Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN & DİLEK ÇAKIR / 5060 GREFT / YAŞ 35 / AÇIK ALAN / 19.06.2024  (Okunma sayısı 633 defa)

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
 Arkadaşlar herkese merhaba uzun yıllardır araştırdığım bir konu da geçmişte çeşitli nedenlerden ötürü pek çok defa kararsız kalarak saç ekimi operasyonu ertelemem, benzer kişilere yol göstermesi amacıyla konu tarafınızdan ilgi görürse uzun bir yazı hazırladım. Duruma göre düzenleme ile ekleyeceğim yazıyı.

Öncelikle platformun kurucusu olduğunu düşündüğüm hintell e ve diğer üyelere teşekkür ederim. Paylaşımlarınız sayesinde operasyonumu gerçekleştirecek olan Asmed'e hali hazırda var olan güvenimi inanılmaz pekiştirerek saç ekimimi gerçekleştirmeme yardımcı oldunuz.

Tepe bölgesine ikinci ekim planlaması seneye için inşallah yapıldı.

Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ön çizgi ve kanal açımı Koray Hoca kalan kanal açım işlemini Dilek hanım gerçekleştirdi.
Yıkama sonrası...

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şanslisin Koray erdoganla dilek çakır beraber yapmış ekimini
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
evet farkındayım ama ilk başta böyle değildi B grubu yaptılar sonra operasyonlarında boşluk oluşmuş erken tarihe almayı kabul edersem Dilek hanım'ın o gün operasyonu olmadığı için onun da katılacağını belirttiler. Zaten çok istiyordum fakat başta Dilek hanım kabul etmedi operasyonu açık alan fazla diye sonra kısmet işte sağolsun kendisi katıldı operasyona.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
selamlar 1.9 seçeneği dimi ? hayırlı olsun açık alana çok mantıklı güzel estetik bir operasyon olmuş maşallah
ön çizgi ve sıklık gayet güzel umarım güzel sonuç alırsın takipte olacağız
Global Moderator

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
selamlar 1.9 seçeneği dimi ? hayırlı olsun açık alana çok mantıklı güzel estetik bir operasyon olmuş maşallah
ön çizgi ve sıklık gayet güzel umarım güzel sonuç alırsın takipte olacağız

Evet öyle söylediler ama durumda değişiklik oldu sonradan zaten Dilek hanımın operasyona katılmasını çok istiyordum. Denk geldi öyle 1.9 seçeneği ile anlaştık daha iyisi oldu. Sağolasın değerli yorumların için.

DeliKurt

• Sr. Member
Çok güzel bir operasyon olmuş duruma göre harika bir plan güzel kaliteli bir saç ekimi
Açık alan fazla sonuç ise doğal biraz seyelmiş saç gibi olur ama kimse saç mı ektirdin diye sormaz

kemalbora

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun. Sizinle benzer açıklığımız var. Ben fotoğraf gönderdim ama bana ekime uygun değilsiniz dediler. Siz acaba direkt olarak merkeze gidip mi görüştünüz ?

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok güzel bir operasyon olmuş duruma göre harika bir plan güzel kaliteli bir saç ekimi
Açık alan fazla sonuç ise doğal biraz seyelmiş saç gibi olur ama kimse saç mı ektirdin diye sormaz

Çok mutlu oldum. Güzel ve motive edici yorumun için sağolasın.  Tam olarak kelimesi kelimesine dediğin gibi planladılar zaten :) Ön tarafa yoğun bir ekim arka taraflara doğru kapatıcı bir ekim oldu. Umarım dediğin gibi doğal ekim gibi durup saçlar da inşallah çıkarsa ekim yapıldığı belli olmaz. Tekrar sağolasın.

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam hayırlı olsun. Sizinle benzer açıklığımız var. Ben fotoğraf gönderdim ama bana ekime uygun değilsiniz dediler. Siz acaba direkt olarak merkeze gidip mi görüştünüz ?
Teşekkür ederim inşallah sizin de ekiminiz hayırlısıyla gerçekleşir. Aslında bir yazı hazırladım bunun için ama henüz paylaşmadım. Fotoğraflar ile durumunu paylaşan hastalara bakış açısı farklı olabiliyor. Hem çok fazla başvuran var hem de fotoğraflar da donör bölgeniz yeteri kadar net ve belli olmuyor. Bu sebeple olumlu ya da olumsuz yanılma payı olabiliyor. Bunu bildiğim için telefon numarasını arayarak doğrudan görüşme talep ettim. Gittiğim de Dilek Hanım donör bölgemin yetersiz olması sebebiyle ekimi kendisinin yapamayacağını ancak daha deneyimli ve yıllardır Koray hoca ile çalışmış olan ekibin benimle ilgili operasyona katılabileceğini size bildirdikleri gibi bana da durumu belirttiler.

