Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırma zamanım geldi mi beklemeli miyim  (Okunma sayısı 221 defa)

Denemeklazım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İyi günler herkese size danışmak istediğim konu saçlarım bir süredir dökülüyor ve açıklık rahatsız etmeye başladı saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi yaptırma zamanım geldi mi beklemeli miyim
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2024, 21:44:15 »
Yaş kaçtı hocam?

Denemeklazım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2024, 11:03:03 »

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2024, 13:35:44 »
Genetikte açıklık daha fazla ise iyice dökülmesini bekleyip sonra ekim yapabilirsiniz ama ben sizin yerinizde olsaydım bu gençlik yıllarımı saçsız geçirmek istemezdim. Ektirirsiniz atıyorum 5-10 sene sonra kendi saçlarınız dökülmeye devam ederse yeniden bir ekim daha düşünürsünüz. Sonuç olarak bunun kararı size kalmış ben ekim yaptırmanız taraftarıyım, ön hat ve tepe yoğun olacak şekilde 👍🏻

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2024, 14:14:40 »
Donör planlamasını ileriye dönük yapacak doğru bir merkezde yaptırabilirsiniz. Paralelde mevcut saçlarınızda gerçekleştireceğiniz medikal koruma ile de 2. saç ekim sürenizi 40’lı yaşlara kadar öteleyebilirsiniz.

Denemeklazım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2024, 16:54:21 »
Genetikte açıklık daha fazla ise iyice dökülmesini bekleyip sonra ekim yapabilirsiniz ama ben sizin yerinizde olsaydım bu gençlik yıllarımı saçsız geçirmek istemezdim. Ektirirsiniz atıyorum 5-10 sene sonra kendi saçlarınız dökülmeye devam ederse yeniden bir ekim daha düşünürsünüz. Sonuç olarak bunun kararı size kalmış ben ekim yaptırmanız taraftarıyım, ön hat ve tepe yoğun olacak şekilde 👍🏻
tavsiyeniz için teşekkür ederim. Babamda herhangi bir sorun yok 55 yaşında hala saçları gençliğine yakın seviyede amcalarımın saçları hep normal dayım yok genetikte nereye kadar gider kestiremiyorum. Yaptırmak istiyorum bende açıkçası rahatsız ediyor ama dediğiniz gibi iyice dökülmesini bekleyip ektirmeyle şimdi ektirme arasında kaldım. Dökülme seviyesi olarak nw ölçeğinde kaça ne kadar sürede gelirim tahmin edilebiliyor mu az çok

Denemeklazım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2024, 16:55:12 »
Donör planlamasını ileriye dönük yapacak doğru bir merkezde yaptırabilirsiniz. Paralelde mevcut saçlarınızda gerçekleştireceğiniz medikal koruma ile de 2. saç ekim sürenizi 40’lı yaşlara kadar öteleyebilirsiniz.
tavsiye edebileceğiniz ilaç vitamin ya da başka bir şey var mı

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2024, 17:34:55 »
-Xpecia veya Fin. gibi dht baskılayıcı,
-D vitamini,
-Çinko,
-Omega 3,
-Vb.
vücutta eksiklik veya fazlalığa göre takviyeler kullanılabilir ama öncesinde gerekli tahlilleri yaptırmak, ezbere kullanmamak önemli.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2024, 18:08:52 »
Sadece ön kısma ve vertexe ufak bir ekim yaptırırsan ve ekim başarılı olursa uzun yıllar rahat edersin ama tabi aynı zamanda dht baskılayıcı tedavilerde görmen gerekir.
Ekim yaptıracağın  yerde profesyonel bir yer olmalı .öyle kendi saçlarını yok sayacağız 5000 greft ekeceğiz diyen yerlerden uzak dur.

Denemeklazım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2024, 18:23:07 »
Sadece ön kısma ve vertexe ufak bir ekim yaptırırsan ve ekim başarılı olursa uzun yıllar rahat edersin ama tabi aynı zamanda dht baskılayıcı tedavilerde görmen gerekir.
Ekim yaptıracağın  yerde profesyonel bir yer olmalı .öyle kendi saçlarını yok sayacağız 5000 greft ekeceğiz diyen yerlerden uzak dur.
donör bölge ve saç kalitesi önemli diyorlar başarılı olması için tabii fotoğraftan anlaşılmaz tam anlamıyla ama gördüğünüz kadarıyla bi şey söylenmesi mümkün mü

Denemeklazım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Mayıs 2024, 18:23:36 »
-Xpecia veya Fin. gibi dht baskılayıcı,
-D vitamini,
-Çinko,
-Omega 3,
-Vb.
vücutta eksiklik veya fazlalığa göre takviyeler kullanılabilir ama öncesinde gerekli tahlilleri yaptırmak, ezbere kullanmamak önemli.
çok teşekkür ederim araştıracağım söylediklerinizi

Exsaç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Mayıs 2024, 18:45:35 »
Donör ve saç kaliteniz açıklık için yeterli düzeyde merak etmeyin 👍🏻

Yamato Ishida

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Mayıs 2024, 19:47:28 »
ekim kolay bir süreç değil, sizin açıklığınız da şimdilik çok değil. 1-2 sene medikal tedavilerle devam etmeniz daha iyi bence. sonuç alamazsanız o zaman ekimi düşünürsünüz.
  • Ekim Tarihi: 23.12.2023
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 44
  • Medikal Tedavi Topikal Finasteride ve Minoksidil

Denemeklazım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 30 Mayıs 2024, 04:21:35 »
ekim kolay bir süreç değil, sizin açıklığınız da şimdilik çok değil. 1-2 sene medikal tedavilerle devam etmeniz daha iyi bence. sonuç alamazsanız o zaman ekimi düşünürsünüz.
bahsettiğiniz tedaviler açıklıkların kapanması için yardımcı olur mu

Denemeklazım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 30 Mayıs 2024, 04:23:30 »
Yoğun güneş altında böyle görünüyor çok saçlarımda minyatürleşme çok var gibi geliyor

Facebook Twitter Instagram