Gönderen Konu: ETHİCHAİR-4358 GREFT  (Okunma sayısı 3594 defa)

muhionderr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ETHİCHAİR-4358 GREFT
« : 16 Ocak 2018, 19:30:15 »
Merhaba arkadaşlar, Ethichair in reklamını yapıyorum.Herkes bilsin açık açık çünkü çok memnunum.
:) :)
Yarında size bol ışıklı fotoğraf göndericem :) Aşağıdaki arkadaşlar Koray beyci sanırım kızdılar bana :)
İsteyen gelip direk te görebilir.istanbul Bahçelievler’de yerim elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.Hiç de gidip 20.000 tl vermeyin hiç gerek Yok .

muhionderr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ETHİCHAİR-4358 GREFT
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2018, 19:43:30 »
3.ay

muhionderr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Ocak 2018, 19:51:57 »
7.ay

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2018, 19:57:03 »
Hocam boyle reklamlar forumda ters tepiyor. Bir de yemek de var yazmissiniz. Bi yemege hayatimizi etkileyecek bi ameliyata tav olcak degiliz. Ayrica ters isikta cekmissiniz hic bir sey net degil

muhionderr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2018, 20:09:48 »
Ben sadece bilgi verdim daha paylaşalı 10 dakika geçmedi .demekki kolluyorsun sürekli karalama modundasın :) sen benim ne iş yaptığımı nerden biliyorsun.Ama zaten yarın video eklicem.Sen düşün şimdiden nasıl muhalefet olacağını :)) Ama sanada cevap vermicem ok..Sonuçlar bölümü neden? niçin var ? peki.yarın özel set getittiricem güzel ışık falan olsun senin için :)

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2018, 20:36:05 »
Ben sadece bilgi verdim daha paylaşalı 10 dakika geçmedi .demekki kolluyorsun sürekli karalama modundasın :) sen benim ne iş yaptığımı nerden biliyorsun.Ama zaten yarın video eklicem.Sen düşün şimdiden nasıl muhalefet olacağını :)) Ama sanada cevap vermicem ok..Sonuçlar bölümü neden? niçin var ? peki.yarın özel set getittiricem güzel ışık falan olsun senin için :)
Kardes yanlis anlama kusura da bakma. Fotolarinda bile kurumun etiketi var. Fotolar ters isik. Ayni fotolari herkes atsa saclar sık gprunur

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2018, 20:45:21 »
Bence reklam olsa, bir insan yüzünü acik bir sekilde sergilermi??? Arti, hangi birimiz reklam yapmiyorki??? en azindan kendi reklamimizi yapiyoruz... bak söyle oldu, söyle cikti, söyle uzadi falan filan ( bende dahil olmak üzere )!!! muhionderr, reklama benzemesinin nedeni.... Bebegin doguyor, bebegim oldu diye seviniyorsun askerlik fotograflarini salliyorsun!!! 6,5 aylik gelismeleri, biz, 20 sayfaya, günübirlik ( 200 gün boyunca ), atip, gelismeleri sergilerken, sen ( hadi ters isiktaki fotolari, deneyimsizliginden veya tecrübesizliginden öyle atmissin diyelim ) olayi 5 dakikada halletmissin  8) . Bide bilgi verdim demissin ya... benim 1,5 yil emegimi silip süpürdün. Ekimin hayirli olsun. Memnunmsun ekiminden?

muhionderr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2018, 21:06:32 »
Valla ben bişe anlamadım ya burada kimsenin kimseye itibarı kalmamış.Yav arkadaş az mantık kurun reklamsa reklam olsun sonuçta ekilmiş yani:) ben normal yorum beklerken muhalefet oldu çok şaşırdım.Normalde firma paylaşmayın diyor ısrarla.Bende rica ettim adamlardan 3 ay önceki halimi ve gönderdiler bir paylaşayım dedim sadece.Ben muhasebe işiyle uğraşıyorum yerimde şirinevlerde öyle itamlar falan hiç hoş olmuyor.Gelmek görmek isteyene de her zaman kapım açık .Amacım sadece insanlara fayda sağlamak oldu.Ve bu reklamsada reklam olsun her yerde ve her gördüğüm kişi yada kişilere öneriyorum.Çünkü gerçekten insanlar çok mağdur oluyorlar.Şu anlık memnunum evet ama dedikleri gibi diğer saçlarda çıkarsa çok iyi olur.yarın video atıcam fırsat bulursam buraya :)  yemek te var derken espirisine söyledim onu zaten yani ilaç şampuan vermiyorlar manasında :) hoşçakalın...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Ocak 2018, 21:14:08 »
Valla ben bişe anlamadım ya burada kimsenin kimseye itibarı kalmamış.Yav arkadaş az mantık kurun reklamsa reklam olsun sonuçta ekilmiş yani:) ben normal yorum beklerken muhalefet oldu çok şaşırdım.Normalde firma paylaşmayın diyor ısrarla.Bende rica ettim adamlardan 3 ay önceki halimi ve gönderdiler bir paylaşayım dedim sadece.Ben muhasebe işiyle uğraşıyorum yerimde şirinevlerde öyle itamlar falan hiç hoş olmuyor.Gelmek görmek isteyene de her zaman kapım açık .Amacım sadece insanlara fayda sağlamak oldu.Ve bu reklamsada reklam olsun her yerde ve her gördüğüm kişi yada kişilere öneriyorum.Çünkü gerçekten insanlar çok mağdur oluyorlar.Şu anlık memnunum evet ama dedikleri gibi diğer saçlarda çıkarsa çok iyi olur.yarın video atıcam fırsat bulursam buraya :)  yemek te var derken espirisine söyledim onu zaten yani ilaç şampuan vermiyorlar manasında :) hoşçakalın...

