Gönderen Konu: Yine Ekim Sonrası Ölüm Vakası  (Okunma sayısı 291 defa)

Alper1

• Hero Member
Yine Ekim Sonrası Ölüm Vakası
« : 14 Haziran 2024, 12:15:51 »
Ölümlerin neden olduğunu anlayamadım çünkü ekim sonrası ölümler genellikle operasyon bittikten sonra yaşanıyor peki verilen ilaçlar mı yoksa kalp hastalarının heyecanından dolayı ritim bozukluğundan dolayı kalp krizimi gerçekleşiyor anlayamadım en iyi sonuç otopside çıkar muhtemelen.
Gaziantep Başsavcılığı soruşturma başlatmış hastaneden gelen bir açıklamada yok.
https://www.ntv.com.tr/galeri/turkiye/sac-ektirmek-icin-girdigi-hastaneden-cenazesi-cikti,0VmE8Mvv6EiaUB64dOevDQ
https://www.hurriyet.com.tr/gundem/sac-ekimi-yaptirdi-5-saat-sonra-hayatini-kaybetti-aile-hastaneden-sikayetci-oldu-42476746

dejavuu86

• Sr. Member
Ynt: Yine Ekim Sonrası Ölüm Vakası
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2024, 22:31:40 »
Bence saç ekiminden önce kapsamlı bir muayene yapılmadan Ekim yapılmamalı özellikle kardiyolojide kalp ritim bozukluğu var mı diye incelenmeli belki kişinin haberi bile yoktur bir kalp hastalığı vardır yada olma ihtimali yüksektir sinsi bir hastalık çünkü bu sağlıkli gibi görünen biri anı kalp krizi geçirip ölebiliyor . Yakın zaman kalp damar cerrahi  prof doktor Yavuz Yörükoğlu da kalp krizinden vefat etti ne kadar ironik bir durum 

Alper1

• Hero Member
Ynt: Yine Ekim Sonrası Ölüm Vakası
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2024, 14:26:01 »
Bence saç ekiminden önce kapsamlı bir muayene yapılmadan Ekim yapılmamalı özellikle kardiyolojide kalp ritim bozukluğu var mı diye incelenmeli belki kişinin haberi bile yoktur bir kalp hastalığı vardır yada olma ihtimali yüksektir sinsi bir hastalık çünkü bu sağlıkli gibi görünen biri anı kalp krizi geçirip ölebiliyor . Yakın zaman kalp damar cerrahi  prof doktor Yavuz Yörükoğlu da kalp krizinden vefat etti ne kadar ironik bir durum
Katılıyorum hatta ben 55 yaş ve üstü kişilere ekim yapılmaması gerektiğini düşünüyorum çünkü bu kişilerim çoğu yaşından dolayı risk teşkil ediyor.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimseldir.

Facebook Twitter Instagram