Gönderen Konu: Arkadaşlar bu saça yardımm  (Okunma sayısı 153 defa)

Saymın

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar bu saça yardımm
« : 29 Mayıs 2024, 17:28:50 »
Arkadaşlar merhaba, yaş 25. 1.5 yıldır bazen istikrarı bozsamda minox+derma+ haftada 3 dut kullanıyorum. Çok aşırı saçma bir dökülmem var.  (Spordan ve babadan kalma genetik)Arkadaşlar özellikle tepe bölgemde ve vertexin altında aşırı bir agresif  dökülemem var.

Şimdi size 3 adet fotoğraf gösteriyorum sırasıyla dönor
1. Foto
Saçı 0 a vurduktan sonra dönor ve üstü 10 günsonraki hali

2. Foto
Saçın uzamasın 3. Ayı

3. Foto

Saçın uzamasından 6 ay sonra

Arkadaşlar üçüde sırayla yapılmış yani ben saçımın uzun halini atmıyorum size. Saçımı 0 kesip gösterdiğim bölgenin uzakdıkça ki şeklini gösteriyorum. Uzayınca sanki orada dökülme yok gibi ve 6. Aya gelene kadar o kısmıda kestiriyorum ona rağmen varmış gibi gözüküyor

Sizce bu saça ekim olur mu ne yapmalıyım hangi ekim merkezleri bu konuda iyi yardımcı olun

Hangi fotoyu baz almalıyım kendim için

Saymın

• Yeni üye
  • *
Ynt: Arkadaşlar bu saça yardımm özellikle Hintell :(
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2024, 17:30:29 »
Tepeden görüntü bu
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2024, 09:53:52 Gönderen: Saymın »

Kel ve öfkeli

• Yeni üye
  • *
Ynt: Arkadaşlar bu saça yardımm özellikle Hintell :(
« Yanıtla #2 : 30 Mayıs 2024, 09:53:11 »
Tabii sizin takdiriniz ama ben sizin yerinizde olsam hiç Ekim işine girmem. Vertex denilen tepe bölge saç uzayınca kendini kamufle ediyor sizde. Kel bir görüntü yok. Hem O bölgeye yapılan ekimler önlerdeki gibi başarılı olamayabiliyor. Sizin önde bir sıkıntı olsa önlere sıklaştırma ekibini yaptırırken tepeye de saç ekilir diyeceğim ama şimdilik önlerinde bir sorununuz yok. Gelecekte olur mu olursa o zaman bunu düşünün derim.

Facebook Twitter Instagram