Gönderen Konu: Sibel ulusan saç ekimi tavsiye  (Okunma sayısı 148 defa)

sonsefalet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sibel ulusan saç ekimi tavsiye
« : 04 Haziran 2024, 14:09:56 »
Merhabalar, izmirde saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. İlk olarak clinichair ile görüştüm fiyat vs çok uygundu ama forumda okuduklarımdan sonra vazgeçtim ve sibel ulusanın yanına gittim. Sibel hoca 2500 euro dedi fiyatı bütçemi çok aşıyor ama sibel hocanın eşinin (zafer hoca) paketi varmış ona 1500 euro dedi. Zafer hocanın fiyatını karşılayabilirim ama o pakette de sadece ön çizgi tasarımını zafer hoca yapıyormuş kalan her şeyi sibel hanımın yetiştirdiği hemşireler yapıyormuş. Kafam çok karıştı bu konuda. Daha önce sibel hocanın yanındaki hemşirelere yaptıran oldu mu? Bana bu konuda iyi kötü görüş, tavsiye verebilecek olan abilerim yardımcı olursanız çok sevinirim. Sizce ektireyim mi sibel hocanın hemşirelerine yoksa 1 yıl daha bekleyip para biriktireyim mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sibel ulusan saç ekimi tavsiye
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2024, 14:51:41 »
İzmide gideceğin en iyi iki seçenek
Kendine fiyat uygun olan ekimi seçene bilirsin

Ve lütfen forum kurallarına uy konuları doğru bölüme aç bu bölüm saç ekimi bölümü.
Global Moderator

sonsefalet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2024, 16:42:40 »
İzmide gideceğin en iyi iki seçenek
Kendine fiyat uygun olan ekimi seçene bilirsin

Ve lütfen forum kurallarına uy konuları doğru bölüme aç bu bölüm saç ekimi bölümü.

Hintell hocam öncelikle yanlış bölüme açtığım için özür dilerim. Forumu henüz 1 haftadır okuyorum tam öğrenemedim halen. En iki seçenek dediğinizin biri clinichair mi? Orada bana slit ile kanal açılacağını söylediler. Sibel hocam ise perkutan liddle kullandığını söyledi. Benim halen bazı bölgelerde ufak tefek tüyler var bu yüzden hangisi daha iyi olur?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2024, 15:29:11 »
iki seçenek sibel hoca ve zafer hoca
dışın da izmir de saç ekim merkezi seçilmez benden uyarması
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram