Gönderen Konu: saç ekimi düşünüyorum  (Okunma sayısı 117 defa)

hallowendays

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi düşünüyorum
« : 02 Haziran 2024, 12:31:53 »
merhabalar yaşım 24 ön bölgemden şakaklarımdan rahatsızım  suan ekim yaptırsam daha iyi bir sonuc alırmıyım bir de saç yapım eskıden beri böyleydi ama ağır şaşırtıcı bir saç dökülmem olmadı bu yaşıma kadar fikirlerinize ihtiyacım var teşekkürler

İLİZAROV

• Sr. Member
Ynt: saç ekimi düşünüyorum
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2024, 13:24:14 »
merhabalar yaşım 24 ön bölgemden şakaklarımdan rahatsızım  suan ekim yaptırsam daha iyi bir sonuc alırmıyım bir de saç yapım eskıden beri böyleydi ama ağır şaşırtıcı bir saç dökülmem olmadı bu yaşıma kadar fikirlerinize ihtiyacım var teşekkürler
1500 2000 graftle her yeri kapatırlar şuan tahmini norwod 2.5 felansın,saç çizgim daha iyi olsun diyorsan ektirebilirsin.

hallowendays

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2024, 21:50:47 »
1500 2000 graftle her yeri kapatırlar şuan tahmini norwod 2.5 felansın,saç çizgim daha iyi olsun diyorsan ektirebilirsin.
daha sonra dokulmeler devam eder mı acaba yanlıs bir karar vermekten korkuyorum

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2024, 23:07:48 »
İlizarov hocama katılıyorum çizgim belirgin olsun diyorsanız ekim olabilir, genetikte kellik varsa ileride tepe bölgenizin açılma durumu olabilir bunu ilk fotoğrafa istinaden söylüyorum karar sizin 👍🏻 Şahsi fikrim ekime gerek yok bence çok da kötü durmuyor.

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2024, 02:09:17 »
Önce tedavi ile dökülmeni stabil hale gerirmen gerekir .agresif bir dökülmen varsa ve şu an devam ediyorsa tamda bu esnada ekim yaptırman pek doğru bir karar olmayabilir.

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2024, 20:36:26 »
Ekilmelik bir durum görmüyorum yeterince saçınız var olanı korumaya çalışın daha sonra ektirirsiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2024, 23:10:05 »
henüz erken saç ekimi için
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram