Gönderen Konu: 24.5.24 - Afera Clinic - 4300 greft yaş 28 yorumlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 211 defa)

bombagrup

• Yeni üye
  • *
Uzun süredir saç ekim araştırmalarımın sonucunda saç ektirmeye karar verdim. Tanıdık vasıtası ile Afera clinicte saç ekimi operasyonumu gerçekleştirdim. Süreçten genel olarak memnunum. Operasyon öncesi ve sonrası fotoğraflarımı ekledim yorumlarınızı bekliyorum 🙏 4. Günüm

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekiminiz, fotoğraflarınızı üstten görünecek şekilde yüklerseniz öncesi sonrası durumunu daha net görebiliriz. Bu arada bu kliniği daha önce duymadım. Umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız görüntü iyi duruyor 👍🏻

bombagrup

• Yeni üye
  • *
Üsten görünümü böyle clinicte ferdi beyin ilgisi ve deneyiminden memnun kaldım

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
güzel görünüyor umarım sonuçta umduğunuz gibi olur ama şu ekim sonrası kafaya takılan bandanaya merkezin ismini yazan yerler nedense bana hiç samimi gelmiyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç yönleri ve ön çizgi daha iyi olabilirdi genel olarak saç ekilen alan sağlıklı umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
güzel görünüyor umarım sonuçta umduğunuz gibi olur ama şu ekim sonrası kafaya takılan bandanaya merkezin ismini yazan yerler nedense bana hiç samimi gelmiyor.

Hocam moda oldu artık bunlar biliyorsunuz 😁

bombagrup

• Yeni üye
  • *
6 ncı gün böyle görünüyor nasıl sizce

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gayet iyi hocam süreç temiz ilerliyor. Donör alan hiç yorulmamış tertemiz alım yapılmış. Sonucunuz da iyi olur inşallah süreç boyunca fotoğraflarınızı paylaşırsanız takip ederiz biz de 👍🏻 Kabuk dökümünden sonra da eklersiniz fotoğraflarınızı.

Facebook Twitter Instagram