Gönderen Konu: Galenikecza duyan varmi  (Okunma sayısı 328 defa)

Manifold

• manifold
  • Full Member
Galenikecza duyan varmi
« : 12 Haziran 2024, 13:31:10 »
Arkadaşlar Instagram'da gezerken bu galenikecza diye bir siteye rastladım takip edeniniz yada kullananiniz varmı. Biraz bakdim sayfalarına dutasteride yi farklı bir etken madde ile saçlı deriye yadirmeyi basarmislar.cok işe yaradigini iddia ediyorlar.bildiginiz üzere dutasteride sclapten emilmesigi için lokal olarak etkisi pek yok. Varmı bir fikriniz.ilaci nasıl alicaz diye sorduğumda sadece eczanelerden alabilirsiniz diyorlar

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Galenikecza duyan varmi
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2024, 13:39:19 »
@duck özellikle seninde bakmanı istiyorum bu karisim losyon dedikleri gibiyse yeni bir soluk getirebilir tedaviye
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+azelaik asit+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

ömer1077

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2024, 22:31:49 »
Valla ben kullandım . Dökülmeyi azalttı. 2 ay kullandım bu karışımı . Testis ağrısı , göğüs ağrısı yaptı . Libido ve ereksiyon sorunu da yaptı . Psikolojik mi anlamadım. Neyse 2 aydan sonra bıraktım. Sonrasında saçlarım daha şiddetli dökülmeye başladı .

RennieTR

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2024, 14:14:26 »
Valla ben kullandım . Dökülmeyi azalttı. 2 ay kullandım bu karışımı . Testis ağrısı , göğüs ağrısı yaptı . Libido ve ereksiyon sorunu da yaptı . Psikolojik mi anlamadım. Neyse 2 aydan sonra bıraktım. Sonrasında saçlarım daha şiddetli dökülmeye başladı .

Psikolojik demek yanlış olmaz mı? İçinde dusterid var çoğu insan yad ben finasteride başlasam mı diye düşünürken dusterid daha ileri seviyesi değil mi?

ömer1077

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2024, 14:24:58 »
Ya öyle ama , 2 . hafta başladı .bu kadar çabuk etki etmesi kafamı karıştırdı.  Kaldı ki topikal de yan etkilerin daha az olduğu söyleniyor . Ama inanın ben de testis ve göğüs ağrısı çok şiddetli oldu . Bu ağrı  çok erken başladı..Bu karışımın istenmesi ve hazırlanması meşakkatli . Eczacı dışında kimse isteyemiyor. Etoksi glikoz pakette değil . Siz ekstradan istiyorsunuz . Manyetik karıştırıcı ve ısıtıcı lazım . Yani biraz zor bu . Maliyeti 1400 küsür civarı . Eczacıda kar koysa 1700 civarı . 30 günlük , köpük formunda .

RennieTR

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2024, 14:31:06 »
Ya öyle ama , 2 . hafta başladı .bu kadar çabuk etki etmesi kafamı karıştırdı.  Kaldı ki topikal de yan etkilerin daha az olduğu söyleniyor . Ama inanın ben de testis ve göğüs ağrısı çok şiddetli oldu . Bu ağrı  çok erken başladı..Bu karışımın istenmesi ve hazırlanması meşakkatli . Eczacı dışında kimse isteyemiyor. Etoksi glikoz pakette değil . Siz ekstradan istiyorsunuz . Manyetik karıştırıcı ve ısıtıcı lazım . Yani biraz zor bu . Maliyeti 1400 küsür civarı . Eczacıda kar koysa 1700 civarı . 30 günlük , köpük formunda .

Abi başlamadan önce üroloji doktoruna gitmek şart ya anladığım özelde ya dermatoloji uzmanı iyi olacak o takip edecek ya da üroloji uzmanının kontrolünde hormonu belli seviyede doz ayarlayacak şekilde götürecek maalesef devlet hastanesi vs başından gönderir pek uğraşacağını sanmıyorum 2 hafta her gün yaptıysanız bence normal değil mi ortaya çıkması?

ömer1077

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2024, 15:13:38 »
Valla kardo haklısın , haklısın da . Ben van da kalıyorum. Buradaki cildiye doktorları dht nin ne olduğunu bile bilmiyor . Gidiyorsun standart reçete , evigen, bepanthol , Berika falan. Yok biotin yok başka bi şey kullan . Tahlil bile yapmıyorlar 😅O da cırt yani. Sözün özü galenik bence çok mantıklı değil. Para yetişmiyor hiçbir şeye . Galenikten alma sakın. Pahalı da zaten. Xyon dudak getirtebilirsen en mantıklısı, bi de minoxla destekleyecek, biraktın mı gidecekler . Bazılarında sıfır yan etki , ben de meme büyümesi bile oldu . Galenikle mdt ile ilgili aklına takılırsa bi şey ben burdayım. Kullandığım  bi b*ka yaramadı bari benim bi nebze faydam olsun.