Reklam iSe reklam ne olacak ? İle olmuyır maalesef...
Bozuk saat bile günde 1 kere doğruyu gösterir... yüzlerce ekim yapan merkezin başarılı sonuçlanan 3-5 ekimini burada paylaşıyor olması, tercih yapacak insanlar İçin çok kötü sonuçlar doğurabilir. Bunun önüne geçebilmek adına, seçmece sonuç degilde , rastgele şeklinde sonucları görebilmemiz açısından sürecin basından sonuna kadar mümkün ise eşzamanlı paylaşımlar olması gerekiyor.
Mesala; X bir firma ayda 400 ekim yapıyor, 400 ekimden 3-4 başarılı sonucu süreç sonunda burada paylaşıyor... Bunu gören onlarcası hoplaya zıplaya ekime gidip ağlaya ağlaya “savcılığa mı gitsem, haberlere mi çıksam” diyır...yaşanmış örneklerdir benzetme yapmadım, direk olandan bahsediyorum.
Bu açıklamaların sizi tatmin edeceğini, bu önyargının sebebini mazur göreceğinizi ümit ediyorum... paylaşımınız bu site İçin reklamdan öte hiçbir anlam taşımıyor...(size reklamcı demiyorum, mutlaka iyi sonuç almıssınızdır ama paylaşımınız bu site İçin hiç bir değeri Yok)
Bu arada açıklık-greftsayısı itibari ile sonucunuz güzel(ters ışığı dikkate almaz isek. Ve donör maalesef sıkıntılı)
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2018, 21:18:45 Gönderen: sloocer »

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Ocak 2018, 21:17:26 »
Hayir benim en ayar oldugum konu su. Fotolarinda ethichair etiketi var ve bunlar ters isikta cekilmis. Insanlari kandirmaktan baska birsey degil bu. Reklamsa reklam diyosun da oyle olmuyor o isler. Senin attigin fotolardaki ortamda nw6 adam bile sacli gozukur

ademalan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Ocak 2018, 21:29:32 »
her şey normal olsa bile reklam olmadığını burda hem fikir olunsa bile (ki öyle bir durum olmazda) teknik olrak çok hatalı talihsiz bir paylaşım olmuş..bu şekilde bir paylaşımın ekime kara verecek foruma giren takip eden hiç kimseye faydası olmayacaktır...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Ocak 2018, 21:37:16 »
1) paylasılan fotograflarının hiç birinin bir anlamı yok olabilicek en ters ışık da çekmissiniz bu yüzden tebrik ederim buda bir başarı

2) forumu okadar takıp ettiysen konunu ekimle birlikte açsaydın bu yüzden hiç bir anlamı yok (tanımadığımız üyeler için gecerli bu durum)

3) konu kitlenecektir güven vermediniz konu reklamdır

By by
Global Moderator

muhionderr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Ocak 2018, 21:47:21 »
Arkadaşlar yaptırdığım yer günde 6-7 ekim yapıyor.Bu derece reklama ihtiyacları olsa sürekli burada fotoğraf paylaşır dururlar.Ayrıca hep burada 1.gün 10. Gün fotoğrafları paylaşılıyor kimse kalkıpta ben buraya 20.000 tl para verdim alın 2 sene sonraki halim  bu diyen yok. Belli 3-5 firmanın haricinde yazılar da yok .Kusura bakmayın ben yoğunum kalkıpta burada an Ve an fotoğraflarımı paylaşamam.Ben yaptırdım Harika oldu çok güzeldi diye yazmadım nasıl sizce yazdım sadece :))
Yarın size bol ışıklı fotoğraf paylaşırım .Valla beyler ben şunu anladım ki sizler sanırım başka firmaların adamlarısınız.Ters ışık düz ışık nedir yaa :)) 50 kere söyledim yaa yarın göndericem diye :))

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Ocak 2018, 21:49:53 »
Arkadaşlar yaptırdığım yer günde 6-7 ekim yapıyor.Bu derece reklama ihtiyacları olsa sürekli burada fotoğraf paylaşır dururlar.Ayrıca hep burada 1.gün 10. Gün fotoğrafları paylaşılıyor kimse kalkıpta ben buraya 20.000 tl para verdim alın 2 sene sonraki halim  bu diyen yok. Belli 3-5 firmanın haricinde yazılar da yok .Kusura bakmayın ben yoğunum kalkıpta burada an Ve an fotoğraflarımı paylaşamam.Ben yaptırdım Harika oldu çok güzeldi diye yazmadım nasıl sizce yazdım sadece :))
Yarın size bol ışıklı fotoğraf paylaşırım .Valla beyler ben şunu anladım ki sizler sanırım başka firmaların adamlarısınız.Ters ışık düz ışık nedir yaa :)) 50 kere söyledim yaa yarın göndericem diye :))
Hee CIA in adamlariyiz biz. Daha ters isik nedir bilmiyosun burda millete ekim oneriyosun. Madem cok yoğunsun vakit ayirip ta uyelik alip konu acmasaydin o zaman. Hadi gule gule

perseus

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 16 Ocak 2018, 21:54:42 »
.ters ışık arkana ışığı alıp çekim yapmak en basit tanımı bu ,saçlar yoğun görünür. arkadaşlar doğru söylemiş ışığı öne al tepeden çek görelim keli..fotoların damgalı ,eken yerin damgası var bu zaten reklam.. valla hocam basmışsın reklamı yermi burdaki tecrübeli yorumcular birde üstüne adamlara firma adamı demişsin :))

Facebook Twitter Instagram