Gönderen Konu: İNANILMAZ ACİL YARDIMINIZ LAZIM  (Okunma sayısı 171 defa)

obsesifgenç

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İNANILMAZ ACİL YARDIMINIZ LAZIM
« : 19 Haziran 2024, 17:44:17 »
ben çok iğrenç bişe yaptım normalde saçım 15 20 tel falan dökülüyodu en fazla tam herşey yoluna girmişti
sonra bir hafta boyunca toppik + spreyle gezdim bir hafta boyunca hiç yıkamadım saçı ve bir hafta boyunca her gün üstüne yine toppik artı sprey sıktım sonra bugün bi yıkadım saçı oluk oluk döküldü koparak döküldü neredeyse 2000 tele yakın saç gitti

şimdi bu giden saçlar saça çok iyi bakarsam bundan sonraki süreçte 1yıl içinde geri gelirmi
gelmesi için ne yapmam lazım
şuan zaten halihazırda androcur xpecia solgar d solgarb12 solgar demir balık yağı neredeyse bütün vitamin haplarını kullanıyorum
şuan benim napmam lazım extra olarak çok fena tribe girdim
saçın bazı yerleri beyazladı bide spreyden dolayı bu beyazlık geçermi
saçı kazıyıp minoxile mi başlasam hemen gerek varmı buna
prp falan yaptırsammı gerek varmı yoksa kullandığım ilaçlar toparlarmı

benim en çok merak ettiğim bu saçlar kalıcımı döküldü umarım böyle bişe olmamıştır
1haftalık hatadan dolayı bütün ömürün gitmesi hiçte mantıklı gelmiyo
saçın dökülme mekanizmasınada aykırı ben saçın tramvaya uğradığını düşünüyorum ondan dolayıda bi şok dökülme oldu gibi
saç bir hafta boyunca havasız kaldı üstüne o kadar ter orda birikti toppik saçın dibine yapıştı
şimdi napmam lazım lütfen biri bi akıl versin
lütfen iyi bişey söyleyin piskolojim fena bozuldu

Alper1

• Sr. Member
Ynt: İNANILMAZ ACİL YARDIMINIZ LAZIM
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2024, 19:58:11 »
Saç kökleri havasız kaldığı için kökünden kopmuş korkulacak bir durum yok dökülen saçların geri çıkar heyecana kapılıp minox'a veya prp'ye falan bulaşma sakın fakat yine de çok fazla saçın döküldüğü için seyreklik gözle görülüyordur en iyisi saçını kazıt ve saç derini iyice temizle çünkü bu topikler toz halde olduğu için ve üstünede sprey kullandığın için saç derisine hala yapışır halde kalabiliyorlar o yüzden tamamen saçını kazıt ve iyice temizle.
  • Yaşınız 22

Hasan Karakuş

• Yeni üye
  • *
Ynt: İNANILMAZ ACİL YARDIMINIZ LAZIM
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2024, 13:30:42 »
ben çok iğrenç bişe yaptım normalde saçım 15 20 tel falan dökülüyodu en fazla tam herşey yoluna girmişti
sonra bir hafta boyunca toppik + spreyle gezdim bir hafta boyunca hiç yıkamadım saçı ve bir hafta boyunca her gün üstüne yine toppik artı sprey sıktım sonra bugün bi yıkadım saçı oluk oluk döküldü koparak döküldü neredeyse 2000 tele yakın saç gitti

şimdi bu giden saçlar saça çok iyi bakarsam bundan sonraki süreçte 1yıl içinde geri gelirmi
gelmesi için ne yapmam lazım
şuan zaten halihazırda androcur xpecia solgar d solgarb12 solgar demir balık yağı neredeyse bütün vitamin haplarını kullanıyorum
şuan benim napmam lazım extra olarak çok fena tribe girdim
saçın bazı yerleri beyazladı bide spreyden dolayı bu beyazlık geçermi
saçı kazıyıp minoxile mi başlasam hemen gerek varmı buna
prp falan yaptırsammı gerek varmı yoksa kullandığım ilaçlar toparlarmı

benim en çok merak ettiğim bu saçlar kalıcımı döküldü umarım böyle bişe olmamıştır
1haftalık hatadan dolayı bütün ömürün gitmesi hiçte mantıklı gelmiyo
saçın dökülme mekanizmasınada aykırı ben saçın tramvaya uğradığını düşünüyorum ondan dolayıda bi şok dökülme oldu gibi
saç bir hafta boyunca havasız kaldı üstüne o kadar ter orda birikti toppik saçın dibine yapıştı
şimdi napmam lazım lütfen biri bi akıl versin
lütfen iyi bişey söyleyin piskolojim fena bozuldu
Saç teli saymana gerek yok obesiflik varsa bu yüzden yapıyorsun zaten çok ağır ilaçlar kullanıyorsun saç dökülmesi sabır işi düzelir tam bi senede ama dikkat et ilaçlara saç telide sayma bunlar gereksiz

Facebook Twitter Instagram