RennieTR

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2024, 15:19:36 »
Valla kardo haklısın , haklısın da . Ben van da kalıyorum. Buradaki cildiye doktorları dht nin ne olduğunu bile bilmiyor . Gidiyorsun standart reçete , evigen, bepanthol , Berika falan. Yok biotin yok başka bi şey kullan . Tahlil bile yapmıyorlar 😅O da cırt yani. Sözün özü galenik bence çok mantıklı değil. Para yetişmiyor hiçbir şeye . Galenikten alma sakın. Pahalı da zaten. Xyon dudak getirtebilirsen en mantıklısı, bi de minoxla destekleyecek, biraktın mı gidecekler . Bazılarında sıfır yan etki , ben de meme büyümesi bile oldu . Galenikle mdt ile ilgili aklına takılırsa bi şey ben burdayım. Kullandığım  bi b*ka yaramadı bari benim bi nebze faydam olsun.

Abi sende baya hormon dengesini bozmuş ya bence bir endokrinoloji vs görün meme büyümesi vs oldu ise.

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2024, 15:35:11 »
pahaliysa gerek yok ozaman.her gün kullanılması gereken bişey sonuçta.mantikli olmalı.ozaman eczaneye hazırlattığım karışım daha mantıklı kullanmaya devam edicez demekki.zatej çokta memnunumda.bir ek tedavi olarak düşünmüştüm bunu.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+azelaik asit+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.Dutlu mezo 3 ayda 1

ömer1077

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Haziran 2024, 15:36:09 »
Siz hangi karışımı kullanıyorsunuz ve ne var içinde

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #10 : 17 Haziran 2024, 21:29:22 »
Siz hangi karışımı kullanıyorsunuz ve ne var içinde
imzamdakini kullanıyorum oradaki tedaviye aynen devam
  • Yaşınız 36

ömer1077

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Haziran 2024, 22:28:48 »
Allah utandırmasın , umarım memnun kalırsınız . Ben de aynısını kullanmak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz . Hangi eczaneden istetebilirim. Bi de dudas mezoterapi flakonlarını nasıl temin edebilirim ?

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #12 : 17 Haziran 2024, 23:33:36 »
Allah utandırmasın , umarım memnun kalırsınız . Ben de aynısını kullanmak istiyorum, yardımcı olabilir misiniz . Hangi eczaneden istetebilirim. Bi de dudas mezoterapi flakonlarını nasıl temin edebilirim ?
buradan eczane ismi söyleyince hemen gelip bizi reklamcı veya eczanenin elemanı ilan ediyorlar.daha önceki konularima bak oralarda yazdım.yada araştırıp bak.bildgim 3 tane eczane var hazırlayan. İstanbul fulya eczanesi , Cerrahpaşa nur eczanesi birde Kayseri'de bir eczane var ismini tam bilemedim.bunlardan birinden temin et. Ben Cerrahpaşa nur eczanesi den alıyorum. Dutlu mezoyu yapan bir klinik bul oradan yaptır.kendin almaya çalışma alamazssin.ben Kadıköy korfezhastnesinde yaptırıyorum Edremit balikesirde
  • Yaşınız 36

ömer1077

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Haziran 2024, 13:52:09 »
Eyvallah kardom , çok teşekkür ediyorum..

RennieTR

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Haziran 2024, 14:26:15 »
buradan eczane ismi söyleyince hemen gelip bizi reklamcı veya eczanenin elemanı ilan ediyorlar.daha önceki konularima bak oralarda yazdım.yada araştırıp bak.bildgim 3 tane eczane var hazırlayan. İstanbul fulya eczanesi , Cerrahpaşa nur eczanesi birde Kayseri'de bir eczane var ismini tam bilemedim.bunlardan birinden temin et. Ben Cerrahpaşa nur eczanesi den alıyorum. Dutlu mezoyu yapan bir klinik bul oradan yaptır.kendin almaya çalışma alamazssin.ben Kadıköy korfezhastnesinde yaptırıyorum Edremit balikesirde

İçinde minoksili var mı abi en sona yazmışsın da anlayamadım tam o losyon da vs var mı yok mu birde oranları nedir?

Facebook Twitter Instagram