Gönderen Konu: 3 Aylık Finasteride Sonucu  (Okunma sayısı 330 defa)

North

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3 Aylık Finasteride Sonucu
« : 03 Haziran 2024, 14:12:51 »
22 yaşındayım 2024'ün başında saçlarım çok fazla dökülmeye başlamıştı. Özellikle ön kısımdaki saçlarımın kalitesi azalmıştı arka tarafla karşılaştırınca çok büyük fark olduğunu hissediyordum. Saçlarım zayıflamıştı ve yapay saç gibi hissettiriyordu ayrıca duşta aşırı derecede dökülmeye başladı elimi kafama her attığımda saçlarım kopuyordu. Önceden de saçlarım dökülüyordu ama yavaştı, saç çizgim yıllardır çok yavaş geriye gidiyorken 6 7 ay önce birden temporal bölgem açılmaya başladı sağ taraftaki saçlarım özellikle fazla dökülüyordu bu beni biraz korkuttu açıkçası başta umursamadım ama dökülme durmadı ben de özellikle buradan okuduklarım üzerine proscar aldım 3 ay önce 4 parçaya bölüp her gün kullanmaya başladım. İlk 2 ay agresif dökülme devam etti hatta ilk ay bir noktada dökülme daha da arttı. Şu an dökülme yavaşladı gibi hissediyorum ve saç kalitem daha iyi sanırım ama tam emin değilim bir yandan da finasteride pek işe yaramıyor gibi hissediyorum. Bu arada ilaca başladığımda yan etkiler oldu, testis ağrısı ve ereksiyon problemi yaşadım tam sertleşemiyordum ama libidomda değişiklik olmadı. Bunlar 1 2 hafta devam etti sonrasında kayboldu. 2 yıldır spor yapıyorum sporun yan etkilere olumlu anlamda etkisi olmuş olabilir.
Buraya fotoğrafları koyamadım link koyuyorum siz de değerlendirin. İleride de güncellemeye çalışırım.

Fine başladığım hafta https://ibb.co/crKq0T8
3 ay sonra https://ibb.co/Ch19XCG

Kaan Petek

• Yeni üye
  • *
Ynt: 3 Aylık Finasteride Sonucu
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2024, 15:55:13 »
Resimlerden çok anlayamadım ben dostum aslında önden net bi şekilde çekseydin o zaman belki bir yorumda bulunabilirdim.

North

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2024, 16:47:27 »
Resimlerden çok anlayamadım ben dostum aslında önden net bi şekilde çekseydin o zaman belki bir yorumda bulunabilirdim.

Önden pek belli olmuyor ya şakak üstü açılmıştı bayağı

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2024, 17:55:09 »
Önden pek belli olmuyor ya şakak üstü açılmıştı bayağı

3 ay sonuc icin erken deniliyor en az 6 ay kullanmak gerekiyormus
Topikal Fin %0.1

Facebook Twitter Instagram