hocam merhabalar ekiminiz hayırlı uğurlu olsun. vallahi güzel bir ekim göreyim gözüm gönlüm açılsın diye geldim.öylede oldu. maşallah çiçek gibi ekim olmuş. açık alan büyük olduğu için on çizginizi geride tutmuşlar ki çok mantıklı. ilk fotoğraflarınıza baktığımda doldurma ekimi gerekir diye düsünmüştüm kabuk dokumunu gördükten sonra hiç ihtiyacınız olmayacak gibi gorunuyor. finsaterid kullanımına gelince baslamadan önce mutlaka Google a post Finasterid syndrome yazmanızı tavsiye ederim. ve makaleleri okumanızı.eskisi kadar zararsız bulunmuyor Finasterid. eskiden bırakınca yan etkilerinde geçtiği söyleniyordu şimdilerde yapılan çalısmalarda ise şüphe uyandıracak bildirimler yapıldığı söyleniyor. mesela ilacı bırakmasına rağmen 3 senedir spermde şeffaflaşma sorununun devam ettiğini söyleyen kullanıcılar olmus. bende bugün kestim. 7 aydır kullanıyordum. neredeyse tüm yan etkileride gordum, depresyon, jinekomasti,isteksizlik, semende şeffaflaşma,bel bölgesi yağlanması... gerisi size kalmış

Dostum eğer ilaçtan yan etki görüyorsanız hemen kesmeniz lazım yan etki görüp bunun üzerine devam ederseniz sıkıntılar o zaman başlar yan etki görmüyorsan devam edeceksin yan etki gördüğün an keseceksin şimdi ben kendimden örnek vereyim ben uzun zamandır kullanıyorum eğer yan etki görseydim kesinlikle kullandığım ilk üç ayda bunu bırakmıştım o yüzden kullanacak arkadaşlar da yan etki gördüğü zaman bıraksınlar hem her bazı durumda yan etki zannetmemek lazım mesela ilk kullanmaya basladiginiz zaman testiste çok hafif bir böyle ağrı gibi bir şey hissedilir rahatsız edici ve çok ufak rahatsız edici bir şey mesela bu sorun değil bu herkeste oluyor kullana bunun da altını çizerek Söylemişken yazayım dedim
Global Moderator

Bogeda

• Sr. Member
Dostum eğer ilaçtan yan etki görüyorsanız hemen kesmeniz lazım yan etki görüp bunun üzerine devam ederseniz sıkıntılar o zaman başlar yan etki görmüyorsan devam edeceksin yan etki gördüğün an keseceksin şimdi ben kendimden örnek vereyim ben uzun zamandır kullanıyorum eğer yan etki görseydim kesinlikle kullandığım ilk üç ayda bunu bırakmıştım o yüzden kullanacak arkadaşlar da yan etki gördüğü zaman bıraksınlar hem her bazı durumda yan etki zannetmemek lazım mesela ilk kullanmaya basladiginiz zaman testiste çok hafif bir böyle ağrı gibi bir şey hissedilir rahatsız edici ve çok ufak rahatsız edici bir şey mesela bu sorun değil bu herkeste oluyor kullana bunun da altını çizerek Söylemişken yazayım dedim

ekimimiz iyi sonuçlansın diye direndik hoş orda da çok bir işe yaramadı zaten. attığımız taş kuşa değmedi. ama yan etkileri gördüğünü anlamakta zaman alıyor ki. mesela neyi baz alman gerekiyor hangi yan etkiyi gördüğün gibi kesmelisin isteksizlik duymayan var mı fin kullanıp? bunların dışında ya bu forumda ya da makalelerde gordum, hiç bir yan etki olmaması hiç bir şey olmadığı anlamına gelmiyor diye. bizim saç dökülmesi için baskılamaya çalıştığımız dht nin vücutta çok verimli bir androjen olduğu söylüyor çoğu kaynak. yani bir noktada kaş yapıyorken go çıkarmak da mümkün
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2024, 16:43:40 Gönderen: Bogeda »

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuk sonrası görüntü gayrt başarılı bence bu çizgi sana çok yakışacak saçlar çıkınca artık kızlar düşünsün :)

En başta önerilerinle girdik bu yola :) inşallah şu çizgi yakışır hakkaten herkes onu merak ediyor. Asmede göre biraz farklı bir çizgi gibi geldi bana güzel yorumların için teşekkür ederim. Destek verdiğin için ayrıca

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Valla dostum öyle güzel bir yorum yapmışsın ki şu ana kadar içimi rahatlatan en güzel yorum bu oldu doğrudan görenler de dahil sağlam motive oldum sağolasın.
Finasteride gelince Koray hocaya güvendiğim için özellikle ekibi de kullanın diye çok baskı yaptı biraz denedim inan daha 2. hapa geçmeden ufak tefek belirtileri görünce vazgeçtim şu an cesaret edemiyorum. Bende biraz ters tepsi diyelim olay olmadı yani. AGA-E kullanıyorum bakalım prp yle destekleyeceğim. Çok sağol güzel yorumların için eksik olmayasın senin ekimleri de inceledim çok güzel olmuş vertex i dert etme her erkekte var nerdeyse :)

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba bugün ekimin 24. günü ve bu şekilde ekim bölgesinde sivilcelenme yıkama sonrası oluşan kızarıklık ve pullanma gibi sorunlar oldu fotoğraflar da gözüktüğü gibi bu durum normal midir? Merkezle görüştüm sağolsunlar bir losyon (Betasalik) tavsiye ettiler ama durum bir tedirgin etti beni daha önce yaşayan ya da bilgisi olan var mıdır? Yardımcı olur musunuz. Sanırım anormal bir durum bu

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ya arkadaşlar 26. gün bugün kızarıklık geçmedi bu durum hep böyle midir internetten ve forumda araştırma yaptığımda 15-20 gün içerisinde geçiyor herkesin bende durum böyle sivilceler mevcut tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum özellikle hintel senden. bir bakıp inceleyin kafamı çok kurcalıyor bir durum Allah için bakın yahu

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Beyler bir cevap yok mu

ern91

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kızarıklık normal bi olay hocam

BOSS

• Yeni üye