Gönderen Konu: ASMED - Koray Hoca ve ekibi - 5000 greft - 38 yaş - 30.05.24  (Okunma sayısı 1113 defa)

kinqberq

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,

Yaklaşık 2 senedir forumda sadece okuyucu ve araştırmacı pozisyonundaydım. Araştırmalar sonucu 3 isimden birine ektirmeyi düşünüyordum. ( Asmed Koray Bey veya Dilek Hanım - Serkan Aygın - Asuman Hanım ) Karar verme açısından Hintel'in büyük katkısı oldu kendisine çok teşekkür ederim.
Öncelikle Asmed online başvuru formunu doldurup başvuru yaptım. Ekim veya Kasım ayı gibi kendimi ayarlayıp Dilek Hanım'a ektirmeyi düşünüyordum. Fakat hem yaz mevsimine giriş hem de ay sonu sanırım boşlukları vardı ve 4-5 gün içinde yaptırmak isterseniz Koray Hoca ve ekibini seçersem indirim yapılabileceğini belirttiler. Benim için çok ani ve süreden dolayı stresli bir karar verme süreci başladı  :)
5-6 ay sonra yaptıracaktım veya şimdi yaptırıp düşündüğüm tarihte belirli bir saç düzeyine erişecektim. Sonuç olarak hızlı verilen kararla birlikte saç ektirenlerin arasına katıldım  8)

Operasyon Perşembe ve Cuma olmak üzere 2 güne yayıldı. 4000 üzerine genelde 2 günde ekim yapıyorlarmış. İlk ekim ön bölgeye, ikinci ekim orta ve tepe bölgesine ekildi.
Koray Hoca ile görüştüğümde donör alanımı beğendi ve güzel bir sonuç alabiliriz dedi. Karar verdikten sonra Çarşamba günü saçlar kesildi ve o akşam Asmed'de kaldım. İnanılmaz pozitif ve güleryüzlü ekipleri var. Merkezleri zaten kaliteli bir otel gibi. 3 gün boyunca Asmed'de konakladım ve Cumartesi sabah ilk yıkamayla birlikte evime döndüm. Yakın olduğumdan dolayı bütün yıkamaları Asmed'de yaptırabilirsiniz dediler.
Bugün ekim sonrası 4. günüm.

Donör bölgeden greft çıkarma işlemlerini Elif Hanım, Rabia Hanım ve Şeyda Hanım yaptı. Volkan Bey ve Lokman Bey doktor olarak her daim kontrol ettiler.
Kanal açma işleminde Koray Hoca ön hattı açtı ve sonra Melis Hanım'a bıraktı. ( 12 yıldır beraber çalışıyorlarmış. )
Ekim aşamasını da yine greft çıkarma işlemlerini yapan ekip yaptı. Buradan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Daha fazla uzatmadan fotoğraflara geçiyorum. Değerli yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim.

kinqberq

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Koray Hoca ve ekibi - 5000 greft - 30.05.24
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2024, 12:27:46 »
fotoğraflara devam.

operasyonda herhangi bir acı vs. hissetmedim. ağrı eşiğim düşük olsa da sorun yaşadığımı söyleyemem. Bu arada operasyonlardan sonra 10'ar dakika kırmızı lazer ışığında bekledim dermatolog ekledi.

gece uyuması ilk 2 gün çok sıkıntılı geçti. yastığa bir türlü alışamadım. bugünden itibaren verdikleri 2. visco yastığa geçebileceğimi ilettiler. Gün içinde 3-4 kere gümüş suyu spreyini sıkıyorum ve havalardan dolayı tamamen klimalı oda bütün gün klimadayım. Ödem hafiften inmeye başladı diyebilirim 2 gün önce çok daha kötüydü.
Gece bazen ensenin üst kısımları ağrıyor, yastıktan olabilir diye düşünüyorum. arveles aldıktan sonra tekrar uykuya geçiyorum.

