Gönderen Konu: Saç ekime uygunluk ve yer önerisi 26 yaş  (Okunma sayısı 274 defa)

Can060634

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekime uygunluk ve yer önerisi 26 yaş
« : 27 Mayıs 2024, 15:01:23 »
Selamlar,

Bir süredir saç ekimini araştırıyorum ve bu forum ile karşılaştım ve sizlerden öneri ve fikir isteyecektim .

Şu an yaşım 26 ve gördüğünüz gibi saçlarım özellikle yukarıdan döküldü. Bu problemi aşmak saç ekimi düşündüm ama forumda gezindiğim sürelerde yukarıdaki açılmalar için kapatılması hayli bir zor alan olarak bahsediliyor

Birkaç ekim yeri ile görüştüm. En içime sinen şimdilik Dr. Bekir Bek oldu, kendisi 2 aşamalı bir ekim önerdi öncelikle önler 1 sene sonrada tepe bölgesi için. Dediğim gibi dökülmelerim tepe bölgesinden olduğundan o taraflarda bir ekim işe yarar mı? Sizin önerebileceğiniz bir ekim merkezi var mıdır? Fiyat olarak herhangi bir kısıtım bulunmuyor diyebilirim. Günün sonunda işime sinen bir iş istiyorum eğer oluru yok ise saçlarım barışıp kel olarak gezemeye başlayacam.

Notlar, 26 yaşındayım herhangi bir saç tedavisi görmedim ve Ankarada yaşıyorum

Kel ve öfkeli

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekime uygunluk ve yer önerisi 26 yaş
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2024, 16:29:21 »
Hocam donör ve wertex bölgeden de foto atsanız çok daha açıklayıcı olacaktır ama yandan göründüğü kadarıyla donör de gayet verimli duruyor. Siz iyi bir yerde çok güzel bir sonuç alabilirsiniz.

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2024, 21:15:19 »
Hocam merhaba Bekir hoca iyi bir tercih olabilir ama sizde daha çok planlama önemli. 2 seans şeklinde ilk önce yarısını 1 sene sonra verteks bölgesi şeklinde planlama yapılırsa daha başarılı olursunuz. Tamam donörünüz iyi ama açıklığınız çok fazla, tek seferde donöre çok yüklenmeyin derim.

Asicocuk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2024, 00:23:13 »
Hiç düşünme asuman hair , ahmet tosun seç birini git.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2024, 15:18:25 »
saçlar ince  donör de ince açık alan geniş bu kafa tek ekimle ve finasterid siz zor güzel bir şey çıkmaya bilir

o yüzden 2 ya da 3 ekim düşünüp finasterid de düşünmelisin derim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram