Gönderen Konu: Hangi Takviye ve Şampuan Kullanayım  (Okunma sayısı 246 defa)

Despot

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hangi Takviye ve Şampuan Kullanayım
« : 21 Haziran 2024, 09:03:29 »
Arkadaşlar daha önce bir Ekim yaptırdım ama memnun kalmadım 2.bir ekim yaptırmak istiyorum şuan ekimden neredeyse 2 sene geçti üzerinden saç dökülmem devam ediyor 27 yaşındayım takviye olarak ne kullanmalıyım biotin kullanıyorum şuanda birde hangi şampuanı önerirsiniz şuan avesin diye şampuan kullanıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

rayev

• Full Member
Ynt: Hangi Takviye ve Şampuan Kullanayım
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2024, 01:38:55 »
hocam bana merkez ya nourkrin ya da xpeica kullan dedi artı olarak doktor finastreid proscar 1/4 önerdi ama yaşım daha genç olduğu için üreme çağında ki erkeklere önermiyorlar çok fazla. ondan dolayı sadece xpecia ve nourkrin kullanıyorum birini sabah birini akşam ama nourkrin çok pahalı bir daha almam ondan dolayı sadece xpeica kullanılabilir şampuan olarak ta 2 aydır ekim merkezinden verilen procapilli şampuan  ph5.5 kullanıyorum

Despot

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2024, 08:55:49 »
hocam bana merkez ya nourkrin ya da xpeica kullan dedi artı olarak doktor finastreid proscar 1/4 önerdi ama yaşım daha genç olduğu için üreme çağında ki erkeklere önermiyorlar çok fazla. ondan dolayı sadece xpecia ve nourkrin kullanıyorum birini sabah birini akşam ama nourkrin çok pahalı bir daha almam ondan dolayı sadece xpeica kullanılabilir şampuan olarak ta 2 aydır ekim merkezinden verilen procapilli şampuan  ph5.5 kullanıyorum
hocam xpecia vitamin mi nasıl bir şey birde şampuan markası model nedir memnunmusunuz

rayev

• Full Member
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2024, 14:02:06 »
hocam xpecia vitamin mi nasıl bir şey birde şampuan markası model nedir memnunmusunuz
hocam xpecia vitamin eczanelerde var şampuan olarak ta mie şampuan verdiler eczanelerde var mı bilmiyorum ben memnunum

Facebook Twitter Instagram