Gönderen Konu: Yine Ekim Sonrası Ölüm Vakası  (Okunma sayısı 171 defa)

dejavuu86

• Sr. Member
Ynt: Yine Ekim Sonrası Ölüm Vakası
« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2024, 22:31:40 »
Bence saç ekiminden önce kapsamlı bir muayene yapılmadan Ekim yapılmamalı özellikle kardiyolojide kalp ritim bozukluğu var mı diye incelenmeli belki kişinin haberi bile yoktur bir kalp hastalığı vardır yada olma ihtimali yüksektir sinsi bir hastalık çünkü bu sağlıkli gibi görünen biri anı kalp krizi geçirip ölebiliyor . Yakın zaman kalp damar cerrahi  prof doktor Yavuz Yörükoğlu da kalp krizinden vefat etti ne kadar ironik bir durum 

Alper1

• Sr. Member
Ynt: Yine Ekim Sonrası Ölüm Vakası
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2024, 14:26:01 »
Bence saç ekiminden önce kapsamlı bir muayene yapılmadan Ekim yapılmamalı özellikle kardiyolojide kalp ritim bozukluğu var mı diye incelenmeli belki kişinin haberi bile yoktur bir kalp hastalığı vardır yada olma ihtimali yüksektir sinsi bir hastalık çünkü bu sağlıkli gibi görünen biri anı kalp krizi geçirip ölebiliyor . Yakın zaman kalp damar cerrahi  prof doktor Yavuz Yörükoğlu da kalp krizinden vefat etti ne kadar ironik bir durum
Katılıyorum hatta ben 55 yaş ve üstü kişilere ekim yapılmaması gerektiğini düşünüyorum çünkü bu kişilerim çoğu yaşından dolayı risk teşkil ediyor.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram