Gönderen Konu: Minoxsil sac kısayken mi uzunken mi kullanılıyor  (Okunma sayısı 136 defa)

Merlot.

• Yeni üye
  • *
Ynt: Minoxsil sac kısayken mi uzunken mi kullanılıyor
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2024, 01:28:39 »
Tabi ki Saçın kısayken kullanırsan daha iyi olur
  • Yaşınız 49

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2024, 09:56:18 »
Tabi ki Saçın kısayken kullanırsan daha iyi olur

Hocam siz kullanıyorsunuz galiba biraz akıl verin bana finasterid kullanıyorum yas 37
  • Yaşınız 36

Merlot.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2024, 12:24:45 »
Hocam siz kullanıyorsunuz galiba biraz akıl verin bana finasterid kullanıyorum yas 37
Evet fin+min kullanıyorum
Norwood saç ölceğin yüksekse bazı kişilerde bunun dışında vitamin ve iğneleme takviyeleride gerekli olabilir bunu araştırman gerek
İlk üç ay günde ×2 kullandım sonra deride ufak tahrişler oluşunca bire düştüm
Saçın ne kadar kısa olursa o kadar iyi , ben parmak izasını geçmeyecek uzunlukta tutarım
bu sayede Losyon deriye çok ulaştığı için hem daha iyi emiyor hem de kullanımı daha kolay oluyor
Bir de metebolizmayı hızlandırmak için spor yaparsan faydalı olur
Şuan fin yan etkileri yüzünden alternatif arayıştayım
  • Yaşınız 49

wild horses

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2024, 12:36:55 »
Evet fin+min kullanıyorum
Norwood saç ölceğin yüksekse bazı kişilerde bunun dışında vitamin ve iğneleme takviyeleride gerekli olabilir bunu araştırman gerek
İlk üç ay günde ×2 kullandım sonra deride ufak tahrişler oluşunca bire düştüm
Saçın ne kadar kısa olursa o kadar iyi , ben parmak izasını geçmeyecek uzunlukta tutarım
bu sayede Losyon deriye çok ulaştığı için hem daha iyi emiyor hem de kullanımı daha kolay oluyor
Bir de metebolizmayı hızlandırmak için spor yaparsan faydalı olur
Şuan fin yan etkileri yüzünden alternatif arayıştayım

Hocam önlerde norworta pek sıkıntı yok sac sizgisinde ama ondan gerisinde açılmaları var fine basladim 24 nisanda henuz bir gelisme yok gibi var gibi tam emin değilim kullanmadan önce dökülen saç telleri kulak ardıma gözlerimin önüne düşerdi o kesildi yastıkta pek görmüyorum ama tamamen kesildi diyemem o açıklar işe yarar mı yoksa minoxsidil mi kullanmam gerekiyor ya da ekim mi yaptırıyım bilmiyorum
  • Yaşınız 36

Merlot.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 29 Mayıs 2024, 01:05:54 »
Hocam önlerde norworta pek sıkıntı yok sac sizgisinde ama ondan gerisinde açılmaları var fine basladim 24 nisanda henuz bir gelisme yok gibi var gibi tam emin değilim kullanmadan önce dökülen saç telleri kulak ardıma gözlerimin önüne düşerdi o kesildi yastıkta pek görmüyorum ama tamamen kesildi diyemem o açıklar işe yarar mı yoksa minoxsidil mi kullanmam gerekiyor ya da ekim mi yaptırıyım bilmiyorum
Bu kadar kısa sürede sonuç alamazsın zaten en az altı ay düzenli kullanman gerek , ben 9-10 ay sonunda sonuç almaya başladım
 ilk başta sadece fin kullandım gelişme olmayınca min ekledim bu şekilde fayda etti
 fin genelde saç dökülmesini durdurur çıkışa pek faydası yok çabuk sonuç istersen tedaviye min ekle 
  • Yaşınız 49

Facebook Twitter Instagram