Tavsiyem görüşme için doğrudan telefon edip yüzyüze konsültasyona katılman bu durum da fotoğraf istemiyorlar. Görüşme günü geldiğinde ise zaten durumun benim ki gibi ise soruyorlar. Beklentiniz nedir? Sormasalar bile durumunu baştan kabullenip beklentim düşük Asmed' de olabilecek en harika sonuçları alabileceğimi biliyorum gibi cevaplar verirsen muhtemelen ekimi gerçekleştirirler.

Anestezi esnasında özellikle bu durumu Koray Hoca'ya sorduğum da şaşırıp ben kolay kolay hasta reddetmem gibi bir cevap vermişliği bile var. Koray hoca hariç diğer ekip özellikle Dilek hanım çok mükemmelliyetçi olumsuz yanıt alman normal olabilir. Yani operasyon için Koray hocaya ulaşabilirsen ekimi gerçekleştirirler. Donör bölgende minumum 4000 greft çıkar ise operasyon için sıcak bakabilirler. Son olarak açık alan durumun var ise Asmed'den başka yere bakmamanı tavsiye ederim.

kemalbora

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ederim. B grubu ile Dilek hanım ekimi arasında fiyat farkı var mı acaba ? Ekiminiz hayırlı olsun bu arada. Umarım çok iyi bir sonuç alırsınız.

Seven

• Full Member
Söyledikleriniz çok doğru hocam.

Asmed farklı bir yer Ama bir çok insan piyasa standartlaro gereği Asmed in çalışma premsiplerini idrak edemiyor.

Bunu en iyi farklı bir yerde saç ektirp
2 kinci ekimini Asmed de yaptıran kişi anlar

İlk ekimi ise kişinin Asmed de yaptırdığı o kaliteyi standart sanabilir farklı bir yerde tecrübesi olmadığı için.

Saç ekiminiz çok güzel olmuş durumunuza göre güzel sonuç almanızı dilerim
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim inşallah sizin de ekiminiz hayırlısıyla gerçekleşir. Aslında bir yazı hazırladım bunun için ama henüz paylaşmadım. Fotoğraflar ile durumunu paylaşan hastalara bakış açısı farklı olabiliyor. Hem çok fazla başvuran var hem de fotoğraflar da donör bölgeniz yeteri kadar net ve belli olmuyor. Bu sebeple olumlu ya da olumsuz yanılma payı olabiliyor. Bunu bildiğim için telefon numarasını arayarak doğrudan görüşme talep ettim. Gittiğim de Dilek Hanım donör bölgemin yetersiz olması sebebiyle ekimi kendisinin yapamayacağını ancak daha deneyimli ve yıllardır Koray hoca ile çalışmış olan ekibin benimle ilgili operasyona katılabileceğini size bildirdikleri gibi bana da durumu belirttiler.

Tavsiyem görüşme için doğrudan telefon edip yüzyüze konsültasyona katılman bu durum da fotoğraf istemiyorlar. Görüşme günü geldiğinde ise zaten durumun benim ki gibi ise soruyorlar. Beklentiniz nedir? Sormasalar bile durumunu baştan kabullenip beklentim düşük Asmed' de olabilecek en harika sonuçları alabileceğimi biliyorum gibi cevaplar verirsen muhtemelen ekimi gerçekleştirirler.

Anestezi esnasında özellikle bu durumu Koray Hoca'ya sorduğum da şaşırıp ben kolay kolay hasta reddetmem gibi bir cevap vermişliği bile var. Koray hoca hariç diğer ekip özellikle Dilek hanım çok mükemmelliyetçi olumsuz yanıt alman normal olabilir. Yani operasyon için Koray hocaya ulaşabilirsen ekimi gerçekleştirirler. Donör bölgende minumum 4000 greft çıkar ise operasyon için sıcak bakabilirler. Son olarak açık alan durumun var ise Asmed'den başka yere bakmamanı tavsiye ederim.

Detaylar önemlidir :)
Global Moderator

B.A.C

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Asmed ekimi güzeldir insanı yormaz donorum ne zaman iyileşecek diye düşünmezsin  çünkü donör hiç bozulmaz ki iyileşsin.  Ekim sıklığı cizgisi sac yönü herseyiyle insanın içine siner operasyon sırasında saatlerce yüzüstü yatmak yok o bile arti bence .

BOSS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ederim. B grubu ile Dilek hanım ekimi arasında fiyat farkı var mı acaba ? Ekiminiz hayırlı olsun bu arada. Umarım çok iyi bir sonuç alırsınız.
Fiyat farkı var Dilek hanım 1 euro
B grubu 1.9 euro. Haziran sonuna kadar 1.5 euro yapmışlar bildiğim kadarıyla

Bu durum bana biraz garip geliyor. Normal de Dilek hanımın pahalı olması gerekiyor. :) Asmed'in bug u da bu sanırım şimdilik. :)

Facebook Twitter Instagram