Bu arada finasteride biraz ön yargılıydım ama bir yola girdik ve ekilenleri koruma vs 6 ay kullanmayı düşünüyorum ve ekimden sonraki gün itibariyle başladım. Hintel de xpecia eklememi istedi yanına 10. gün sonrasında.

ufak ufak çatlaklar başladı ama bugün görüştüğümde normal bir süreç olduğunu belirttiler. Kabuk dökümüne kadar artabilir sonrasında kaybolacağını ifade ettiler.
Asmed'de Dermatalog olan bir hanım ile görüştüm A ve E vitamini yazacağını iletti 10. gün sonrası sanırım.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2024, 12:59:44 Gönderen: kinqberq »

kinqberq

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED - Koray Hoca ve ekibi - 5000 greft - 38 yaş - 30.05.24
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2024, 12:53:57 »
ekim sonrası analiz raporu

Yamato Ishida

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2024, 13:22:03 »
çok iyi görünüyor hayırlı olsun
  • Ekim Tarihi: 23.12.2023
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 44
  • Medikal Tedavi Topikal Finasteride ve Minoksidil

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2024, 14:55:04 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz planlama ve saç ekimi gayet kaliteli duruyor ön çizgi ve ekim sıklığınız greft dağılımı donör alımı harika

Alana göre çok oturaklı veok estetik bir saç ekimi umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2024, 15:07:03 »
Hayırlı olsun ön çizgiyi çok beğendim Melis hanımda çok yetenekli umarım sonuç güzel olur
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2024, 11:51:51 »
Geçmiş olsun güzel bir sonuç alırsınız umarım. Koray hoca nasıl bir indirim yaptı acaba bilgilendirebilir misiniz?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Seven

• Full Member
« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2024, 15:06:09 »
Maşallah çok başarılı bir operasyon olmuş görünüyor. Ön çizgi sıklık süper duruyor Asmed kalitesi çok bambaşka umarım güzel sonuç aslırsınız
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2024, 18:44:22 »
Çok kaliteli bir saç ekimi olmuş maşallah

kinqberq

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2024, 11:16:44 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz planlama ve saç ekimi gayet kaliteli duruyor ön çizgi ve ekim sıklığınız greft dağılımı donör alımı harika

Alana göre çok oturaklı veok estetik bir saç ekimi umarım güzel sonuç alırsınız
teşekkürler hocam seçim yaparken büyük katkınız oldu. ekimi beğenmenize sevindim.

kinqberq

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Haziran 2024, 11:17:10 »
çok iyi görünüyor hayırlı olsun

teşekkürler güzel yorumunuz için.

kinqberq

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2024, 11:18:13 »
Hayırlı olsun ön çizgiyi çok beğendim Melis hanımda çok yetenekli umarım sonuç güzel olur

teşekkürler yorumunuz için. Evet Melis Hanım gerçekten iyiymiş. Umarım beklediğimiz sonuca ulaşırız.

kinqberq

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2024, 11:20:04 »
Geçmiş olsun güzel bir sonuç alırsınız umarım. Koray hoca nasıl bir indirim yaptı acaba bilgilendirebilir misiniz?

burdan yazmak doğru olurmu bilmiyorum ama 1.9 euro olan B grubunda 1.5 euroya indiler. Dediğim gibi sadece bu önümüzdeki 4-5 gün için yapabiliriz demişlerdi.

kinqberq

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2024, 11:21:20 »
Maşallah çok başarılı bir operasyon olmuş görünüyor. Ön çizgi sıklık süper duruyor Asmed kalitesi çok bambaşka umarım güzel sonuç aslırsınız

teşekkürler hocam. Asmed harbiden inanılmaz bir yer. umarım iyi sonuçlanır.

kinqberq

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Haziran 2024, 11:21:48 »
Çok kaliteli bir saç ekimi olmuş maşallah

çok teşekkür ederim. beğendiğinize sevindim.

Facebook Twitter Instagram