Gönderen Konu: Minoxil + Redensyl Kullanımı  (Okunma sayısı 994 defa)

Merlot.

• Yeni üye
  • *
Minoxil + Redensyl Kullanımı
« : 23 Mayıs 2024, 16:50:48 »
 Arkadaşlar Minoxil ile birlikte kullanmayı düşündüğüm redensyl etken maddeli losyon için satıcıya sordum önermiyoruz dedi.sebebini açıklamadı
Birlikte kullansam saça ters etkisi olur mu

Panthrix Losyon içeriği ;
aqua, alcohol denate, glycerine, larix europaea wood extract, camellia sinensis leaf extract, keratin amino acids, hydrolyzed keratin, caffeine, niacinamide, pane. ENOL, MENTH, MENOL, GLYCINE*, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ZINC CHLORIDE*, ETHYLHEXYLGLYCERINE, SODIUM METABISULFITE*, PHENOXYTHANOL, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, EDTA, LIMONENENE

Ozgurclkgl

• Yeni üye
  • *
Ynt: Minoxil + Redensyl Kullanımı
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2024, 18:39:17 »
Panthrix kullandın mı sonuçlar nasıl bende almayı düşünüyorum

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2024, 20:03:00 »
Arkadaşlar Minoxil ile birlikte kullanmayı düşündüğüm redensyl etken maddeli losyon için satıcıya sordum önermiyoruz dedi.sebebini açıklamadı
Birlikte kullansam saça ters etkisi olur mu

Panthrix Losyon içeriği ;
aqua, alcohol denate, glycerine, larix europaea wood extract, camellia sinensis leaf extract, keratin amino acids, hydrolyzed keratin, caffeine, niacinamide, pane. ENOL, MENTH, MENOL, GLYCINE*, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ZINC CHLORIDE*, ETHYLHEXYLGLYCERINE, SODIUM METABISULFITE*, PHENOXYTHANOL, POTASSIUM SORBATE, DISODIUM EDTA, EDTA, LIMONENENE
O losyon sahte sakın alma yorumları kasti olarak atılmış sahtecilik kokuyor sakın almayın !

Ozgurclkgl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2024, 20:13:50 »
Serkan aygının sattığı ürünü almayı düşünüyorum . mdbio diye bir marka satıyor içerik bayağı iyi görünüyor

Merlot.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2024, 15:19:49 »

O losyon sahte sakın alma yorumları kasti olarak atılmış sahtecilik kokuyor sakın almayın !
Panthrix sitesinde garantili filan diye ballandıra ballandıra  anlatmış  bilemedim , önerebileceğin başka ürün var mı hocam
  • Yaşınız 49

Merlot.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2024, 15:25:48 »
Panthrix kullandın mı sonuçlar nasıl bende almayı düşünüyorum
Yok henüz almadım araştırma safhasındayım
  • Yaşınız 49

İLİZAROV

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 27 Mayıs 2024, 05:06:15 »
Beyler sakın o losyona aldanmayın araştırdım dün atılan bütün yorumlar sahte,Alman menşeili ama satıcı yüksek ihtimal sahte ürünler satıcak sizlere,yorumların hepsi aynı günlerde belirli saatlerde atılmış,satın alan kişinin fotoğraflardada eli aynı,büyük oyun döndürüyor lavuk sakın bulaşmayın !

Merlot.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 27 Mayıs 2024, 19:48:04 »
Beyler sakın o losyona aldanmayın araştırdım dün atılan bütün yorumlar sahte,Alman menşeili ama satıcı yüksek ihtimal sahte ürünler satıcak sizlere,yorumların hepsi aynı günlerde belirli saatlerde atılmış,satın alan kişinin fotoğraflardada eli aynı,büyük oyun döndürüyor lavuk sakın bulaşmayın !
Almanya da ki merkeze mail attım Türkiye de satış yapan linki sordum bunlarla ilişkisi yokmuş dediğin gibi satılan ürünler sahte
firma bunları biliyormuş hukuki süreç başlatmış
şimdi bunları trendyola veya cimere şikayet etsek faydası olur mu bilmeyen bir sürü insanı dolandıracaklar

« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2024, 20:01:30 Gönderen: Merlot. »
  • Yaşınız 49

Ozgurclkgl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2024, 16:58:20 »
Simdi sikayet edicem

gizia

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2024, 22:52:32 »
Merhaba ürünü 3 gündür kullanıyordum merlot un yazısını görünce bende mail attım aynı cevap geldi trendyol ile iletişime geçtim bana tüm belgelerinin tam ve orijinal ve yetkili olduklarını teyit ettiler fakat ürün orijinal sitede 40 euro burda 300 TL neyse trendyol ürünün orijinal olduğunu teyit etti yazışmayı kaydettim ama şüpheliyim hala siz ne dersiniz

Merlot.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 29 Mayıs 2024, 00:42:19 »
Merhaba ürünü 3 gündür kullanıyordum merlot un yazısını görünce bende mail attım aynı cevap geldi trendyol ile iletişime geçtim bana tüm belgelerinin tam ve orijinal ve yetkili olduklarını teyit ettiler fakat ürün orijinal sitede 40 euro burda 300 TL neyse trendyol ürünün orijinal olduğunu teyit etti yazışmayı kaydettim ama şüpheliyim hala siz ne dersiniz
Bende fiyatından şüphelendiğim için mail attım , trendyola yazdım ama ciddiye almadılar sitenin derdi para komisyonu geliryor mu ona bakar,
bir de cimere yazmayı denicem
  • Yaşınız 49

hasan Sahin

• Full Member
« Yanıtla #11 : 03 Haziran 2024, 22:06:22 »
Ben sipariş verdim trendyoldan çakma ürün olduğunu düşünmüyorum.
Dr.Serkan Aygın Saç Ekimi 4600 Greft Yaş 34
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30546.0

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Haziran 2024, 09:06:49 »
Ben sipariş verdim trendyoldan çakma ürün olduğunu düşünmüyorum.
Hocam nereden vardınız çakma ürün olmadığı konusuna trentyolda var evet yorumlar da hep olumlu acaba bot olabilir mi beni iskillendiren konu bu sizin düşünceleriniz nedir?

hasan Sahin

• Full Member
« Yanıtla #13 : 10 Haziran 2024, 13:40:04 »
Faturalama olsun gelen ürün olsun çakma ürünle alakası yok bence bu benim düşüncem memnunum şuan kullanıyorum
Dr.Serkan Aygın Saç Ekimi 4600 Greft Yaş 34
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30546.0

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 10 Haziran 2024, 14:12:44 »
Kaç gün oldu başlayalı ne gbi bir fark gördünüz

Facebook Twitter Instagram